Ne yapacağımı bilmiyorum 😔

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben beş bin dedim vermem etmem dedi üç dedi bende tamam yeterki çocuğumu alim deyip uzamaisn diye üç yazdım
El kadar bebeği kendini de paralasa hiçbir mahkeme eşinize vermez. Gidin davanızı çekişmeliye çevirin, en başından çocuğunuz için düzgün ve yeterli bir nafaka almaya çalışın.

Burada hukuki bir köşe de var oraya yazar mısınız destek olabilecek yorumlar var gibi hem bir destek bulabiliriz bu konuları bilen birilerinden de düzgün bilgi almış olursunuz.

Blöf yapıyorlar korkmayın alamazlar. Alsalar da 1 hafta bakamaz getirirler geri zaten yarımakıllılar. Kolaydı yanında annesi olmayan küçük bebeğe bakmak. Ne salaklar var yarabbim. Sen içini ferah tut doğru bir adım atmışsın sakın velayet falan diyip seni kandırmalarına izin verme

Yok velayeti verveklerde ilerde alırlarsa diye korkuyorum onlar biliyorum en iyi avukatı tutar çocuğun peşini bırakmazlar

Öncelikle böyle bir adamdan kurtulduğun için şanslıson hayatına ve evladına bak artık.
Ama birşeyi anlamadım. Anlaşmalı boşanma demişsiniz başta sonra karakol demişsiniz. Yani nasıl oluyor. Anlayamadığım için sordum. Anlaşmalı boşanma karşılığı şikayetinizi geri mi çekeceksiniz?

neden hiç birşey istemiyorsunuz çocuğunuza nafaka isteyin. can acınız da geçer merak etmeyin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…