Ne Olur çok Acil Yardim Lütfenn

B

^^BEYRUHA^^

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi ^^BEYRUHA^^
ARKADAŞLAAAAR AKŞAM ŞERİFLERİNİZ HAYIRLI OLSUUNyasakkelime.AY BENİM KAFAMA GENE BİŞEY TAKILDI TEREDDÜTLÜYÜM SİTRESS YAPIM GENE :1shok::uhm: ŞİMDİ 29 MARTTA HCG TESTİ YAPTIRDIM 125.9 DEĞER ÇIKTI ARADAN 5 GÜN GEÇTİ DOKTORA GİTTİM 1.180 DEĞER ÇIKTI AMA NORMAL ULTRASONDAN DA VAJİNAL ULTRASONDA KESE YOK GÖZÜKMEDİ DOKTOR 1 HAFTA SONRA GEL DEDİ ŞİMDİ BU DEĞERE GÖRE GÖZÜKMEMESİ ANORMAL Mİ NE OLUURR YARDIM EDİN BANA BİŞEY DİYİN :çok üzgünüm::çok üzgünüm:

hayırlı akşamlar canım,yanlış hatırlamıyorsam değer 1500 olunca kese gözüküyor... büyük ihtimal 1 hafta sonra gözükür merak etme... bu arada tebrikler canım

tatlım telaş etme hemen kese görünmeye bilir bir hafta sonra dr yine çeğırmış bence bu kez kesin göreceksin... hayırlı olsun tatlım............

canım 1 hafta daha sabır.. inşallah keseyi görürsün.. şimdidenn tebrik ederim canım hadi hayırlısı

canım ya hayırlı akşamlar ..

ay üzülmezsen eğer senın değer sonradanmı düşmüş anlayamadım yaaa.. ay neden düşdükiii değer..düşmmemesi lazım değerin acaba kanaman falnmı oldu senın????düşükmü yaptınkii

canım öncelikle seni tebrik ediyorum. Allah kucağına almayı nasip eder inşallah. bhcg değerin 1180 demek istedin sanırım. sanki birli bir değere düşmüş gibi algılanmış. stres yapma canım beni 1800 lü değerlerde gözükmemişti. hatta vajinal ultrasonda da gözükmedi. o yüzden seni çok iyi anlıyorum. doktorum bu değerlerde gözükmesi gerekiyordu dış gebelik olmasından korkuyorum demişti çok endişelenmiştim. 2-3 gün sonra değerim 3000 lere çıktı ancak o zaman gözüktü. bende pko hastalığı var. o yüzden yumurtlamam gecikiyor. dolayısı ile geç döllenme olmuş. ama 7. haftada düşük yaptım. o yüzden endişelenme geç döllenme olmuştur. 3-4 gün sonra gözükür bence.

olur cnm sık ma canını bende bursadayım hangı hastane dedı bunu yada hangı doktor cnm merak ettim bence daha erken endişelen me derım ben ssana bende 29 haftalık hamıleyım merak etme herşey gönlünce olsun

ARKADAŞLAAAAR AKŞAM ŞERİFLERİNİZ HAYIRLI OLSUUNyasakkelime.AY BENİM KAFAMA GENE BİŞEY TAKILDI TEREDDÜTLÜYÜM SİTRESS YAPIM GENE :1shok::uhm: ŞİMDİ 29 MARTTA HCG TESTİ YAPTIRDIM 125.9 DEĞER ÇIKTI ARADAN 5 GÜN GEÇTİ DOKTORA GİTTİM 1.180 DEĞER ÇIKTI AMA NORMAL ULTRASONDAN DA VAJİNAL ULTRASONDA KESE YOK GÖZÜKMEDİ DOKTOR 1 HAFTA SONRA GEL DEDİ ŞİMDİ BU DEĞERE GÖRE GÖZÜKMEMESİ ANORMAL Mİ NE OLUURR YARDIM EDİN BANA BİŞEY DİYİN :çok üzgünüm::çok üzgünüm:

değerının düşmesi için doktor bişey dedımı bılmıorum senıde korkutmak istemıyorum benımde değerım düşünce bebeğimde düştü insallah senınkı farklı bır durumdur

Arkadaşlar Yok Değerim Yanliş Olarak Yazmişim 1180 Değer Düşmedi Onu Düzeltiğim Allah Sizden Razi Olsun Eğer Hamiş Değilseniz En Kisa Zamanda Hamile Kalirsiniz Eğer Hamileyseniz Hayirli Ve Sağlikli Doğumlar Yaparsiniz Inşaallah

olur cnm sık ma canını bende bursadayım hangı hastane dedı bunu yada hangı doktor cnm merak ettim bence daha erken endişelen me derım ben ssana bende 29 haftalık hamıleyım merak etme herşey gönlünce olsun

ŞEKERİM ŞEKER DOKTORUM ÇOK TATLI VE İYİ İLK DEFA GİTTİM ÇEKİRGEDE KONUR HASTANESİ DR.İNCİ HANIM 15 YTL SSK İNDİRİMLİ PARA ALIYO BEN ÇOK MEMNUN KALDIM ÖNCE ZÜBEYDEYE GİTMİŞTİM AYNI İÇİNDE AMA ORDAKİ DOKTORLARDAN BAZILARI İNSAN YERİNE BİLE KOYMUYOR İNSANIN MORALİ SIFIR OLUP GERİ DÖNÜYOR HAMDOLSUN KONURDA İNCİ HANIMI BULUNCA ÇOK RAHATLADIM.

kız o zaman ne heycan yapıyon allah emi:))) bnde düşdü anladımda haftaya gözükür kesen meraklanma sen ne güzel hcg 5 günde artmış :))

ayy hadi hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin allah :)

kız o zaman ne heycan yapıyon allah emi:))) bnde düşdü anladımda haftaya gözükür kesen meraklanma sen ne güzel hcg 5 günde artmış :))

ayy hadi hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin allah :)

AMİN BEBEKLİK AMİN YA BİDE DOKTORDA GÖZÜKMESİ LAZIM FİLAN DEĞİNCE ETRAFIMDA OKADAR ÇOK GÖRÜYORUMKİ AKLIMA KÖTÜ ŞEYLER GETİRMEK İSTEMİYORUM AMA VESVESE GİRİP DURUYOR İŞTE ÇOK ŞÜKÜR RAHATLATTINIZ BENİ YAA ALLAH TA SİZİ RAHATLATSIN HER ZAMAN a.s.

canım çok takma kafana stres yapma bu bebeğini de etkiler. zaten Allah kısmet ettiyse o olacaktır. 50 tane doktor gözükmesi gerekiyordu dese de boş. ben sana bir önceki sayfada da yazdım. benim kese de 3000 lerde gözükmüştü. hem de vajinal ultrasonda. sen karından mı baktırdın bilmiyorum ama istersen bir de vajinal baktır için rahat etsin. zaten sağlıklı bir gebelikse değerlerin 2-3 günde bir katlayarak gitmesi lazım. için rahat etmiyorsa tekrar kanda betahcg baktır. en azından değerlerde düzenli bir artış olmuşsa için daha rahat olur. çünkü beklemek gerçekten çok zor. ben kendimden biliyorum. günler değil saatler geçmek bilmiyor. çünkü bu öyle sıradan birşey değil, içinizde bir can var ve onun gelişimi bizler için çok önemli. o yüzden bence en yakın sağlık ocağı, hastane vs. ye git ve kan testini tekrar yaptır. oradaki artış en azından doktora gidene kadar seni rahatlatır. inşallah iyi sonuçlanır ve bebeğini sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın.

AMİN BEBEKLİK AMİN YA BİDE DOKTORDA GÖZÜKMESİ LAZIM FİLAN DEĞİNCE ETRAFIMDA OKADAR ÇOK GÖRÜYORUMKİ AKLIMA KÖTÜ ŞEYLER GETİRMEK İSTEMİYORUM AMA VESVESE GİRİP DURUYOR İŞTE ÇOK ŞÜKÜR RAHATLATTINIZ BENİ YAA ALLAH TA SİZİ RAHATLATSIN HER ZAMAN a.s.

ay canım amin amin...

dr lar der ne yapacan sen onları boş ver .....bak kızlar nediyorlar 3000 de gözükmüş arkadaşın ebbişi kafana takma canım yaa....1 hafta sabret bakalım ne olacak 1 hafta sonrada yazı yaz mutlaka merak ederiz:)

X