Ne kadar doğalsın?

İdeal

Ruh halin aynen görüntüne yansıyor. İçinden geldiği gibi yaşamayı seviyor, her yerde gerektiği gibi davranıyorsun. Makyaja karşı değilsin, ama doğal tonları tercih ediyorsun. Bu yüzden de yüzünde makyaj var mı, yok mu belli bile olmuyor. Saç konusunda da yeniliklere açıksın, ama moda olanı değil, kendine yakışanı tercih ediyorsun. Yaşantın oldukça düzenli, düzenini bozmadıkları sürece yeniliklere açıksın. Örneğin chat yapmak, senin için bir hastalık değil, sadece bir eğlence.

Naturel

Şehirden uzak, göl kenarında sakin bir evde, kedi ve köpeklerinle aylarca yaşayabilirsin. Bu yüzden zaman buldukça eğlence yerlerine takılmak yerine kırlara veya sakin mekanlara koşuyorsun. Naturellik hayatındaki her şey için geçerli. Saçlarının rengi ve modeliyle oynamıyor, yüzüne fondöten sürdüğünde kendini maske takmış gibi hissediyorsun. Her zaman içinden geldiği gibi davranıyorsun. Tüm bu özelliklerinin en kötü yanı, kafa dengi arkadaşlar bulmakta zorlanman.

kk lılar hep ideal galiba bende idealim

ya bu bana süslü dedi galiba tek süslü ben ciktim herkez ideal bide makya felan yapiyomusum yapmiyon bece atiyo bu

[B

Ruh halin aynen görüntüne yansıyor. İçinden geldiği gibi yaşamayı seviyor, her yerde gerektiği gibi davranıyorsun. Makyaja karşı değilsin, ama doğal tonları tercih ediyorsun. Bu yüzden de yüzünde makyaj var mı, yok mu belli bile olmuyor. Saç konusunda da yeniliklere açıksın, ama moda olanı değil, kendine yakışanı tercih ediyorsun. Yaşantın oldukça düzenli, düzenini bozmadıkları sürece yeniliklere açıksın. Örneğin chat yapmak, senin için bir hastalık değil, sadece bir eğlence.
][/B]

işde bende idealyerimsenibenyerimseniben

İdeal

Ruh halin aynen görüntüne yansıyor. İçinden geldiği gibi yaşamayı seviyor, her yerde gerektiği gibi davranıyorsun. Makyaja karşı değilsin, ama doğal tonları tercih ediyorsun. Bu yüzden de yüzünde makyaj var mı, yok mu belli bile olmuyor. Saç konusunda da yeniliklere açıksın, ama moda olanı değil, kendine yakışanı tercih ediyorsun. Yaşantın oldukça düzenli, düzenini bozmadıkları sürece yeniliklere açıksın. Örneğin chat yapmak, senin için bir hastalık değil, sadece bir eğlence

Bana da herkes gibi ideal çıktı:kahve:
İdeal

X