Ne kadar şanssızım

canayakxixn

Bir Nefes&Düş Gibi
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2008
4.916
3
49
:çok üzgünüm:--------------------------------------------------------------------------------

Üzgün ve pısırık görünüşlü bi adam barda tünemiş oturuyomuş. Önünde bi türlü içemediği içki bardağı,suratı asık. O sırada barın kapısı açılmış iri yarı külhanbeyi tavırlı bi adam sert adımlarla barın tezgahına doğru yürümüş ve pısırık adamı itekleyerek onun yerine oturmuş hiç soru sormadan adamın önündeki içkiyi alıp içmiş. Elinin tersyle ağzını kuruladıktan sonra "ne o neden böyle somurtuyosun gemilerinmi battı" diye sormuş.
"sorma ben çok talihsiz bi adamım" demiş pısırık
"neden" diye sormuş adam tekrar"
Şöyle cevaplamış pısırık:
"Bu sabah karımla kavga ettik beni evden kovdu.,O sinirle işe geç kaldım patronum zaten bahane arayıp duruyodu o da beni işten attı. İşten çıktım yolda yürürken araba çarptı. Eve gideyim balki karımla barışırız diye ewe gittim karımı başka bi erkekle yatakta yakaladım. Bu kadarı da fazla artık dedim kendimi öldürmeye karar verdim. Tabancayla vurucaktım tutukluk yaptı. İple asıcaktım ip koptu. Doğalgazla öleyim dedim faturayı ödemediğim için onuda kesmişler.Eczaneden fare zehiri aldım buraya geldim içki bardağıma koydum onuda sen içtin.. oooooooooooooffff offfffffffffffffff
:çok üzgünüm:

bence anası kadir gecesi doğurmuş şanslı sayılır bazı talihsizlikler haricinde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…