ne olur yardım edin :( allah rızası için

Paris2121

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2015
628
213
29
Arkadaşlar artık dayanamıyorum lütfen bi çare bulun 20 yaşındayım nişanlıyım bu yaşıma kadar annemle hiçbir zaman yıldızlarımız barışmadı 4 kardeşiz 2 kız 2 erkek benden bir yaş büyük ablam var evli ve annem hep onun sorunlarına koşar hep onunla ilgilenir ve kaçkere ablam annemi satmasına rağmen annem yüzünden sırf bu evden kaçmak için 4 ay tanıdıgım işsiz güçsüz askerlik yapmayan biriyle nişanlandım nefret ediyorum herşeyden nişanlım dahi 2 gün önce annen neden seninle sürekli tartışıyor ablanla senin aranda ayrımcalık var dedi : ( ve ben yerin dibine girdim mutlu olmaya çalışıyorum belki mıklatıs gibi kendime cekerim mutluluğu ama Olmuyorrr hergünüm ayrı bir cehennem bugunü anlatayım size kısaca sabah gözümü açtıgıkm gibi hiçbirşsey yok ortaada sen bu evde bir işe yaramıyorsun benim gözümde 5 para etmezsin baskalarının gözündede öylesin 5 para etmezsin bu eve sen fazlalıksın sen ne işe yarıyorsun işe yaramaz Dedi ve ben hıçkıra hıçkıra evden çıktım babam gördü beni çok üzüldü yardım edin arkadaşlar allah kimseyi ailesiyle sınamasın gerçekten çok acı cekiyorum etrafımda hiç kimse yok ya ölücem yada başka bir yol bulucam

gül gibi diyorsunn burdaa canımdann olucamm hemde annem yüzündennn sevgisizlikten ayrımcılığındannn rezilliktenn başka hiç birşsey değiLl ben annem bana 1 güldüysee ben 10 güldümm onun dünyasında ben yokumm elin kızları var ablam var kardeşlerim varrr bunun herkes farkına ben tek değlll

Arkadaşlar artık dayanamıyorum lütfen bi çare bulun 20 yaşındayım nişanlıyım bu yaşıma kadar annemle hiçbir zaman yıldızlarımız barışmadı 4 kardeşiz 2 kız 2 erkek benden bir yaş büyük ablam var evli ve annem hep onun sorunlarına koşar hep onunla ilgilenir ve kaçkere ablam annemi satmasına rağmen annem yüzünden sırf bu evden kaçmak için 4 ay tanıdıgım işsiz güçsüz askerlik yapmayan biriyle nişanlandım nefret ediyorum herşeyden nişanlım dahi 2 gün önce annen neden seninle sürekli tartışıyor ablanla senin aranda ayrımcalık var dedi : ( ve ben yerin dibine girdim mutlu olmaya çalışıyorum belki mıklatıs gibi kendime cekerim mutluluğu ama Olmuyorrr hergünüm ayrı bir cehennem bugunü anlatayım size kısaca sabah gözümü açtıgıkm gibi hiçbirşsey yok ortaada sen bu evde bir işe yaramıyorsun benim gözümde 5 para etmezsin baskalarının gözündede öylesin 5 para etmezsin bu eve sen fazlalıksın sen ne işe yarıyorsun işe yaramaz Dedi ve ben hıçkıra hıçkıra evden çıktım babam gördü beni çok üzüldü yardım edin arkadaşlar allah kimseyi ailesiyle sınamasın gerçekten çok acı cekiyorum etrafımda hiç kimse yok ya ölücem yada başka bir yol bulucam
su an da kötü bir durumdasın. ama evlendiğinde cok cok ama cok daha kötü bir durumda olacaksın.
aileden kaçmak için asla asla asla asla ve asla evlenilmez.
kimse anasını babasını seçemez. senin de kaderine bu düşmüş. annenin muhtemelen ruh ve akıl sağlığında problem var. bu sorunu da en yakınları olarak sizde isimlendirmiş (fark etmişsinizdir de ama huysuz olarak nitelendirdiniz muhtemelen ) değilsiniz gibi duruyor.
sana yazıyorum annenin ruh ve akıl saglıgı yerinde değil.
durumu kabul edip annenin her söylediğine kulak asmamaya bak. AMA SAKIN EVLENME !!!! SAKIINN
senin bu düşüncen 100 yy önce ki kızların evden kaçış planı. hep ama hep başarısızlıkla sonuçlanır.

Neden anneniz size ise yaramaz diyor olabilir? Bir sebep olmali. Durup dururken mi boyle size bagirmaya basladi? Bu arada calisiyor musunuz? Eve bir katkiniz var mi?
Issiz gucsuz, askerligini yapmamis biriyle nisanlanmaniz aile acisindan hayal kirikligi ve yasanacak sorunlarin habercisi. Sirf bu sebeple bile anneniz size ofkeli olabilir. Hakli da bence

su an da kötü bir durumdasın. ama evlendiğinde cok cok ama cok daha kötü bir durumda olacaksın.
aileden kaçmak için asla asla asla asla ve asla evlenilmez.
kimse anasını babasını seçemez. senin de kaderine bu düşmüş. annenin muhtemelen ruh ve akıl sağlığında problem var. bu sorunu da en yakınları olarak sizde isimlendirmiş (fark etmişsinizdir de ama huysuz olarak nitelendirdiniz muhtemelen ) değilsiniz gibi duruyor.
sana yazıyorum annenin ruh ve akıl saglıgı yerinde değil.
durumu kabul edip annenin her söylediğine kulak asmamaya bak. AMA SAKIN EVLENME !!!! SAKIINN
senin bu düşüncen 100 yy önce ki kızların evden kaçış planı. hep ama hep başarısızlıkla sonuçlanır.
Kesinlikle haklisiniz !!

Cnm benim annemde oyleydi hic yuzumu guldurmedi hep dua ettim rabbim esimi cikardi karsima hep evde kaldin evlenmiyon diye baski yapti turlu turlu gorucu getirdi hic birini istemedim ise girdim calistim takmamaya calistim annemi evi otel gibi kullandigimi soyluyordu her yedigimi laf yapti sukurki en beklemedigim durumda esimle tanistim calistigim yerde evlendim kurtuldum sen sen ol guvenmedigin sevmedigin biriyle evlenme sabirli ol gececek o gunlerde ablam annemden kurtulmak icin 6 ayda evlendi pisman ben iyice tanidim 2 yil annemden gizli konustum esimle kismetmis oldu sende sabret dua et hayatina gireni iyi tani ins. Gonlunce birini sevip evlenirsin

gül gibi diyorsunn burdaa canımdann olucamm hemde annem yüzündennn sevgisizlikten ayrımcılığındannn rezilliktenn başka hiç birşsey değiLl ben annem bana 1 güldüysee ben 10 güldümm onun dünyasında ben yokumm elin kızları var ablam var kardeşlerim varrr bunun herkes farkına ben tek değlll
Senin o ş...siz nisanlin ortalığı karıştırmaktan başka bi b...ka yaramıyor bence

Aileni oyle bir anlatmissin ki...gozumun onune geitremiyorum bile boyle seyleri.canim annenin psikolojik bir rahatsizligi olabilir mi? Anne bu yani nasil olur boyle? Yagmurdan kacarken doluya tutulma.oncelikle o nisandan bir vazgec.evden kurtulmak icin oku eline isini al oyle kurtul.hayatini kurtar once.

Aileni oyle bir anlatmissin ki...gozumun onune geitremiyorum bile boyle seyleri.canim annenin psikolojik bir rahatsizligi olabilir mi? Anne bu yani nasil olur boyle? Yagmurdan kacarken doluya tutulma.oncelikle o nisandan bir vazgec.evden kurtulmak icin oku eline isini al oyle kurtul.hayatini kurtar once.
Nankor insan her zaman nankordur iste

En kötü anne babanın yanında olmak, mutsuz bir evlilikle yaşamaktan bin kat daha iyidir.anne babanıda dinlemek lazım ,tavırları tabiki hoş değil ama sana böyle davranmasının bir sebebi olmalı.bazı çocuklar aykırı olur anne babaya illallah dedirtir.ağızları kötü söylesede bir anne asla çocuğunun kötü olmasını istemez.lütfen kaçmak için işsiz güçsüz bir adamla evlenip hayatınızı mahvetmeyin...

Evlenmek yerine, okulunu bitirip işe girip, ayrı eve çıksana.

Annen üvey mi ? Meslek sahibi olmak yerine neden evliliği tercih ettin ? Yaşın daha küçük yağmurdan kaçarken doluya tutulma ihtimalin yüksek duruyor!

Aileden kaçmak için evlenilmez çok pişman olursunuz sonra.

Anneniz neden diğer kardeşlerinize değil de özellikle size karşı böyle bir tavır sergiliyor?

X