ne olur cevapsız bırakmayın size ihtiyacım var

bende 4 gunleke gelıo ben ılk lekenın geldıgı gunu 1. gun sayıyorum 29. gun leke gelıoo amaa dr gıt bı derım

sağol canım bugün 5 gün oldu lekelenme başlayalı yarın gideceğim dr belim fena ağrıyor normalde benimde lekelenme ile başlar ama bu kadar uzamazdı merakım ondan yarın sonucu söylerim

günaydın canım
bu gün dr gidceksin dimi,gelince doktorun nedediğini bize bildir olurmu??
hadi hayırlı haberlerle gelirsin inşallah...

aynısı bendede var şu günlerde kafayı yicem artık ağustosun 3 ünde adetim bitmişti ağustosun 29 unda lekelenme oldu ama bugün eylülün 1 i hala adet olmadım çok moralim bozuk karnımda ağrıyo lekede daha gelmio normalde lekeden sonra adet olurdum olmadım

sağol canım bugün 5 gün oldu lekelenme başlayalı yarın gideceğim dr belim fena ağrıyor normalde benimde lekelenme ile başlar ama bu kadar uzamazdı merakım ondan yarın sonucu söylerim

ewet bukdar uzamazdı benimkide bak ayın biri hala tık yok beni burada bul canımk doktordan gelince bakalım nedicek

benimkide öyle oluyor .dr hormonlarla alakalı dedi.
3 gün leke geliyo 4. gün sökülüyor

ben hiç bişeyden çekmedim hormonlarımdan çektiğim kadar.10 yıllık evliyim o kahverengi lekelenmeler kızlığımdan beri var.hormon bozukluğu doktor evlenince keçer demişti şimdi daha iyi merak etme bence.

ececim bebiş oldu dimi sorun yaşamadın ...
kahve lekeler progeston ve ostorojen hormonu ile alakalı dedi dr .

ben de şans yok dr tatilde iyi mi burada bildiğim tek dr daha adet olmadım eşim her lavaboya gidişimde sorar oldu geldi mi diye beklemedeyim

ben de şans yok dr tatilde iyi mi burada bildiğim tek dr daha adet olmadım eşim her lavaboya gidişimde sorar oldu geldi mi diye beklemedeyim

merhaba canım
ne oldu bugün birşey varmı:uhm: inşallah yoktur...
başka dr gitseydin....peki dr nezaman gelcekmiş tatilden eğer gecikecekse başka dr git bence,,,,peki test yaptınmı??????? hamilelik testi :uhm: ay çok merak ettim lütfen beni habersiz bırakma

test yaptım lahana bebek negatif yani hamilelik yok ama lekelenmem bugün arttı ateşim iyice düşüşe geçti adet olacam dr cuma gelecekmiş o gün kesin giderim kendime baktırayım endişelendim acaba doğumkontrol hapından olabilir mi bırakalı 5 ay oldu vücut kendine gelemedi mi diye düşünüyorum

canım benim hiç moralini bozma, bişeymi var diede endişelenmeCADIARZU inşallah bir sorun yoktur.
belkide dediğin gibi doğum kontrol hapındandır,,hayırlısı olsun canıma.s

selam canım... benimde bu dış gebelikten sonra adetlerimden 2-3 gün önce kahverengi lekeler gelmeye başladı... dr. sordum adet günümü neye göre hesaplayacağım diye oda bana bu kahverengi lekelerde adetten sayılıyor fakat yoğun olarak kırmızı kanaman ne zaman geliyorsa onu adetinin ilk günü olarak baz al dedi....

şimdi başka bir dr. gidiyorum bu adet öncesi lekelenmeler için oda bana şey dedi intihap yada hormonal bir eksiklikten gelebileceğini söyledi şimdi onun için araştırma yapıyor....

istersen bir dr. görün canım... geçmiş olsun

sağol canım içim biraz aydınlandı bir sorun var ama hadi hayırlısı lahana bebekcim her gelişmemi yazıcam karayağızım ben cuma dr gitcem durumu yazarım artık kan gelse rahatlıyacağım da ah bi gelse

kızlar günaydın:sm_cool: ne habersiniz bakalım:uhm:
LOVELİ canım ne durumdasınCADIARZU bir gelişme varmı canımcım:uhm:

adet oldum nihayet ağrı kesici dahi almıyorum ne me lazım kesilir önceden gelir gelmez ilaç alırdım lahanabebekcim sabah okulda olduğumdan sana cevabı geç yazıyorum

Endişelenmeyin lütfen, bazen sadece mevsim geçişi nedeniyle bile olabiliyor bu tür düzensizlikler. Tam sonbahar başlangıcı. Doktora gitmenize bir iki gün var daha sanırım. O zamana kadar kalbinizi ferah tutun, illa ki hastalıktan olacak diye birşey yok.

çok teşekkür ederim adet oldum içim rahatladım umarımdedğin gibidir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…