Ne yapmam gerektiğini de bilmiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

Millet kafayı uçkuruyla bozdu gerçekten.Evli,bekar demeden şansını deniyor.Ya tutarsa diye( kibar olsun diye böyle yazdim siz anlayin) Suratina tükürüp sizi işten tazminatinizla atmasını söyleyin.Eger yapmazsa anlatmakla tehdit edin pisliği.

Bu ihtimali de çok düşündüm kaçmakta zoruma gidiyo. Artık gidip bir süre nasıl olacak denemem lazım tavrımı net koyarak

Çıkcam zamanda bunu yapicam evet o kötü olsun en azından

Karşılık versen dudağına yapiscakti karakatersiz . Bence işten ayrilmaniz en doğrusu kim bilir ne hayaller kuruyor sizle ilgili odasına geçip neler düşünüyor bu eminim bir anda olan bişey değil bunun planını kurmuş önceden .

Bence bu konuyu olabildigince çabuk kapatın derim. Ses kaydı falan alsanız belki mahkemede haklı olursunuz ama toplum hafızası diye birşey var. Sizin hakkınızda ön yargı oluşabilir. Siz bakmayın burda "meydanı tacizciye bırakmayın" diyenlere. Haklı olabilirler ama, siz küçük yerde yaşıyorsunuz. Adam hukuk bürosu sahibi sevilen bı insan. Direk sizi suçlu bulurlar. Üstelik eşiniz bu ortamda kötü bı duruma düşebilir. Çünkü Bu tipler " kendi kuyruk salladı, yüz vermeyince, iftira atıyor" diyecek seviyede oluyorlar diye tahmin ediyorum.

Yani metropol de yaşayıp, taşrada yaşayan insanlara akıl vermeyi çok da mantıklı bulmuyorum böyle konularda.

Herkes o çok saygın! Patrona hak verir.

Sapık ya demek sizi kafasında gelip gidip kurmus ki tacize niyetlenmiş evli barklı kadının karsı koyamayaxagını falan dusundu heralde. O gunden sonra iletşşim kurdunuz mı? Hala oraya gidip gelmeniz bile sanki normal karsılamıs gibi gorunursunuz ona. Oyuzden ben olsam hemen cıkar giderdim esine taciDen bahsetmemelisin dedigin gibi gözü doner falan farklı seyler yapabilir. Cok fazla iş oldu bu aralar kaldıramaz oldum de cok yogun hepsi birden bi iş yukledi surekli telefonlar randevular vs yetiştiremez oldum 2 avukat ha bire tartısıp duruyor surekli gerrgin ortam olmayabasladı hepside benden cıkarıyor o yızden enerjim dustu artık calısmak istemiyorım de. Özel diş klibiklerinde, beyaz esya bayilerinde calısablrsn veya evdan getir.com muhteri hizmetlerinde calısanilirsin.suan kardesim calısıyor asgeri ucret prim vilgisayar bile veriyorlar . Pegasus musteri hiz.. vs vs buntarz homeofis işlere bakabilrsin

Çok teşekkür ederim iş tavsiyelerin için bu işlere nasıl başvurulur biliyo musunuz peki bulamadım ben çünkü

Çok teşekkür ederim iş tavsiyelerin için bu işlere nasıl başvurulur biliyo musunuz peki bulamadım ben çünkü
Rica ederim de bu tarz yerler genelde gidip soruyorsunuz bire bir görüşmek lazım. Ben uzun sure diş klifinde calıstım tabi ben brans mezunuydum işlerşne yaradı gittim basvuruda bulundum direkt sordum ihtiyac varmı diye ikametten dolayıda hemen aldılar zatn. Suan calısmıyprum tabi ama kariyer.netyende bakın genelde boyle klibikler falan ekipöarkadası arıyor

Siz bu olayı unutamazsınız, hiç yaşanmamış gibi davranmak sizi strese sokar, hasta olursunuz, korkunç ya, rüyalarınıza bile girebilir, tiksindim adamdan. O iş yerinden ayrılmanız en doğrusu. Ben kesinlikle ayrılırdım. Eşinize de söyleyin , sizin bir suçunuz yokki. Susan kadınlar yüzünden bu yaratıklar daha da artıyor veya ileri gidiyor , bunu anlatın herkese ifşa olsun pislik.hatta o çıkmak zorunda kalır belki size gerek kalmaz

kendim de bir avukatım ve özel sektörün bu kadar iğrenç olduğunu bilmezdim yaşamadan önce..
öyle sapkın ve en ufak olayda faydalanmaya çalışan insanlar varmış ki,
50 60 yaşındaki avukatların özellikle 20 li yaşlardaki genç avukatlardan faydalandığını , ve arkalarından iğrenç muhabbetler döndürdüğüne şahit olunca ben de özel sektörde kalamadım

biliyorum bu kriz ortamında iş bulmak da zor parasız kalmak da zor fakat;

size tavsiyem ilk fırsatta o işyerinden ayrılmanız, diğer türlü zaten ilerleyen süreçte bi şekilde önünüze gelecek bu durum gibi görünüyor..

Bence direk işten cik bu kabul edilebilicek bişey değil çünkü

terbiyesiz herif, bir de bozulmus.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…