ne olur yardım edın hamılemıyım??

rbasf

Üye
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2012
7
0
adetıme bır hafta var kasıgımda agrı olustu uc gundur ıkı gundur de belım cok agıyor yatarken daha cok agrı var karnımda sıslık ve gaz var gıbı ama cıkan gaz yok merak edıyorum lutfen yardım

Bu tarz soruları bir türlü anlamıyorum.Biz nereden bilebiliriz?Böyle kendi kendinize düşünceğinize gidin bir hamilelik testi alın,olmadı hastanede test yaptırın.

Ayrıca adet belirtileriyle hamilelik belirtileri hemen hemen aynıdır.

zaten ben sorunca hemen herkese sorun olur bes gunum var ve test yapmak ıstemedım tecrubelıler yardımcı olur ıstedım ama ne yazıkkı olmuo

zaten ben sorunca hemen herkese sorun olur bes gunum var ve test yapmak ıstemedım tecrubelıler yardımcı olur ıstedım ama ne yazıkkı olmuo

Arkadaşım tecrübeyle alakası yok ki,adetin bir ay gelmemiş olsa sonra diğer belirtilerin başlamış olsa sorarsın anlarım da daha adetine zaman var,bel ağrısı,şişkinlik zaten adetin de belirtileri.Millet nerden bilsin?

Canım bu soruya burda kimse hamilesin diyemezki,kızma hemen,5 gün daha bekleyeceksin ve test yapacaksın,bu belirtiler tek başına hamile olduğunu göstermez

bizim elimizde 3 boyutlu alet vard bakıcaktık :))) ya o kadar kolay mı hamile kalmak :)) sen yaşadıgın cinsel ilişkinin düzeyini sylersen daha net olabilme veya olamama ihtimalini söyleyebilirm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…