Ne kadar çok teknik var

dktrlr2008

Hep ayni kisirdongunun icindeyim
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2014
67
22
Merhaba arkadaşlar..ne kadar çok teknik var..eft ,access bars,thetaaling,hipnoz,otohipnoz,regrasyon terapisi,t.a.t ve bircoklari..tekniklerden fayda gören varmu..acaba en iyi teknik hangisi..bu konularda bilgisi olan ve uygulayan varsa yazarmi rica etsem

Neymiş bunlar?Ben hipnozu merak ediyorym ..Şehrimde var olduğunu bilsem giderim.Pahalı diye duydum ama..
Ya bana gerekenler bana iyş gelenler belli de işte.

Bildiğim kadarıyla hipnoz yasaklandı kimse yapmiyo.yarı trans var.yarı hipnoz gibi.regresyon da deniyor bu konuda yardım aldim. Yalnız cok pahalı geldi.2 saati 400 TL.bu terapileri aldıktan sonra sana faydası duygularını farkediyosun sebepsiz anlamsız mutsuzluklar yerine ne yaşadığını anliyosun.bunlari kendi basinizada yapabilirsiniz.nefes gibi gayet doğal bi yöntemle.nefesin iyileştirici gücüne inaniyorum.yalniz bir nefes ile ilgili bile yüz çeşit teknik anlatiyolar. Çok denedi. En iyisi sufi nefesi.metin hara sufi nefesi diye araştırmanın tavsiye ederim.on dakikalık farkında olduğun rahat nefes ile duygularında düzene giriyo buna bağlı olarak düşüncelerinde ve tabi sağlığında.en azından hergun istikrar

yarı hipnoz dediğimiz regresyon terapisi var. ben birkaç seans aldım. eft de uyguladım reiki de yaptım çakraları da açtım. meleklerle de çalıştım. düzenli ve temkinli tüm alıştırmalarınızı tam yapmanız gerek ama en önemlisi ilk önce bilinç altındaki korkularınızı temizlemeniz gerekmektedir.

yarı hipnoz dediğimiz regresyon terapisi var. ben birkaç seans aldım. eft de uyguladım reiki de yaptım çakraları da açtım. meleklerle de çalıştım. düzenli ve temkinli tüm alıştırmalarınızı tam yapmanız gerek ama en önemlisi ilk önce bilinç altındaki korkularınızı temizlemeniz gerekmektedir.

Bu konularla okadar ilgiliydim kii.Tam 5 yıl.Önce kitaplar araştırmalar derken sonra bilinçaltı uzmanlarinin kapilarinda buldum kendimi.Secret kuantum dedik olumlama dediler.Olumlama dedik yok önce bilinçaltı dediler.Tamam hadi bilinçaltı dedik bintane yöntem çıktı yok öyle kolay değil dediler.Sonra yetistir 2 saatliğine 400 TL ler.Bi bakmissin eskiden daha mi mutluydum,kafam rahatti,kendime bukadar takmamistim demelere.Tamam çok bilgilendim öğrendim ama kendimi hiç arızalı bozuk hissetmiyodum en azından.Yanı kendinizi bi illüzyona kaptirmayin.Sonra ne deseler doğruluğundan kimse bizi vazgeciremiyo.Önümüze hiç ulasamayacagimiz hedefler koyuyolar biz koşmaktan heder olurken onlar paramizdan geçinmeye bakiyolar.Belkide kendimizi gerçekten olduğumuz şekilde kabullenmeliyiz kötü davranislarimiza biraz dur diyebilmeliyiz hepsi bu.Bu konularda işi olmayanlarin çok daha kendiyle barışık olduklarina dikkat edin çok daha anda kalabiliyolar.Kendi illüzyonumuzu olusturmayalim.Kendi icimizde ki rehbere kulak verelim hepsibu.Bi yunus emre bi mevlana regresyon terapilerine kosmadilar.Hep kendi seslerini dinlediler.Su soz aklımdan cikmaz. Her arzu bi tutsakliktir.Çok uzattim kusura bakmayin

katılıyorum öğrendikce daha fazlası geliyor ve en iyisi mi artık kötüsü mü bilemiyorum FARKINDALIGINIZ artıyor. neyin neden kaynaklandığını anlıyorsunuz ve o işi çözmek için bir bilene gidiyorsnuz. çağımızın ve gelecek yüzyılın en önemli meslekleri olacak şeyler bakın buraya yazıyorum 1 psikolog 2 sosyolog 3dietisyen 4 kişiselgelişimle ilgili hersey.
:)

gene gun emdr terapisine gittim. beta memnun kaldım ilk seansda. eger boyle devam ederse hatta daha da iyi giderse bazı değişiklikler olucak gibi. insallah düzgün ilerler

ben emdr den memnunum. 5 seans gittim ve gayet güzel yol aldım. kendi kendime de yapabilcek duruma geldim. ayrıca seda dikerin kitaplarını evirip çevirip tekrar okuyorum. her defasında daha fazla anlıyorum. herhangi bir seminere gitmeme (artık) gerek kalmadı. sadece kitapdan bile cogu seyi ögreniyorsunuz tavsiye ederim..

katılıyorum öğrendikce daha fazlası geliyor ve en iyisi mi artık kötüsü mü bilemiyorum FARKINDALIGINIZ artıyor. neyin neden kaynaklandığını anlıyorsunuz ve o işi çözmek için bir bilene gidiyorsnuz. çağımızın ve gelecek yüzyılın en önemli meslekleri olacak şeyler bakın buraya yazıyorum 1 psikolog 2 sosyolog 3dietisyen 4 kişiselgelişimle ilgili hersey.
:)
Çok doğru soyluyosunuz..iyi para kaldiriyorlar

ben emdr den memnunum. 5 seans gittim ve gayet güzel yol aldım. kendi kendime de yapabilcek duruma geldim. ayrıca seda dikerin kitaplarını evirip çevirip tekrar okuyorum. her defasında daha fazla anlıyorum. herhangi bir seminere gitmeme (artık) gerek kalmadı. sadece kitapdan bile cogu seyi ögreniyorsunuz tavsiye ederim..
EMDR kendiniz nazil yapiyosunuz..seda dikerin kitapları bana çok bos geliyor

X