Ne okusam ne yapsam işe girmek için yardım lütfen :((

Beyazcicekkk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2022
294
185
4444 duasını okudum 170 ayetel kürsi 313 fatiha vakıa suresi ya fettah ya rezzak zikri hepsini okudum ama işe giremiyorum acaba bu benim imtihanım mı diye düşünüyorum karamsarda olmak istemiyorum ama çok bunaldım artık. Böyle severek gidecegim işim olsun istiyorum ne okusam ne yapsam yardım edin lütfen

Allah yardımcınız olsun.Bende tam bilmiyorum ama size dua etmek istedim.Hayırlı güzel ve severek gideceğiniz bir işiniz olur umarım.

Sorunuzun cevabını ben de bilmiyorum ama yardımcı olabilirim belki diye soracağım ilgilendiğiniz alan ne? Ne mezunusunuz?

Kişi önermek yasak mı bilmiyorum ama Instagram'da bir manevi rehber varilahiyatci , ama kesinlikle yok şu sayı yok şu ritüel tarzında değil hatta belki sayıda belli dualara ve ritüelleri karşı kendi Allah'ın esmalari ile örnek veriyrum bedensel rahatsızlığınız var kurandaki şu şu ayet şifa ayetleri ve peygamberimizin (s.a.v) sıhhat ile ilgili duası Eyüp as duası, ya selam c.c ile dua etmesini söylüyor ya selam demek darda kalan kullarını selamete çıkaran sıkıntılarını gideren feraha erdiren Rabbimiz benimde bu sıkıntımı gider tarzi bunları yazıyor öneriyor, ek bir aracı veya sayı yok kalp ile Allah'a yöneltiyor, ve bende birkaç sıkıntım için gerçekten yaptım ve faydasını gördüm elhamdülillah çünkü insan bazen nasıl dua edeceğini de bilmiyor, veya duası kabul olmayınca serzenişte bulunabiliyor. Dua kabulünün önündeki en büyük engel günahlarıdır kul istiğfar etmedikçe duasına zor icabet edilir

Sağolun instagramdaki ismi ne peki bi bakmak isterim

Bir sürü dua ayet, vs okumuşsunuz. Rabbim kabul etsin inşaallah. Bir isteğinizin olmasının hem çok kolay hem de çok zor bir olan bir yolu daha var. Allaha kendi dilinzde derdinizi anlatıp isteğinizi iletmek o şekilde dua etmek ve o an sizi duyduğunu sizi dinlediğini düşünerek dua etmek ve ardından endişe duymadna beklemek. Çünkü bir şeyi umutsuzlukla karamsarlıkla bekleyince pek olmuyor sanki. En kısa zamanda işe girmenizi dilerim. Aklıma şimdi geldi ya fettah zikri de sanırım çok etkili

Anladım teşekkür ederiim

Merhaba, instagram da hesap ismi ne. Birden fazla hesap çıkıyor

Dm'niz kapali, bashsettiginiz ismi merak ettim, paylaşabilir misiniz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…