Ne olur yazin gebelik var mi

Benim daha yarın adet günüm test yaptım paylaşmıştım görürsünüz gir gide koyulaşınca bugünde memleketten dönecektir cevremdekiler yaptır öyle yola çık dediler bende kan verdim adetime 1 gün var daha yumurtlamamin üstünden 12 gün geçti
Sizinde koyularıysa vardır bence :) inşallah vardır

Hastaneden geldim 2.gun gecikmem var beta 66 iyi mi :)bilmiyorum
Tek tek çıkıyolar sanırım beta en son çıkacak kalbim duracak ya heycan ve korkudan

Eklentiler

• 17198356481545905102437179002314.jpg
    17198356481545905102437179002314.jpg
    113,8 KB · Görüntüleme: 42
Son adet tarihimin 1.gunu 3 hazirandi
Aynı senle ben bende 4 hafta giridm 28 inde öğrendim ben hamile oldumu bu kan önemli dedi Dr yükselme var mı bakaxaz aynen tam 4 haftalık aynıyız senle benimde o civarlarda olması lazım degerimin normal bence senin değerin 2 gün sonra 2 katı olması lazim

Hayirli olsun canimm 2 güne bir takip et sağlık ocağında ben öle yapıyorum bende sonucu bekliyorum takibe alıyorlar inşallah sağlıklı ilerler bebislerimizi kucağımıza alırız 4 haftalık sanırım senin
Amin inşallah ya sağlık ocağı bugün gittiğimde bakmamıştı yarın randevum var hamile olduğumu öğrenirse ilgilenir mi acaba

Aynı senle ben bende 4 hafta giridm 28 inde öğrendim ben hamile oldumu bu kan önemli dedi Dr yükselme var mı bakaxaz aynen tam 4 haftalık aynıyız senle benimde o civarlarda olması lazım degerimin normal bence senin değerin 2 gün sonra 2 katı olması lazim
Inşallah canim çok stresli durumlar inşallah artar inşallah ikimizinde

Hayirli olsun canimm 2 güne bir takip et sağlık ocağında ben öle yapıyorum bende sonucu bekliyorum takibe alıyorlar inşallah sağlıklı ilerler bebislerimizi kucağımıza alırız 4 haftalık sanırım senin
Sizinde hayırlı olsun yarın gitcem inşallah sağlıklı haberlerini alırız 🥰

Inşallah artar inşallah şaka gibi zaten şuan bana

Inşallah artar inşallah beklemekte zormus

Sorma
Inşallah artar inşallah şaka gibi zaten şuan bana
ben hiç beklemiyordum test yaptimda halen bozuk diyordum korka korka verdim baktım hamileyim halen şaka gibiydi halen öle pcos var şeker vs Dr dedi Kac yıllık evlisin dedim 3 aylık ben yunurtlama testi yapmıştım maşallah hemen kalmışsın dedi 😅😅

Sorma

ben hiç beklemiyordum test yaptimda halen bozuk diyordum korka korka verdim baktım hamileyim halen şaka gibiydi halen öle pcos var şeker vs Dr dedi Kac yıllık evlisin dedim 3 aylık ben yunurtlama testi yapmıştım maşallah hemen kalmışsın dedi 😅😅
Gerçekten şaka gibi :)maşallah ya masallah bende inanamiyorum

X