ne olur yardım edinnnnn!:(

calleb

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2012
6
0
merhabalar. siteyi uzun zamandır takip ediyorum.bnm ocağın 23ünde adet olmam gerekiyordu.bugün 2 şubat 10 gün geçikti. fartual diye bi ilaç kullandım kutusu bitti hala olmadım . test yaptım negatif . çoçuk düşünmüyorum da. bide çok stres yaptım hergün acaba hamilemiyim diye birde hastaydım ayın 20si gibi antibiyotik ilaç kullandım acaba buların hepsinin etkisi var mı. yarın civanperçe mi otunu kullnıcam. birde sitede ki yorumlarda primalut adında bir ilaç gördüm acaba kullnana var mı nasıl adet yapıyor mu ? ne olur biriniz yardım edin önerilerinize ihtiyacım var .

bu yeni yılın ilk ayı sanırsam herkes aynı dertten muzdarip canım.eğer korunduysan ve malum günlerde dikkat ettiysen testte yapıp negatifse hamile olmama ihtimalin yüksek.dr görünmende fayda var kendi kafana göre ilaç kullanma derim.belki kist felan vardır dr ona göre ilaç verir.

merhabalar. siteyi uzun zamandır takip ediyorum.bnm ocağın 23ünde adet olmam gerekiyordu.bugün 2 şubat 10 gün geçikti. fartual diye bi ilaç kullandım kutusu bitti hala olmadım . test yaptım negatif . çoçuk düşünmüyorum da. bide çok stres yaptım hergün acaba hamilemiyim diye birde hastaydım ayın 20si gibi antibiyotik ilaç kullandım acaba buların hepsinin etkisi var mı. yarın civanperçe mi otunu kullnıcam. birde sitede ki yorumlarda primalut adında bir ilaç gördüm acaba kullnana var mı nasıl adet yapıyor mu ? ne olur biriniz yardım edin önerilerinize ihtiyacım var .

merhaba farlutal kulanndıktan 15 gün içinde regli oluyorsun

bu yeni yılın ilk ayı sanırsam herkes aynı dertten muzdarip canım.eğer korunduysan ve malum günlerde dikkat ettiysen testte yapıp negatifse hamile olmama ihtimalin yüksek.dr görünmende fayda var kendi kafana göre ilaç kullanma derim.belki kist felan vardır dr ona göre ilaç verir.

çok teşekkürler önerilerin için. bugün civanperçemini içicem .yarında doktora gitmeyi düşünüyorum

antibiyotik kullanmak adeti geciktirir. ama ben dışardan zorla birşeyler içerek adeti söktürmeye karşıyım. zaten hamile değilmişsin o yüzden bence doğal süreci bekle. stres de geciktirir zaten.

haklısın. Ama 10 gün geçikmesi şüphe veriyor daha öncede geçikirdi ama en fazla 5-6 .hamilelik testi yanlış değildir demi?

haklısın. Ama 10 gün geçikmesi şüphe veriyor daha öncede geçikirdi ama en fazla 5-6 .hamilelik testi yanlış değildir demi?

kan tahlili yaptırdın mı?
antibiyotik geciktirir evet ama senin fazla uzun olmuş
dr a görünsene
belki kist falan vardır

kesin olarak etkisi oluyor mu?içinde 12 tane vardı bitirdim bir haftada.

bana doktor vermişti ilaca başladıktan 15.gün regli oldum zaten regli söktürücü başka ilaç yok ben 3-4 ay kullandım hep 15.gün regli oldum yinede kafana göre kullanma bencede doktora danışmalısın

hepiniz önerileriniz için çoook saolun:)çarşıya gittim civanperçimi aldım .ordan arkadaşıma uğradım ve eve geldim ki olmuşum:) bu vesile ile bu siteyle tanışmış oldum artık takipçinizim:)

X