Aile Planlaması ne yapmalıyım

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

mntahamm33

evli , mutlu, çocuklu :-)
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2015
161
30
Merhabalar
Dûn 40ım çıktı kızlar, abla lar
Ya size sormak istediğim bir değil bir kaç soru var yeni kırkim çıktı malum ben korunmak için spiral taktırmak istiyorum istiyorum fakat kocam buna karşı bilmiyorum neden sizce ne yapmalıyım ikinci sorum ise emziriyorum sütüm korur mu ve son sorum ikinci bi çocuk istiyoruz yanlış anlamayın şimdi değil en az bir sene Allah 'in izniyle ne zaman olmalı 1-1,5 sene iyi mi yoksa biraz daha mi uzun olmalı bu süreç cevaplar için şimdikten teşekkürler alıntı yapmazsam kusura bakmayın çünkü telefondan biraz zor oluyor

Spirali bilmem ama süt korumaz. Oyle bir korunma yontemi yok. Ve kesinlikle cocugunuz 3 yasina gelmeden bence 2.cocugu yapmayin. Benim eltim o hataya düştü . Simdi buyuk cocugu, bebek olani dovuyor isiriyor parcaliyor resmen elinden zor aliyorlar. Bi de ikisi de kucuk ugrasamiyor. Siz hele bi bunu hayirlisiyla büyütün. Ondan sonra ikinci cocugu düşünün bence..

Cevap için teşekkür ederim zaten şuanda düşünmüyorum fakat fakat ne zaman olmalı diye sormak istedim

süt korumaz eşin neden siprial istemiyor bir şekilde korunman laızm diğer çocuk içinde bekleyin derimm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…