Ne Olur Akıl Verin ?

P

pink_dream

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi pink_dream
Hayat sandığımızdan daha da kısa biliyorum ve ben bu kısa hayatta zaman kaybetmek istemiyorum artık bunun için size soruyorum severek ayrıldığınız insana aradan geçen süreye rağmen şanş tanıdınız ve sizi özlediğini belirtti ve size olan sevgisinin bitmediğini ta kalbinizde hissettiniz ama o görüşmeden sonra bir kaç kez sms ile görüştünüz ama sonrasında sizi aramadı şimdi ne düşünmeliyim ki?Çok kafam karıştı seviyor ama neden aramadı acaba ?:nazar:

• Konu Sahibi pink_dream
seviyor ama aramadı neden ?? senin hiçbir fikrin yokmu buna..
o görüşmelerinizde sana tekrar beraber olmak istedigini söyledimi yoksa sadece özlediginimi belirttii...
birşey var oldugu kesin..
istersen bir ara niyetini öğren..
niyetin seni tam unutmuşken hayatıma girip bulandırmaya çalışmaksa girme hayatıma de..

• Konu Sahibi pink_dream
Hayat sandığımızdan daha da kısa biliyorum ve ben bu kısa hayatta zaman kaybetmek istemiyorum artık bunun için size soruyorum severek ayrıldığınız insana aradan geçen süreye rağmen şanş tanıdınız ve sizi özlediğini belirtti ve size olan sevgisinin bitmediğini ta kalbinizde hissettiniz ama o görüşmeden sonra bir kaç kez sms ile görüştünüz ama sonrasında sizi aramadı şimdi ne düşünmeliyim ki?Çok kafam karıştı seviyor ama neden aramadı acaba ?:nazar:

gerçekten çok tuhaf...hiç bi anlam veremedim yaptığına....

• Konu Sahibi pink_dream
Canım Kötüye yormak gerekmez..
Belki Başka bir sorunu vardır iş,aile vs..
Sen aramayı denesene..

• Konu Sahibi pink_dream
siz arayı bence de ilk olarak, belki geçerli sebebi vardır...

• Konu Sahibi pink_dream
seviyor ama aramadı neden ?? senin hiçbir fikrin yokmu buna..
o görüşmelerinizde sana tekrar beraber olmak istedigini söyledimi yoksa sadece özlediginimi belirttii...
birşey var oldugu kesin..
istersen bir ara niyetini öğren..
niyetin seni tam unutmuşken hayatıma girip bulandırmaya çalışmaksa girme hayatıma de..

Hayır gerçekten ne yazık ki hiçbir fikrim yok...Sadece beni özlediğini belirtti onu da yazarak ama belirtti sonuçta .bilmiyorum şimdi çok karışık tam kendime yeni bir yol çizecektim son sansı tanıdım ama o hoyratça kullanmak istiyor sanki ve ben sevgime yenik düştüm ve bende onu unutmadığımı söyledim hata mı ettim bilmiyorum keşke böyle yapmasa idi şimdi bekliyorum çaresizce zamanın bana neler getirceğini ama belirsizlik kadara kötü bir şey yok canım çok sıkılıyor .....:nazar::1no2:benneyaptımki

• Konu Sahibi pink_dream

Bu konular hassas konular .Bunları söyledikten sonra aramaması normal değil tabii.Birşey ya vardır ya yoktur.Biz kadınların en büyük hatası bu.Herşeyi kendi içimizde yaşayıp karşımızdakinin bizi anlamasını ve bizim düşündüğmüz gibi davranmasını bekliyoruz.HATA hayır bekleme aç telefonu yada çık karşısına açık açık sor."Sen beni gerçekten istiyormusun isityorsan bunun gerektirdiği gibi davranalım arayalım , görüşelim yok niyetin yoksa o zaman benim önümde durup bana engel olma " DE BENCE.

Bak daha çok gençsin.Hiç kafana takma bunları İnan bu yaşlarını sonra çok arayacaksın.Kendini nasıl rahat hissedeceksen öyle davran.Erkek arkadaş bir şekilde bulunuyor ama bizden bir tane daha yok unutma.

• Konu Sahibi pink_dream

bence ara amacının ne oldugunu söyle.kaydirigubbakcemile

• Konu Sahibi pink_dream
canım boyle beklemek ınsana daha cok acı verır..
ozledım demek farklı sevıyorum demek farklı
belık gercekten ozledı am yenıden olmaz dıyemı bakıyor
hem sevgını yenıden köruklemış hem aklını karıştırmış
beklemek ışkence gıbı gelır arasan sonradan pişmanmı olucaksın
buda bır sorun ama canım pişman olsan bıle en azından nıyetını ögrenip rahatlıyacaksın
ara ve sor nedır nıyetı ona gore adımını atarsın...
hem bu kadarda uzme kendını

özlediğinizi söylemişsiniz oda söyleyince duygularınızdan utanmayın ne var hala unutamamış olabilirsiniz.ama bir insanı sebepsiz severken bu onun insanlığını karakterini davranış bozukluklarınıda tanıyoruz anlamına gelir.nasıl bir insandır?sorun kendinize sizi arayıp sonra unutucak bir tipse gerçekten sevginizi kalbinize gömün unutmaya çalışın derim ben.çok dengesiz davranmış.çok uç olabilir ama,şu anki manitayla kavga etmiştir.arada boşluğa düşüp sizi aramıştır.sonra araları düzelince sizi aradığına pişman olmuştur.var böyle adamlar.bence arayıp ne yapmak istediğini açık açık sorun.aldığınız cevaba göre davranmak daha kolayCADIARZUCADIARZU

özlediğinizi söylemişsiniz oda söyleyince duygularınızdan utanmayın ne var hala unutamamış olabilirsiniz.ama bir insanı sebepsiz severken bu onun insanlığını karakterini davranış bozukluklarınıda tanıyoruz anlamına gelir.nasıl bir insandır?sorun kendinize sizi arayıp sonra unutucak bir tipse gerçekten sevginizi kalbinize gömün unutmaya çalışın derim ben.çok dengesiz davranmış.çok uç olabilir ama,şu anki manitayla kavga etmiştir.arada boşluğa düşüp sizi aramıştır.sonra araları düzelince sizi aradığına pişman olmuştur.var böyle adamlar.bence arayıp ne yapmak istediğini açık açık sorun.aldığınız cevaba göre davranmak daha kolayCADIARZUCADIARZU

Öncelikle bir yanlış anlamayı düzeltmek isterim ayrıldıktan sonra uzun süre görüşmedik bu doğru sonra bir takım olumsuzluklar yaşadığını öğrendim önemli konulardı canının sıkıldığı için eski günlerin hatrına manevi olarak destek olarak sms attım sonra arayarak halini hatrını sordum ama görüşmek istememiştim fakat bu konuşma esnasında bana görüşelim deyince onu kırmadım hepsi bu bilmiyorum....nasıl yorumlanır ki biraz karışık ama bütün duygularım alt üst oldu şimdi ...senağlama

Bencede sen ara ,bakalım o zaman ne olucak ..yerimseniben

Bencede sen ara ,bakalım o zaman ne olucak ..yerimseniben

Canım verdiğin fikre teşekkürler ama çekiniyorum yazdıklarımın hepsini okudu isen sence ısrarcı gibi olmaz mıyım?Ben sanki sıkboğaz ediyomuşum gibi olmak hiç istemem:çok üzgünüm::eek:fisfisfis

canım bende benzer olay yasadım ayrıldık aılem razı degıl dıye
sonra babanı razı et ramazandan sonra ne olcaksa olsun dedı ve bıdagha ses yok bende bıse anlamadım

benımde öle sevdıgım bırı vardı ayrılmıştık ve sadece benı msnde gorunce yazıyodu senı sevıyorum sensız yapamıyorum barışalım falan dıye ama sadece msnde yazıyodu bence sende sevıyosan bu sefer sen ara o şimdi dıyodur ben dıcegımı dedım sevıyosa o arar dıye dusunuyodur belkı bence arayıp samımı olmadan amacını sor sadece ama hemen yelkenlerı suya ındırme...

X