Ne yapmam gerektiğini de bilmiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

Srnnbb

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2022
11
16
28
Merhaba arkadaşlar direk konuya girmek istiyorum çünkü aklımı yitirmek üzereyim. 3 yıllık evliyim 1 buçuk sene önce bi hukuk bürosunda çalışmaya başladım 5 avukat var çalıştığım yerde 3ü erkek biri bayan. 2 avukatı küçüklüğümden beri tanırım sevdiğimde insanlar. Tam bir aile gibi çalıştık bunca zaman. Bi patronumuz var oda mükemmel denecek kadar iyi bir insandı sürekli bizi eşli yemeğe götürürdü ofisce mükemmel anlaşırdık. Ta ki geçen güne kadar. Sabah ofiste sadece patronum ve ben vardık biraz da griptim. Taylot yapayım sana hep sen mi bize hizmet etcen dedi öyle de bi insandır tuhaf gelmedi. Ama sonra bi iş verme bahanesiyle dokunmaya çalıştı. Başta yine tuhaf gelmedi dedim ya öyle samimi şakası bi insandır. Amacının kötü olduğunu anladıktan sonra abi napiyosun dedim elini hemen çekti ve odasına gitti. Mahçup olduğunu anladım ama hiçbisey yokmuş gibi davranıyo. Ben kimseye söylemiyorum eşim katil olur. İşi bırakmak istiyorum diyorum kimseye açıklama yapamıyorum çünkü çok seviyorum işimi çokta ihtiyacım var şuan çıkarsam yaşadığım yer çok küçük bi yer iş bulamam ne yaparız bilmiyorum. Ne yapmam gerektiğini de bilmiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim.

İşten ayrılmazsanız bir daha deneyebilir. Ya da bunu normal karşıladığınızı düşünebilir. O yüzden ayrılmanız en doğrusu. Altyapısını da hazırlayın. Çok iş veriyorlar vs
Evet bunun alt yapısını yaptım herkese ama buda hemen olacak bişey değil biraz daha dayan borçlar toparlansın diyor herkes. Açık açık konuşmayı düşündüm patronla bunu normal karşılamadigimi bilsin kimseye söylemediysem eşim için diye bu nasıl bir fikir onu da bilmiyorum

Evet bunun alt yapısını yaptım herkese ama buda hemen olacak bişey değil biraz daha dayan borçlar toparlansın diyor herkes. Açık açık konuşmayı düşündüm patronla bunu normal karşılamadigimi bilsin kimseye söylemediysem eşim için diye bu nasıl bir fikir onu da bilmiyorum
Bu da mümkün. Ama çıkmayı düşündüğünüzü ve bunu asla kabul etmediğinizi sert bir tepkiyle gösterin.

Merhaba arkadaşlar direk konuya girmek istiyorum çünkü aklımı yitirmek üzereyim. 3 yıllık evliyim 1 buçuk sene önce bi hukuk bürosunda çalışmaya başladım 5 avukat var çalıştığım yerde 3ü erkek biri bayan. 2 avukatı küçüklüğümden beri tanırım sevdiğimde insanlar. Tam bir aile gibi çalıştık bunca zaman. Bi patronumuz var oda mükemmel denecek kadar iyi bir insandı sürekli bizi eşli yemeğe götürürdü ofisce mükemmel anlaşırdık. Ta ki geçen güne kadar. Sabah ofiste sadece patronum ve ben vardık biraz da griptim. Taylot yapayım sana hep sen mi bize hizmet etcen dedi öyle de bi insandır tuhaf gelmedi. Ama sonra bi iş verme bahanesiyle dokunmaya çalıştı. Başta yine tuhaf gelmedi dedim ya öyle samimi şakası bi insandır. Amacının kötü olduğunu anladıktan sonra abi napiyosun dedim elini hemen çekti ve odasına gitti. Mahçup olduğunu anladım ama hiçbisey yokmuş gibi davranıyo. Ben kimseye söylemiyorum eşim katil olur. İşi bırakmak istiyorum diyorum kimseye açıklama yapamıyorum çünkü çok seviyorum işimi çokta ihtiyacım var şuan çıkarsam yaşadığım yer çok küçük bi yer iş bulamam ne yaparız bilmiyorum. Ne yapmam gerektiğini de bilmiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim.
Yaaa çok geçmiş olsun, adam sizi resmen yoklamıs, artık kimseye guvenemeyecek hale geldik yaaa, maalesef işten ayrılmanız gerekiyor bu adam başınıza çok iş açar

Salı günü gidicem işe kendimi kötü hissettiğim an çıkıp gidicem ordan konuşabilirsem de konuscam durabildigim süre boyunca benimle muatap olmaması için. Sanırım en mantıklısı bu. Eşime de söylemek istiyorum ama gerçekten çok korkuyorum gidip bişey yapar diye

Ses kaydına al USB olanlardan. Konuşmayı. Öncesinde referans hazırla kendine. İmza artır buna. Hazır olsun. Sesini kaydettim deme sakın. Sadece yarın bir gün sıkıntı olmasın. İş bul bir de öncesinde .
Evet buda çok mantıklı tavsiye için çok teşekkür ederim

Küçüklüğünüzden beri tanıdığınız avukatlar erkek mi bayan mı? Kesinlikle aynı odada yalnız kalmayın orayı siz açmayı siz kapatmayın. Tek kalmayı da kabul etmeyin. Pislik herif kendi kafasında şansını denemiş de olabilir belki seri tacizci de olabilir. Oradan kim neden önceden işten çıkmış acaba?

Küçüklüğünüzden beri tanıdığınız avukatlar erkek mi bayan mı? Kesinlikle aynı odada yalnız kalmayın orayı siz açmayı siz kapatmayın. Tek kalmayı da kabul etmeyin. Pislik herif kendi kafasında şansını denemiş de olabilir belki seri tacizci de olabilir. Oradan kim neden önceden işten çıkmış acaba?
Erkek onlarda ama onlardan asla böyle bişey görmedim dedim ya aile gibiydik gerçekten

Yanı bılemedım ama, sohbeti kesin tamamen aynı ortamda bulunmayın, aynını tekrar yaparsa esıne muhakkak soyle derım saklama, gerekırse sıkayette edicek sın

5 avukat var çalıştığım yerde 3ü erkek biri bayan.
Şu cümleyi aşamadım, beşinci avukat sizsiniz diye düşünüyorum.

Eşinize söyleseniz olmuyor, kalsanız olmuyor.
Bu davranışı tekrarlama ihtimalini bilmiyorum ama bırakıp gitmek de, meydanı tacizcilere bırakmak gibi. Bunu tekrar ederse, ofistekilere durumu anlatacağınızı söyleyin ona ve bu konuşmayı kaydedin.
Sizin hakkınızda bir dedikodu çıkarırsa, siz de onu ifşa edersiniz ve başınız dik olur. Aklıma başka da seçenek gelmedi.

X