ne bu şimdi, yerleşme kanaması mı? :28:

bence hamişssin çiğdemmmm inşallah

yaaa kızlar nolur yardım ben hamilelikten şüpheleniorum 4 5 mayıs normalde adetim hadi erkenden desek yine daha 2 3 gün var ama benim kanamam var ve dün oldu bugun sabah kesildi biraz önce tkr oldu açık kırmızı pembemsi çok yoğun değil ama kanama yinede ne bu ltfen yardım eğer hamileyse 22 nisanda kaldım sizce?? perşembe doktor rndvm var ve ben sabredemiorum akıntıda var ve göğüslerimde ki damarlar çok belli arkdşm şok oldu...

bana da yardim bana da yardim noolur selam arkadaslarim,son regl tarihim 8 nisan sonraki 6 mayis civari...gecen hafta 1-2 damla koyu kirmizi renkli kan gordum...kasiklarimda agri var yumurtaliklarim arada sizliyor..tutunma kanamasinin rengi farkli ve adet tarihinden 1 hafta once oluyo diye okudum...bu hep boyle midir?tutunma kanamasi mi sizce yoksa hemen doktora mi kosayim?1 hafta gecmek bilmiyor ki..

oncelıkle bebısın hayırlı olsu:))
benımde gecen ay prolktnım cok yuksektı anladıma ma goguslerıme ates basıyordu ılacını kullandımbu ay normal
bebıs ıcın coook sevındım darısı bana ınsallah:)

İnşallah düşmüştür değerin tatlım.Ben bir ay kullandım dostinex inşallah sende en kısa zamanda öğrenirsin hamile olduğunu:))

meraba canim ,bendeki yerlesme kanamasi kahverengi seklinde olmustu dr a gitmeni öneriririm

Slm kizlar ben aranizda yeniyim ve benimde bir Sorunum var Esimle bir bebegimiz olsun istiyoruz 5-6 aydir ama henüz birsey yok..
Gecen ay adet gordükten iki hafta sonra kanamam oldu cok az (yerlesme kanamasi diye ümit ediyorum) pesine hemen test yaptim ama negativ.. bi hafta once tekrar test yaptim tekrar negativ. Dün adet olmam gerekiordu hala olmadim.. Karin kaslarim
Agriyor. 3 haftadir uykusuzluk yorgunluk halsizlik var bende göğüslerimdede hassaslik vardi gecen ay adetimden beri. Suan hala var cok agriyorlar sizliorlar. Karnimda sanki bir sislik var. Napicagimi bilmiyorum hemen tedt yapmak istiyorum tekrar ama sonuctan korkuyorum.
Siz ne diyosunuz ne yapmaliyimm ben yurt disindayim doktorum hemen randevu vermedi baska bir doktordan 16.08.13 tarihine randevu aldim. Ama o tarihe daha cok var ve ben hemen Sonuc almak istiyorum..
Yardimci olun lutfennn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…