Ne yapacağımı bilmiyorum 😔

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

neco38

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2024
44
0
20
Kızlar soru sormayacagim ama inanın nefes alamıyorum bugün boşanma dilekçesi verdik eşimle oda bende anlaşmalı şekilde imzaladik şiddetli geçimsizlik şiddet küfür hakaretten dolayı açtım dört aylık bebeğim var velayetini istedim aylık üç bin maaş istedim kendime nafaka tazminat mal mülk istemedim sadece çocuğumu istedim tm dedi. Dün geldim annemin evine darp raporu aldım şikayet ettim karakola hanı sorarsanız evlilik yürümüyor ben iki yıllık evliyim yirmi yaşındayım canımdan bezdim inanın çekilecek insan değil on güne mahkemeye çıkarız zaten de mesele şu hayırli.bir evlilik değil beynimde bitti ama canım çok acıyor üzülüyorum normal mi geçer mi nefes alamıyorum her şeye rağmen acaba yine sussamiydim her zaman ezildim sessiz kaldım yine kalsamiydim diyorum içimde bir pişmanlık bir duygularimin enkaz olmuş hali var sanki enkaz altında kalmışım gibi çok canım acıyor

Sen en doğru olanı yapmışsın.
Bu hayat bir kez olacak, senin için evladın için ayrılman en iyisi.
Hem çok küçüksün inşallah çocuğunda büyür güzel bir iş meslek edinir hayatını yaşarsın.

Seni döven psikolojik olarak kötü hissettiren bir insanı sevemezsin zaten şu anda duygu karmaşası yaşıyorsun emin ol geçecek bunlarda.

Geçecek. Bir gün kırıldığın yerden yine tomurcuk verip çiçek açacaksın.

Geçecek buna emin olun. Dua edin, terapi alın mümkünse, bol bol yürüyüş yapın , bebeğinizle ilgilenin, sevdiklerinizle konuşun içinizde tutmayın. Güzel bir gelecek sizin olsun

Siz tüm hayatınızı rezil olmaktan kurtarmışsınız hayat o kadar uzun boylu değil. En doğru karar bu olmuş lütfen ayaklarınız üzerinde durun ve çocuğunuza gerçek güçlü bir anne olun. Ailesi boşanan arkadaşlarımda gördüğüm bir kanı anne güçlü ise çocuk bu süreçten hiç etkilenmiyor. Sessiz kalmamak en güzel tavrınız olmuş iyi ki varsınız

Aylık 3 bin TL bebeğinizin hangi ihtiyacına yetecek ? Bebeğinizin velayeti her koşulda size verilecek zaten; adam size bir iyilik falan yapmıyor. Yasal haklarınızı neden almıyorsunuz ?

Çok teşekkür ederim güzel yorumunuz için birde eşim ve ailesi çocuğu şimdi bende ya akılları sıra emmeyi bırakınca velayet davası açacaklar en iyi avukatı tutup oğlumu elimden alabilirler mi iki yaşında üç yaşında falan avukat ile bilginiz var mı bu konularda

Aylık 3 bin TL bebeğinizin hangi ihtiyacına yetecek ? Bebeğinizin velayeti her koşulda size verilecek zaten; adam size bir iyilik falan yapmıyor. Yasal haklarınızı neden almıyorsunuz ?
Ben beş bin dedim vermem etmem dedi üç dedi bende tamam yeterki çocuğumu alim deyip uzamaisn diye üç yazdım

İnşallah geçer çünkü severek evlendim ya o kadar şiddete rezil olmaya falan her şeye rağmen yuvam diye her defasında affettim en son bıçak kemiğe dayandı dilekçe yi imzaladık ikimizde şimdi de içimde bir ağır yük var gibi sanki öküz oturmuş derler ya öyle bir duygu içindeyim

Geçecek buna emin olun. Dua edin, terapi alın mümkünse, bol bol yürüyüş yapın , bebeğinizle ilgilenin, sevdiklerinizle konuşun içinizde tutmayın. Güzel bir gelecek sizin olsun
Teşekkür ederim güzel düşünceleriniz için

Darp raporu aldığınız bir bireye çocuk velayeti verileceğini sanmıyorum. Ama aile desteğiniz önemli ve belki bu süreç sonrası mutlaka sgksı olan bir işe ihtiyaç olacaktır. Ama bu andan itibaren o surece odaklanmayın önce bence kurtulduğunuza sevinmelisiniz sonrasında da sakın başka bir hata yapmayın odağınız kendiniz ve evladınız olmalı.

Cocuk yasta evlenme sebebiniz neydı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…