Ne Kadar Aşiksiniz

SU IXSXIK

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2008
178
0
MİLLET AŞKINIZIN ÖLÇÜSÜ NEDİR ONUN İÇİN NELER YAPABİLİR NELER GÖZE ALABİLİRSİNİZ GERÇEKTEN DELİDİVANE BİR AŞIKMISINIZ ?BENİM GİBİ GÖZÜ KARA AŞIKLARI TANIMAK İSTİYORUM:asigim:

walla oyle gozu kara degılım ama sevıyorum ulennnnnnnnnn
elımden gelenı yaparım askım için

canım sevince insan sevdiği için herşeyi yapar.bu eminimki herkes için öyledir.önemli olan ölçüyü kaçırmamaktır.nasılmı?
mesala kız genç çocuğa aşık olmuştur;
kıskançlıkla sevgiyi boğar.
tatlı dediği fakat gerçekten yalan olan yalanlarla güveni sarsar.
aşırı sahiplenip kendini unutur ve genç onu bıraktığı zaman ben nerde yalnış yaptım der ve genç kız harap olur.hakimiyet kurmak ister.erkekler buna hiç gelmez.vs.bu gibi şeyler örnekler çoğaltılabilir.böyle şeyleri sevdiğim için herşeyi yaptım bilincinde sayan kadınlarda hüsrana mahkum olurlar.sevdiğim benimdir.hergün evden çıktığında dönüp eve geliyorsa benimdir.gelmiyorsa zaten hiç benim olmamıştır.uzatmam.ama bana mahkum olsun diyede hem kendimi unutamam hemde böyle saçmalıklarla ilişkimi çıkmaza sürüklüyemem.

Yelcan 1982 Sana Katiliyorum Kesinlikle Aşk Karşiliklidir Birbirinden Karşilikli Beklentileri özverileri Fedakarliklari Göremezsen Zaten Sende Bi şey Vermezsin Ben Karşilikli Aşka Inanirim öle Tek Tarafli Birisini Seveyim O Beni Sevmesin Yooook Paylaştikça çoğalir Güzel Duygula Ozamana Mutluluğa Erişirsiniz Yaniliyor Muyum?

asıgımmmm asıkkk ama bı yerde de her sey karsılıklıdır yani ne bılım sen delı gıbı sevıpde karsındakıı sevmesse oo ask bıter ama ben asıgımmm askımaaa askerım o benım:-)

ELBETTEKİ DUYGULAR KARŞILIKLIDIR TEK TARAFLI BİR AŞK BANA GÖRE DEĞİL İNANMAMDA ÖLE ŞEYE SEVİYOSAM AYNI ZAMANDA SEVİLMELİYİM BEN GERÇEKTEN ÇOOOOK SEVİYORUM ONUN İÇİN HER ŞEYİ YAPARIM BENİM İÇİN YAPACAĞINIDA BİLİRİM:asigim:

karşılıklı olmazsa sadece seversin ama onun için yapacağın birşey olmaz ve aşk bişey yapacak kadarda yoğun olmaz zaten ,

ama ben kocişim için ölürüm :asigim:

çok samimiyetimle ölürüm yanlış anlamayın intihar demiyorum:1no2:

yani örneğin,allah göstermesin kritik hasta olsa ve yaşaması için benim bi organıma ihtiyacı olsa,onun için seve seve yaparım sonuçu ne olursa olsa yani ben böyle düşünüyorum.

onsuz kalmayı düşünmek bile istemiyorum.:1no2::1no2::1no2::1no2::1no2::1no2::1no2: tövbe tövbe tövbe allahım göstermesin kimseciklere,

onu çok seviyorummmmmmmmmmmmm,bize nazar değmesin:nazar:

ben de zamanında gözümü çok karartmıştım aşık olunca insan mantıksızlaşıyor sanırım, karşılık kısmını da ben şöyle düşünüyorum; ortada adı konmuş bir ilişki olmasa da karşı taraftan belirtilmiş bir aşk olmasada siz o kişiyi seviyorsanız eğer sizin en ufak bir umudunuz varsa o zaman aşk daha da büyüyor, o zamanda herşeyi göze alabiliyorsunuz

yok canım yok aldatsa filan gidemem diyemiyosun öyle bi gidiyosun ki. evet belki unutmuyosun onu ama zıt yönlere doğru koşan iki insan oluyosunuz. bazen onun bi yerlerde nefes aldığını bilmek bile yetiyo. gazetede yada haberlerde ankara'da ölümle sonuçlanan her kaza haberini takip etmek ve onunla ilgili bişey görmemek bile yetiyo. bi yerden bi yere giderken yolu dikkatlice izlemek allahım ya kaza yaparsa diye ya yaptıysa diye ve sonra içinin rahatlamsı öyle bişey görmeyince. (çok hızlı araba kullanırdı) ama kalbin en dibine koyup üstünü bidaha açmamak gerekiyo ne kadar sevsen bile. yine de aşk güzel şey. :KK70:

bende esimi cokkkkkkkkkkkkk seviyorum ve oda beni cokkkkkkkkkkk seviyor karsilikli bir ask ve sevgiyi paylasiyoruz allah ayirmasin kimseleri aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn bizide .....................

onu benden almasınlar
bize bulaşmasınlar
arayıp sormasınlar
kıskandırıp durmasınlar

ben ona resmen aşığım...

ben lise 1 de tanıştım aşkımla ve yaklaşık 5 yıldır beraberiz,hem de ilk günkü gibi...farklı şehirlerde okuyoruz,üniversite olayı ama 3 yıldır daha bir aşığım,,evet çok özlüyorum ama onu görmek için 1 saat sesini duymak için herşeyi yapabilirim,,evlenmek için gün sayıyoruz resmen,,hani çok da mütevazi değilimdir o yüzden şunu söyleyebilirim rahatça ben bugüne kadar bu kadar seven ve sevilen bir çift görmedim ki çevremdekiler de bunu söylüyor hep:)

benimkide lise aşkı 4 yıldır beraberiz ve biz çok fazla sorunlar atlattık ve hala sorunlar içerisindeyiz ve her zman birbirimize sarıldık hiç bi zman sırt sırta dönmedik o yüzden ona çoooooooooooooooooook aşığım zaten aşıksan bazı şeyleri göze alman gerekir

canım sevince insan sevdiği için herşeyi yapar.bu eminimki herkes için öyledir.önemli olan ölçüyü kaçırmamaktır.nasılmı?
mesala kız genç çocuğa aşık olmuştur;
kıskançlıkla sevgiyi boğar.
tatlı dediği fakat gerçekten yalan olan yalanlarla güveni sarsar.
aşırı sahiplenip kendini unutur ve genç onu bıraktığı zaman ben nerde yalnış yaptım der ve genç kız harap olur.hakimiyet kurmak ister.erkekler buna hiç gelmez.vs.bu gibi şeyler örnekler çoğaltılabilir.böyle şeyleri sevdiğim için herşeyi yaptım bilincinde sayan kadınlarda hüsrana mahkum olurlar.sevdiğim benimdir.hergün evden çıktığında dönüp eve geliyorsa benimdir.gelmiyorsa zaten hiç benim olmamıştır.uzatmam.ama bana mahkum olsun diyede hem kendimi unutamam hemde böyle saçmalıklarla ilişkimi çıkmaza sürüklüyemem.

a.s.:enbuyukkk::hooray:

bende esimi cok seviyorum asigim onaaaaaaaaaaaaaaaaa
ölurum onun icin ay ben kurban olurum ona oyoyo:asigim::asigim:

HATTA VE HATTA ONUN ICIN ONDAN BILE VAZGECERIMMMMMMMMMM :eek:

bu dedigimi yanlis anlamayin

senağlama çok sevdim bende aşığım hala ama şimdi o başkasının :çok üzgünüm: askere gitti bekledim sırf onu arayabilmek için ev telefonumuzun faturasını yatırabilmek için işa başladım izne geldiğinde gece saat 1 de ailemden habersiz dışarı çıktım ama yinede olmadı ona hoşçakal demek kaldı bana :a015:

ben aşkımı deli gibi sevıyorum onun için herseyı goze alırım tabi eger o alıyorsa.cok sevıyorum buradan herkese haykırıyorummmmmmmmmmm

senağlama çok sevdim bende aşığım hala ama şimdi o başkasının :çok üzgünüm: askere gitti bekledim sırf onu arayabilmek için ev telefonumuzun faturasını yatırabilmek için işa başladım izne geldiğinde gece saat 1 de ailemden habersiz dışarı çıktım ama yinede olmadı ona hoşçakal demek kaldı bana :a015:

böle bir insan için içimden çok hayırlı laflar geçmiyor ama şimdi seviyeyi düşürmeyelim...sen elinden geleni yapmışssın ama o senin değerini anlayamamış...boşversene canıcehenneme...hayat devam ediyor her şeye yeniden başlarsın...ve bence karşındakinden bi şeyler görmeden kendinden taviz verme...ben çok zararını gördüm iyiniyetliliğin ondan sana böle konuşuyorum....ağzım öle bir yandı ki yoğurdu üfleye üfleye gıdım gıdım yedim ....allah'a çok şükür şimdi çooook mutluyum aklım başımda ve beni hak eden birini sonunda buldum...seninde bulman dileğiyle...:asigim:

böle bir insan için içimden çok hayırlı laflar geçmiyor ama şimdi seviyeyi düşürmeyelim...sen elinden geleni yapmışssın ama o senin değerini anlayamamış...boşversene canıcehenneme...hayat devam ediyor her şeye yeniden başlarsın...ve bence karşındakinden bi şeyler görmeden kendinden taviz verme...ben çok zararını gördüm iyiniyetliliğin ondan sana böle konuşuyorum....ağzım öle bir yandı ki yoğurdu üfleye üfleye gıdım gıdım yedim ....allah'a çok şükür şimdi çooook mutluyum aklım başımda ve beni hak eden birini sonunda buldum...seninde bulman dileğiyle...:asigim

X