Ne düşünüyorsunuz?

yarnur

Üye
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2021
21
2
32
Kızlar iki kız evladım var büyük kızım 38hafta küçük kızım 26haftada doğdu geçtiğimiz ay 15, haftalık evlâdımı serkilaj olmama rağmen kaybettim enfeksiyon ve kanama yüzünden şimdi kafam çok karışık bı yanım yeniden hamile kal diyor bı yanım artık unut diyor yaşımda 32 araştırip üstüne mi gitmeliyim yoksa her şeyi kalbime mi gömmeliyim

Başına bir kere kötü olay geldi diye her zaman gelecek diye bir şey yok. Çok şükür iki tane evladın var ve çocuk getirme potansiyelin var. Öncekiler böyle olmamış sonuçta. Ama tabii ki işi şansa bırakmayın araştırın ne yapacağınızı bilin ona göre yola çıkın tabii kendinize biraz zaman verin

Valla bu devirde 3. Çocuğu isteme ihtimalinize bile hayran kaldım. Benim bir kızım var masraflarını düşündükçe yok tek olsun diyorum sizinle aynı yaştayız ben öğretmenim eşim mali müşavir gelirimiz iyi ama devir çok zor tebrik ediyorum sizi ve eşinizi

Biliyor musunuz. hamile kaldığımda üzülmüştüm bende bu açılardan düşünerek şimdi ise o kadar üzülüyorum ki hayat çok tuhaf Rabbim nasip ettiği şeyden geri koymasın önemli olan çocuklarımızın mutlu olması bana göre herşeyi dört dörtlük olması hayatının mükemmel yapmaz ki bu kanıdayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…