Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Ne büyütür diye araştırmaktan beynim sulandı :(

bence herşeyin şifası doğada mevcut...
hem denemekten ne kaybeder ki insan...
ayrıca batıda ki bayanların iri değil küçük...
operasyon geçiriyor bir çoğu...
tabi bitkilerde çok fazla bir büyütme sağlamayabilir ama nette 7 cm büyüdüğünü yazıyor...
imkanları denemek lazım..

belki biliyorsundur ama ben yine paylaşmak istedim. Adaçayı tam bir östrojen hormonu deposu..birkaç yerde de rastlamıştım bu forumda göğüs büyütmek için kullanıldığını..ama bilemem aslı var mıdır..
doğum kont hapıyla aynı işlevi görüyormuş bende içmiştim hatta bir dönem adet düzensizliğim için..

Doğum kontrol hapı sende göğüs büyüttü mü canım ? Evet adaçayındada östrojen var :) ev aktara döndü bizim adaçayıda var diğerleride :) ama bitkilerdeki östrojen en çok soya ve keten tohumunda var diğerlerinden kat kat daha fazla ama bu bitkisel östrojenlerin etkisi kendi vücudumuzdakinden daha az etki ediyormuş o yüzden daha çok ve sürekli kullanmamız lazım baya uzun zaman

Katılıyorum, umarım bizde faydasını etkisini görürüz yavaş yavaş toplamda 10-15cm büyüse bide küçülmese süper olur

1,5 seneye yakın doğum kont. hapı kullandım ama adet düzensizliği için..evet değişme oldu göğüslerimde ama büyüme denilemez şişkinlik yaptı bende balon gibiydi resmen ama ilacı bırakınca eski haline döner zaten bu hapların etkisi de bu kadardır doktorlarda böyle söylüyor..

Anladım canım

Karabas otunu nerde duydum canim saracoglu bana o zaman kesin karabasotu verdiii

Kızlar rica etsem göğüs altı ve üstü ölçülerinizi yazabilirmisiniz...
Biz küçük küçük diyoruzda kaç cm'dir bu küçük

Kızlar rica etsem göğüs altı ve üstü ölçülerinizi yazabilirmisiniz...
Biz küçük küçük diyoruzda kaç cm'dir bu küçük

Canım benim göğüs altı 71cm,üstü 81cm yani benim 10cm fln ve baya dümdüz sizinkiler kaç cm? Bi 10-15cm büyüse anca avuç doldurur sanırım

Canım benim göğüs altı 71cm,üstü 81cm yani benim 10cm fln ve baya dümdüz sizinkiler kaç cm? Bi 10-15cm büyüse anca avuç doldurur sanırım

benimde göğüs altı 71 cm üstü 78 cm...
şuan 45 kiloyum ve boyum 1.62...

benimde göğüs altı 71 cm üstü 78 cm...
şuan 45 kiloyum ve boyum 1.62...

Boyumuz birbirine yakın ama ben senden kiloluyum ikimizinde göğüs altının aynı olması değişik senin sırtın geniş mi acaba? Ya kızlar bişey buldumda burda wifi sadece yandexden arama yaptırıyo söyliceğim şeyi googledan bir aratır mısınız ne bilgiler çıkacak bilgileri toplayalım eğer aslı varsa bunun formulü bulduk sanırımmm :/ "California Bradford Research Institute’den Prof. Dr. Robert Bradford’un" Bu doktor ve enstitü hakkında bilgi toplarmısınız adam bir deney yapmış 82kişide 9ayda 7buçuk santim göğüs büyümesi olmuş kesinliği varsa araştırma sonucu yani kesin uygulayalım bizde

Kızlar biraz önce bahsettiğim şey bir jelmiş ve içinde bunlar varmış california araştırma enstitüsünde yapılan deneyle kanıtlanmış etkisi ya nerdesiniz kızlarrrr ??? "Saflaştırılmış su, cüce palmiye meyvesi, çemen otu, dong quai, kara hindiba kökü, peygamber dikeni, oğul otu, yams kökü, aslankulağı, soya yağı, sorbitan palmitat, setearil alkol (hindistancevizinden türetilmiş), stearat 30, ceteth 10 (hindistancevizinden türetilmiş), multisterol özütü, polisorbat 40, metil paraben ve propil paraben, bitkisel hiyalüronik asit"

Gogsunde kitle olan kadinlarin ameliyattan sonra yaptiklari aradtirmada o kitlelerin cogunun paraben birikimi oldugu ortaya cikmis. Yani ustte sayilan bitkileri evet kullanabiliriz ama kalan diget hersey bizi hasta edebilir. Ayrica ne yazikki bi cok bitki turkiyede bulunmuyor. Bu arada ben dun yaptigim
Serbetci kremime soya yagi ve e vitamini de koydum.
Nar cekirdegi yagi da var. ogul otu bulunabiliuo onu da isteyenler ekleyebiirler bence

ben anlamadım şimdi canım ya ölçülerimiz aynı ama ben bu konuyu görmeden hiç küçük diye yakınmıyordum :26: yani bende mi sorun var dümdüz diyorsun ya benim öyle değil 75 tam dolduruyor hatta 80de olabilir..acaba ben mi iyimserim

Ya bende anlamadim gitti bunu. Demekki gogsun yapisiyla sekliyle falan mi alakali acaba. Benim alt 73 ust 90 ama avuc ici kadar yani dusunun. Cok kucuk duruyorlar

Ya bende anlamadim gitti bunu. Demekki gogsun yapisiyla sekliyle falan mi alakali acaba. Benim alt 73 ust 90 ama avuc ici kadar yani dusunun. Cok kucuk duruyorlar

üst 90 cm se şükredin bence..tamam büyük göğüs değil belki ama sonuçta var..benim alt 71 üst 78..ve 90 olmasını çok isterdim.zaten istediğim 75'i doldurmak...bitkisel yöntemleri deniyorum..hadi hayırlısı...:44:

Canım senin fark 17cm benimkinin nerdeyse iki katı yani düşün..benim avucu bile doldurmuyo..

Canım benim omuzlarım çok geniş onund malesef baya etkisi var küçük gözükmesinde ve sütyensiz ben dümdüzüm bildiğin dümdüz ayrıca avucumu bile doldurmuyo yani bildiğin küçük..

Her göğsün şeklide bir değil mesela benimkiler büyüyünce yanlara doğru büyüyo yukarı doğru büyüyo, bütün yağ aşağıda ve önde toplanmıyo yani of yine moralim bozuldu ya offf yaaa bi büyüsünler artık bıktım yeter artık

valla çok şaşırdım doğrusu 90 cm ve küçük gözüküyor gerçekten göğüs tipiyle alakalı bence de yoksa ben 81 cm le şikayetim yok henüz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…