Ne olur cevap yazın göğüsümdeki hassasiyet kayboldu

nagihan_14

sana sığındım rabbim
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2012
917
26
Adetime 3 kala gebeliğimi öğrendim adetten 2 gün önce lekelenmem oldu kahverengi progestan içiyorum daha doktora gitmedim bugün gidicem en başından beri olan göğüs ucumda ki acıma geçmiş başka belirtimde yoktu öyle ahım şahım suan kanamam yok ve eşimi çağırdım doktora gidicem ama içimde bir huzursuzluk kapladı suan hesaplarıma göre 4+5 haftalık yardım edin ne olur kızlar

Adetime 3 kala gebeliğimi öğrendim adetten 2 gün önce lekelenmem oldu kahverengi progestan içiyorum daha doktora gitmedim bugün gidicem en başından beri olan göğüs ucumda ki acıma geçmiş başka belirtimde yoktu öyle ahım şahım suan kanamam yok ve eşimi çağırdım doktora gidicem ama içimde bir huzursuzluk kapladı suan hesaplarıma göre 4+5 haftalık yardım edin ne olur kızlar

canım hiç gebelik deneyimim olmadı maalesef ama bütün gebelik boyunca gögüsler hassas olmayacak elbet birgün geçeçek hem kişiden kişiye değişen bir dönem sen belki kolay bir hamilelik geçireceksin bu senin korkutacak birşey değil kendini dinleme şimdi doktora gideceksin ve soru işaretlerin kalkmış olarak geleceksin bence, aklına getirdiğin o kötü şey olsa kanaman olurdu bilmiyorum ama hep öyle duyuyorum :)
gönlünü ferah tut :nazar:

Şuanda çok huzursuzum elimde değil inş öyledir deneyimli kimse yok mu arkadaşlar okuyup pas geçmeyin başında bekliyorum off

nıye ona takıyosun kı canım benımde şu an o hashaslık yok. ilk gunlerde oluyodu şimdi yok.bende sanırım 6 haftama gırıyorum. ama sana hak verıyorum bende çok korkuyorum:26: Rabbım hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip etsın ınş. bu kadar işgillenme ufak şeylere

nıye ona takıyosun kı canım benımde şu an o hashaslık yok. ilk gunlerde oluyodu şimdi yok.bende sanırım 6 haftama gırıyorum. ama sana hak verıyorum bende çok korkuyorum:26: Rabbım hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip etsın ınş. bu kadar işgillenme ufak şeylere

Sağol cansın yemin ederim içime su serptin Rabbim bize bağışlasın canım amin

Doktor dan çıkar çıkmaz yazıcam iyi haberlerle dönmeyi umut ediyorum dua edin bana lütfen

canım sıkma canını önemli olan hamile kalabilmen en azından onu biliyorsun tabikide acı verici bi durum ama hayırlısı de sadece.
Allah'ım hayırlısını vericektir. üzme kendini kıyamam

Sebeb ne bilmiyorum düşük yapmışım meleğim annesine tutunamadı kardeşlerinin yanına gitti Rabbim aratmasın kimseye bu 3 kaybedişim bundan önceki 3 aylıktı diğerinde 7 haftalık diğerlerinde kürtaj olmuştum bu düşük oldu ağlıyorum şuan inanamazsınız o kadar kötüyüm Rabbim beni bunla mı imtaan ediyor bilmiyorum her zaman dediğim gibi Rabb'ime sığınıyorum cevaplarınız ve tesellileriniz için çok teşekkür ederim ilginiz için hoşçakalın

canım çok çok geçmiş olsun..rabbim en kısa zamanda kucağına almayı nasip eylesin..kolay şeyler yaşamamışsın ama dirayetli olmak zorundasın..kendine dikkat et ve bolca rabbimize dua et ona sığın..herşey onun ol demesine bakıyor..rabbim için zor olan birşey yok..

bende aydır bebek istiyorum olmuyor hiçbir sebeb olmadığı halde..bende rabbime sığınıp sabırla bekliyorum..

X