Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri ne yapmalı,ne etmeli,bu göğüsler büyümeli...

Ya yeni bikini aldım ve içinin dolması lazım iyice :kk77: Bu melodiyi dinlemek istiyorum ama hep unutuyorum ya da okulda aklıma gelmiyor. Gerçekten bu kadar etkiliyse dinlemem şart. :26:

Ya yeni bikini aldım ve içinin dolması lazım iyice :kk77: Bu melodiyi dinlemek istiyorum ama hep unutuyorum ya da okulda aklıma gelmiyor. Gerçekten bu kadar etkiliyse dinlemem şart. :26:

keske beden olarak buyume olsaydı canım ama malesef sadece 3 4 cm ama gozle gorulur sekılde farkı anlayabılıyosun yanı:KK53:

zaten dolgunluk olsa yeter:KK61: hem gözle görülür şekilde anlaşılıyorsa daha ne olsun :KK34:

umarım sende de ıse yarar cnm neye gore degısıklık gosterdıgını bılmıyorum ama herkesde etkısı olmuyo dene bakalım ayrıca gerı sonme olmadı benım uzerınden baya bı gectı ama aynı yanı hatta uzerıne de ıkı cm buyuttum masajla falan:KK1:

umarım sende de ıse yarar cnm neye gore degısıklık gosterdıgını bılmıyorum ama herkesde etkısı olmuyo dene bakalım ayrıca gerı sonme olmadı benım uzerınden baya bı gectı ama aynı yanı hatta uzerıne de ıkı cm buyuttum masajla falan:KK1:

Ben de maydonoz yiyerek büyüttüm birkaç santim ama daha farklı yöntemleri de eklersem buna faydası olur sanırım :KK61:

Kızlaar selaam :KK70: yaa hepimzde aynı sorun benmde memişlerim çok küçük erekek arkadaşımda bunu bliyor ve daha büyük olmasını istiyor lütfen yardım edin . Taş gibi olsun istiyoruum lütfen yardım ellrni uzatn bandaa :KK34: :21:

Son düzenleme:
Kızlaar selaam :KK70: yaa hepimzde aynı sorun benmde memişlerim çok küçük erekek arkadaşımda bunu bliyor ve daha büyük olmasını istiyor lütfen yardım edin . Taş gibi olsun istiyoruum lütfen yardım ellrni uzatn bandaa :KK34: :21:

http://www.kadinlarkulubu.com/dogal-gogus-buyutme-yontemleri/429378-10-gunde-3cmlik-buyume.html

İlk başta yukarıdaki linkli konudaki müziği dinle. 10 gün boyunca 20 defa farklı aralıklarla dinle ve sabah-akşam 5 dk masaj yap. Büyür belki.
Biraz sana istek gelsin diye söylüyorum. Ben bunları yaptım ve 5 cm büyüttüm. 3 cm müzikten büyüyor. 2 cm de masajdan büyüdü yani. :KK1: Kolay gelsin canım. :KK55:

inşallah bendede öyle olur alışırım bu müziğe :KK1:

Büyüdüğnü fark edince daha fazla dinleme isteği geliyor. Merak etme alışırsın canım. :KK1:

ben bu muzigi yaklasik 2 hafta dinledim ama hicbir etkisini gormedim hala minicik goguslerim var :KK43:(( bilmiyorum erken mi biraktim ama keske daha etkili bi yontem olsa..

gecende erkek arkadasımla oturuyoruz,bi giyim kataloguna bakıyoruz.bana 'su kızlara bak acıyorum bunlara yazık ya'..ben de noldu niye oyle dıyosunki dedim bana demez mi 'baksana hiç göğüsleri falan yok dümdüz'.. orda bittim işte..tabi bilmiyorki benimkiler de oyle.ve biz evlenmeyi düşünüyoruz yakında.ama boyle düşündüğünü bildigim için benimkiler de küçük diyemiyorum ona.ne yapıp ne edip bu gögüsleri büyütmem lazım:KK43:

meraba ben yeni kayit oldum benim de senin gibi bir durumum var bende su muzigi indirdim ilk gunum bugun dunluyorum bakalim ne olacak insallah bir faydasini goruruz hepimize kolay gelsin INSALLAH FAYDASINI GORURUZZZ :)))

X