Ne olur Dua edin (Zor bekleyiş...)

boncuk84

nefsim içine sindi!!!
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2008
1.912
1
mrb arkadaşlar geçenlerde yazmıştım canımın çok sıkkın oldugunu 2007 de mezun olup nereye gittiysem kapıların yüzüme kapandıgını ve hala işsiz olmanın canımı fena sıktıgını
şimdi bi iş meselesi var nisan sonu mayıs başı belli olacak akıbeti ya girip çalışacam yada bidaha kapı yüzüme kapanacak sizlerden tek isteğim bana dua edin nolurrr :Saruboceq:
bu kez hayırlısıyla olsun bende hayatıma bi yön vereyim artık hepinize tşk ediyorum inş. hayırlı mutlu haberide burda sizlerle paylaşmayı nasip eder Allah!!! :a015:

hayirlisi ne ise o olsun canim. insallah en kisa zamanda guzel bir is bulursun.

Canım Allah gonlun göre versın olur ınsallah hayırlısıyla...

allah hayırlısını versin canım..üzme kendini..seni anlamamak imkansız..bende aynı yollardan geçtim yıllarca..yada aynı yollarda bekledim desem daha doğru..

inşallah en kısa zamanda hayırlı haberlerle dönersin bizlere..

sevgilerimlea.s.

ah ah bu dert bendede var 2007 mayistan beri yani okulum biteli is bulamadim...
biraz mecburi olarak üniversiteye basladim...
ama suan maddi durumum o kadar kötü ki cok acil bir ise girmem gerek...
malum kriz yüzünden hic bir yerde almiyorlar...
hep hayir cevabini almaktan moralim acaip bozuldu...
bi ara kendimi üniversiteye konsantre etmeye calistim..
ama maddi durumum beni cok siQiyor...
arkadasim seni cok iyi anliyorum...
insallah bu sefer Allahim bu kapiyi sana acik tutar...
Allah rizasi icin benim icinde dua edermisiniz...
en kisa zamanda hayirlisiyla bir is bulayim...
cok muhtacim gercekten...

:1no2:

bir çalışan pişman,bir de çalışmayan...:bbo:
allah en kısa zamanda hayırlı yerlerden kapılarını açsın inş..

son kapın olur inşallah hayırlısıyla alınırsın işe evde oturmayı özlersin inşallah ii haberlerini bekliyoz:enbuyukkk:

evet nisan sonuda geçti mayıs başıda geçti hatta sonuna dogru yol alıyoruz mayısın ama ne arayan var ne soran bıktım artık bu bekleyişlerden poffffffff senağlama

canım bende 2007 de mezun oldum ilk başta tanıdık olmadan denedim tutturmuşlar bi en az 5 yıl deneyim iş veren yok, nerden bulcaz 5 yıl deneyimi herkes böle yaparsa dimi ama ..en son tanıdık vs iki yerde çalıştım almam gereken maaşın epeyce altında buna da şükür dedim.şuanda işsizim kriz etkiledi, 5 yerle görüştüm tık yok, allahım yardım etsin. umudumu kaybetmedim inatla her yeri didik didik ediyorum allahım güzel kapılar açsın inşallah herkese, moralini bozma canım

Hakkında hayırlısı olsun işallah en yakın zamanda iş bulman dileğimle :teselli:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…