Ne yapacagimi bilmiyorum

tatLI_BEBiY

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2012
3
2
Merhabalar ne yapacagimi bilmiyorum.7 yıllık evliyim bur türlü eşimle evimizdeki huzursuzluk bitmedi. 5 yasinda kızım var onun için boşanamıyorum,kimseyede derdimi anlatamıyorum.2 gün önce yemek yerken çizgi filim açtı kızımda çok yemek seciyor ve filim izlemeye başladı yine yemek yemedi bende kızdım yemek ye diye.esimde hep masada bir huzursuzluk rahat yemek yemeyecekmiyim diye söylendi bende dedimki lütfen yemek saatinde çizgi filim açma diye, eşim bağırmaya başladı ben kendim izliyorum eve yorgun geliyorum kafami dagitmayacakmiyim diye söylendi.bende dedimki bütün uzmanlar yemek yerken tv açmayın diyor dedim ve kiyamat koptu.Cataliyla kabağa vurdu,bagirmaya basladi kabak kırıldı kızım çığlık çığlığa ağlamaya başladı.SOnra neymiş bu evde birdaha televizyon izlenmiyecekmis ,bagirip cagirdi esyalari yumrukladi,uyduyu söküp attı. Ve şimdi konuşmuyoruz .artik dayanamıyorum ne yapacağım bilmiyorum.

Sanırım esinizin öfke kontrolü yok. Yada çok stresli yoğun bir işi mi var acaba?
Her zaman mi böyledir?

Eşim aslında sakin sayılır ama sinirlenince öfke kontrolü sağlayamıyor. Sinirlenince gözü birşey görmüyor.isyerindede baya stresli günler yaşıyor

Öfke kontrolü çok önemlidir. Heleki çocuk olan evde. Eşiniz psikolojik destek almalı ya da aile terapisi deneyebilirsiniz. Size de iyi gelir. :super:

X