Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Ne büyütür diye araştırmaktan beynim sulandı :(

wowo000

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2013
2.191
26
Kızlar sürekli araştırıyorum 2seneyi geçti araştırmadığım şey kalmadı göğsün yapısı,akademik makaleler,gazetede çıkan haberler,hacettepe tıp fakültesi öğrenci tezleri,ergenlik,östrojen,fitoöstrojen,jinekomasti,shemalelerin göğüs büyütme tekniği,masaj,spor ... Sürekli araştırıyorum ingilizce türkçe googleda her linke tıklayıp okumuşluğum var hala okuyorum biçok şey yazıyor hatta klinik çalışmalar yapılıp kanıtlanmış evet göğüs büyüyebiliyormuş farklı yöntemlerle peki biz neden büyütemiyoruz ? Kesinlikle 1seneden önce olamayacağını anladım kızlar zaten heryerde 6-9ay kullanın vs deniyor bu süreden önce mucizeler bekliyoruz ve bazen kısa sürede büyütenler olabiliyor ama genelde su toplamadan kaynaklanıp sonra sönebiliyor kısa sürede büyüse bile( benim büyümedi ) hemen bırakmamak lazım uzun süre devam etmemiz lazım bu çalışmalarla kanıtlanmış ama sabır lazım SÜREKLİ VE UZUN SÜRELİ KULLANIM LAZIM bunu yapabilirsek inşallah büyütürüz diye umuyorum ((

umarım büyürler...umarım..bende çok şey araştırdım ve umudum var diye konuda açtım..estetik tek çare olmamalı diye düşünüyorum..
Bundan sonra çizelge hazırlamayı düşünüyorum..

umarım büyürler...umarım..bende çok şey araştırdım ve umudum var diye konuda açtım..estetik tek çare olmamalı diye düşünüyorum..
Bundan sonra çizelge hazırlamayı düşünüyorum..

Ben 1senelik çizelge hazırladım canım çok istiyorum büyümelerini bende kadın gibi hissetmek istiyorum resmen çocuk gibiyiz kadın gibi göğüslü olmak nasıl bîr duygu onu bile bilmiyoruz ( sabırla devam etmemiz lazım ve ben hergün göğsümü ölçüyordum artık öyle yapmıcam 3ayda bir ölçecem

shemale lar nası büyütüyomuş :)

Bu konuyu araştırırken yanlışlıkla öyle bir yere denk geldim anlatılıyordu böyle östrojen hapı kullanıcaksınız göğüsleriniz büyümeye başlicak eğer bu büyümeyi yeterli görmezseniz slikon taktırabilirsiniz ondan sonra yazıyordu bende kendi kendime diyorum erkekler bile büyütüyor aynı zamanda jinekomastide erkekte meme büyümesi ve bunun sebeplerinden biri fazla kilo biride östrojen artması hatta hacettepe üniversitesinim jinekomasti tezini okumuştum orda yazıyorduki klinik deney yapılmış ve jinekomasti olan 20erkekten 12sinde östrojen fazlalığı görülmüş işte...

nolurdu azıcık de bizde olsaydı ben silikonu düşünüyorum ciddi ciddi...çünkü yok yani hiçbir şey,bildiğin dümdüz.

nolurdu azıcık de bizde olsaydı ben silikonu düşünüyorum ciddi ciddi...çünkü yok yani hiçbir şey,bildiğin dümdüz.

Aynen ben şuan kaplıcadayım havuzda herkesin kocaman benim dümdüz benden küçük kızların bile kocaman çok moralim bozuk havuza gidesim gelmiyo hiç bişey yapasım gelmiyo artık toplum içinde sürekli milletin göğsüne bakıyorum pskoljim hiç iyi değil ya nolurdu bizimde öyle olsaydı(( ben östrojen alcam 1-2sene sürekli bişeyler yapmaya devam edicem bu sürede yine bişey olmazsa bende slikon düşüncem slikonuda hiç istemiyorum hem yapay yumuşak değil hem içinde yabancı bi cisim var hem ameliyat ortamı hastane o kadar para of ya inşallah bu son çabalarımla büyür ciddi anlamda moralim çok kötü

östrojen alıcam derken :26:

östrojen alıcam derken :26:

Bitkilerden fitoöstrojen alcam yani soya,keten tohumu,maydonoz,şerbetçiotu, belki sarımsakta eklerim birde zencefil vs bişeyler yapmaya çalışcam canım son umudum son kez ve uzun süre istikrarlı yapıcam olmazsa biter bu iş ve umutlarım canım bide ne kadar östrojen o kadar yağ hücresi,ne ladar yağ o kadar östrojen deniyor bende diyorumki göğüslerimize östrojen çayı,suyu,kremi vs sürerek orda yağ hücresi oluşturabiliriz ergenlikteki gibi of inşallah olur artık ya ama tv de de izlemiştim doktor diyoki besinlerden zarar veren ve yemeyin dedikleri şeyleri bikaç kere yemekten bişey olmaz onlar sürekli olarak tüketilirse etkiler diyordu biz tam sürekliliği tutturamadığımız için olmuyo bence,bide inanma kısmı var acaba zihin gücüylede etkileyebilir miyiz ki onuda düşünüyorum

kızlar göğüs kaç yaşına kadar büyüyebilir bu konuda bilginiz var mı...

kızlar göğüs kaç yaşına kadar büyüyebilir bu konuda bilginiz var mı...

Canım heryerde farklı yazıyor bazı yerlerde 30-35 yaşına kadar bazı yerlerde 23 yaşına kadar büyüme devam eder yazıyor ama açıkcası ben buna inanmıyorum,benim gördüğüm kadarıyla adet olmuş bi kız 18ini doldurduktan sonra kilo alıp vermenin dışında göğüs büyümesi olmuyor yani o bahsettikleri büyümede bikaç cm bişeydir yoksa adet olup 18i doldurduktan sonra ergenlikteki gibi bi büyüme yok bence ne gördüm ne duydum.hamilelik,kilo alımı dışında yok yani bidaha

evet kilo alınca büyüyolar ben kilo alınca fark etti bayağı...
ama nette biraz araştırdım...tabi sen akademik çalışmalara bile bakmışsın canım belli yaş aralığı yok...
karabaşotu ve yam kökü bitkileri çok etkiliymiş...
denemekte yarar var...
en az 6 ay denemek lazım...
sabırla...
ben 23 yaşını geçmiş biri olarak yinede ümitsiz değilim
senin yaşını bilmiyorum
en yakın zamanda bu otlardan edinmem lazım

Son düzenleme:

Ben 21yaşındayım canım bu yaz 4kilo aldım göğsümü 1cm bile büyütmedi çok fazla ot geçiyor göğüs büyütmekle ilgili tabi hiçbirinin kanıtlanmış etkisi yok test yapılmamış yani ama soyada büyümeler gözlenmiş bide sanırım bu doktorlar sırf estetik ameliyattan para kazanmak için bu tarz şeylerin hep büyütmediğini söylüyorlar ben inanmıyorum onlara bide sinir oluyorum ya aah ah çeken bilir bunu

Senin alt ve üst ölçün kaç?

Sevgili arkadaslar , yazdıklarınızı umut dolu beklentilerinizi inancınızı takdir ederek okudum. Sanırım yasınız henüz cok genc. Bu yaslarda insan daha cok umuda sarılıyor. Ancak belli bir yastan sonra artık mantık ağır basmaya basliyor. Keske dediğiniz yöntemler sorunsuz bir sekilde ise yarasa ve bizi hayattan zevk almaktan alıkoyan bu problemi ortadan kaldırsak. Ancak bu mumkun degil ne yazık ki. Kadin bedeni östojrn hormonu sayesinde şekilleniyor. Ancak gerek kalitsal, gerek kişisel yapı, gerek beslenme ve yasam bicimi gibi sebeplerden dolayi tüm kadınlar aynı fizik yapıda degil. Yabancı ülkelerde özellikle batıda genc yasta kızlara dogum kontrolü amacıyla oral kontaseptif denen dogum kontrol hapları kullandiriliyor. Bu toplumda normal kabul edilen bir durum. Ostrojen içerdiğinden dolayi bu haplar genc kızlarda meme oluşumuna etki ediyor. Dikkat ederseniz yabancılarda memeler oldukca iridir. Bizim toplumumuzda bu kabul edilen bir durum olmadıgından bir genc kız ancak tıbbi gereklilik durumunda kullanır. Tabii ostojen alımı onemli birtakım yan etkileri göze almak demektir. Yumurtlama, regl , tüylenme, kilo alma gibi pek cok hususta istenmeyen etkileri olabilir. Yani is o kadar basit degil. Memeleri büyütelim derken olmadık hormonal sorunlarla karşılasıp ciddi dert edinebilirsiniz. Üstelik ölçü olarak sonucları Garanti değildir. Eger hic dogum yapmamış biriyseniz bence bir kez hamilelik geçirip olan biteni ve geriye kalanı görün derim. Geriye kalan durum hala sizi mutsuz ediyorsa tek ve kesin gercek cozum silikon protezdir.en azından yeni bir yöntem bulunana kadar . Evet ameliyat ve yabancı madde. Ancak o kadar büyütulecek bir durum degil .Bademcik ameliyati bile daha zor inanın.
O sacma kremleri, çayları ne kadar istikrarlı kullansanız da, dışardan hormon alıp bünyenizi riske soksanız da birgun hepsinin boş oldugunu anlayıp ameliyati olursunuz. Elbette karar ve tercih sizin. Sevgilerimle

canım ben biraz tombişim...
alt 85 üst 90 doğru ölçtüm mü bilmiyorum
şuan 60 kiloyum 50 kiloyken hiç yoklardı

Göğsün tam altından o kalem koydukları yer alt ölçü,tam göğüs ucunun olduğu hizada üst ölçü oluyor eğer öyle ölçtüysen doğru ölçmüşsündür canım:)

Teşekkürler yazınız için ama kabullenmek o kadar kolay olmuyor ben bu göğüslerimle evlenmek istemiyorum inşallah beni her halimle seven bir eşim olur ama her erkeğin iri göğüs sevdiğide net bir gerçek ve artık destekli sütyenlerimden kurtulmak istiyorum bıktım gerçekten pskoljim bozuldu ve kendimi kadın gibi hissetmek istiyorum benden küçüklerin bile göğüsleri çok daha diri ben lisede diana35 doğum kontrol hapı kullandım bir paket ama göğsüme etki etmedi,geçen senede qlaxiria gibi bi doğum kontrol hapı kullandım adını tam hatırlamıyorum onuda 2ay kullandım oda etki etmedi göğsüme,benim genetik sanırım ama yinede bitkilerden östrojen alıp büyütmeye çalışcam çünkü kabullenemiyorum kadını erkekten ayıran bir vajina birde göğüs vajina herkeste var ve erkekler bile vajinadan çok göğüs odaklılar kadınlarda aynı şekillde hemcinslerinin göğüsleriyle çok ilgili biz göğüssüz dümdüz çok kötü ya yine moralim bozuldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…