ne yapmam lazım acaba ?

Viserion

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2010
1.440
562
arkadaşlar merhaba 25 yaşındayım 1.60 boyundayım 34 yıl önce 70 kiloydum 65 hatta 63 62 lere kadar düştüm
ama akşamları hiç yemek yemiyordum sadece sabah kahvaltısı ile duruyodum ip atlıyordum birde 250 300 tane
akşamları yemek yesem sabah tartıda 1 kilo fazla gözküyordum ama dışardan gören herkes aynı kiloda olduğumu sölüyordu
şuan bile akşam yemek yediğim zaman tartıda kilo almış gözküyorum ne yapmam lazım vücut aç kalmaya alışmış yine aç kalmamı istiyor

3-4 yıl önce yazmak istedi sanırım :)
akşamları kalorisi az şeyler yemek işinize yarar mı acaba diye düşündüm.
hem vücut kıtlığa girdiğini düşünüp yediklerinizi depolamaz.
mesela haşlayıp üzerine limon sıkılan brokoli, karnabahar hem sizi tok tutar hem vücudunuzu şaşırtmış olursunuz.

vücut açlığa alışmış hep aç kalmamı istiyor
akşamları yemek yesem kilo alıyom yemesem zayıflıyom

Ac ve tokken olan kilo elbette farklidir

Bende sabahbuyandigim ile gun arasi veya aksamdan sonr ayedigimde tartildigimda 1 kilo falan oynuyor.
Bu cok normal ac karnina ve tok karnina kilonun farkli olmasi.
Eger 1 kilo daha zayif olmak istiyorsan.ornegin ac karnina 65 isen tok karnina 66 kilo isen. Sende 64 kiloya dus.. yemek yediginde 65 olursun

O 1 kilo herkezde oynuyor aclik ve tokluk olarak. Bende kilo vermeye çalışıyorum. Sabahlari 60.8 gun arasi 61.4
Ben 50 kiloya dusmek istiyorum. Ve her cuma sabah tartilip not ediyorum.
Simdi ac karnima 50 oldummu ideal kiloma ulasmis olacagim ama zben tok karnima 50 olamk istedigimden ac karnina 49 cikana kadar kilo verecegim.

Sende oyle yao sorun cozulmus olur.
Karin acliga alisti diye birsey yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…