ne bu şimdi, yerleşme kanaması mı? :28:

pretty_nihan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2011
48
0
Arkadaşlar iyi geceler öncelikle, konuya gireyim hemen inanın kimseye soramıyorum.
2 senelik evliyim, 9 aydır bebek istiyoruz. Pkoluyum ve ayrıca prolaktin yüksekliği var maalasef(35 civarı).
En son 18 martta regl oldum.Normalde 32 günde bir düzenlidir. Dün akşam pespembe bir akıntı geldi.
Regl oldum diye düşündüm ama neden bilmiyorum bir ovulasyon testi vardı onu yapmak geldi içimden.Yaptım ve ikinci çizgi diğerinden bile koyuydu. Dün akşamdan beri hiç akıntı olmadı tekrar.Normalde yarın regl olmam gerekiyor.24 ünde dr. randevum var kafam çok karıştı.Eşime bile söyeleyemiyorum ümitlenmesin diye
Sizce ben mi öyle istediğim için, kendimi mi kandırıyorum acaba?
Fikirleriniz çok önemli, paylaşımlarınız için şimdiden tşk.

Son düzenleme:
Hala bir değişiklik yok. Hamilelikle ilgisi var mı blmiyorum ama aşırı susuyorum.Birde sürekli uyku hal var.
Cevap yazılmasa da ben gelişmeleri yazacağım. Belki aynı durumda olan birine ışık olur.Test sipariş verdim bakalım yarın büyük gün.

SELAM , öncelikle herşey istediğin gibi hayırlı olur umarım. Testinin resmi varsa gönderebilirmisin buraya bakalım. Ve bence hamile olma olasılığın olabilir, adetin bir gün önce pempe kanama ve çift çizgi :) yani aklıma bişey gelmiyor başka. Kaset tipi testler var eczanelerde 5 tl onlardan alıp testini tekrar etsene nasıl duruyosun anlamıyorum ben olsam 40 kutu almıştım çoktan..çatladım burda inan şimdiden :)))

FerideMasal çok teşekkür ederim cevap yazdığın için. Test çoktaaaan çöpte, :) Ama ben ovulasyon döneminde bile 2. çizgiyi o kadar koyu görmemiştim.
Hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum , çok tuhaf biliyorum ama bu belirsiz bekleyiş bile çok güzel. Çünkü küçükte olsa bir umudum var. öyle işte dediğin gibi hakkımızda hayırlısı bakalım yarın sabah test yapacağım yazarım sonucunu inşallah.

inşallah hamilesindir diyerek başlayayım söze :)
ben de bu ay çok değişik bi regl dönemi geçirdim şöyle ki tam günümde regl oldum.ilk iki gün kanama normaldi ama 3. gün hiç bişey yoktu hatta bitti sandım sonra çok az kahverengi bi akıntı oldu sonra o da bitti 4. gün silik bi kahverengi akıntı ama çok hafif.5. gün hiç bişey yok
normalde 5. günün sonunda tamamen biter hatta bazen 6. güne sarkardı ama bu sefer çok farklı oldu . üstüne görme olabilir mi diye düşündüm ama bu çok garip bi üstüne görme olur heralde :) test yapmak için de erken sanırım
bi fikriniz varsa yazar mısınız :) teşekkürler

kew umarım sende hamilesindir. Bende tecrübesizim bu konularda maalesef ama genelde yerleşme kanamasının 4 güne kadar sürdüğünü okudm forumlarda.Benim bir kere oldu halada bişey yok. İnşallah başka bir sorun yoktur ikimiz içinde.Ama bence sen test yap adet dönemin geçmiş silikte olsa çıkması lazım.

selamlar.bızım topıkte bı arkasımız ovu testıyle cıft cızgıyı gormus arkasından da gebelik testiyle çift çizgiyi görmüştü inşallah sizde hamilesinizdir

Kızlar, ben hamileyimmmmm sanırımmmm:) cuma gününden beri 4 test yaptım hepsi pozitif..İkinci çizgi gayet belirgin çıkıyor.
Ama ilk çizgi kadar net değil.24 ünde doktor kontrolüm var.Doktor söylemedikçe emin olamayacağım galiba.
Darısı isteyen herkesin başına. Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın.

Biliyorum beklerken çok zor, insanların tepkileri, eşini bu duygudan mahrum bırakmanın üzüntüsü...Ama kesinlikle kimse umudunu yitirmesin.Ben söylediğim gibi hem pko hastasıyım, hemde prolaktinim yüksekti. Ve ailemiz için çok zor günler geçiriyorduk. Bu kadar olumsuzluğun içinde oluverdi işte :) Ama bu forum sayesinde soğan kürünü keşfettim.Ve çok şükür ki şimdi hamileyim(inşallah).

bu ayki reglim bir garip oldu lütfen yardım edin
Merhaba bundan 1 2 ay önce çoçuk düşünüyorduk sonra vazgectik biraz daha erteledik cocuk planlarımızı nasipte olmadı zaten.gecen ay 15 martta adet olmustum bu ay 15 nisan aksamı reglim basladı genelde düzensiz adet görürüm ama bu sefer tam gunumde oldum.Genelde adetim 5-6 gün sürer ilk günü yogun gelir ve sonrasında azalarak biter.Bu sefer 2 gün çok yogun kanama gecirdim 3.günü hiçbişey gelmedi.Süphelendim acaba gebelikmi var nie kesildi die 4.gün sanki tekrardan adetin ilk günü gibi yogun ve kırmızı pembe bir kanama ve karın bel agrısı (1kere yasadım bu kanamayı yani sürekli o gun bu sekilde gelmedi) ve sonrasında yine bişi yok hafif hafif kahverengi tarzda lekelenme ookadar ilk defa böyle oldu şaşırdım bende.Hormonlarım bir garip buaralar zaten cok duygusalım Bilgisi olan varsa yardımcı olursa cok sevinirim.

canım öncelikle merhaba. durumun gerçekten karışık inşAllah bu kadar karışıklık sadece hamiş olduğun içindir :) Rabbim gönlüne göre versin yinede. ama normalde zaten regl düzensiz görüyormuşsun bu kesilmelerin anlamı düzensizliklerinde olabilr. stres yorgunluk vs genelde bu durumlar etkileyebiliyo. umraım herşey gönlünce olur ihmal etmeden hemen bir doktorla görüşmeni tavsiye ederim.

Teşekkürler cevabın için,dedğin gibi stresten heralde böyle birşey yasadım.Rabbim isteyen herkese hayrlı zamnda hayrlı ewlatlar nasp eylesin.

Bugün sabah doktora gittim.Karından ultrasonla baktı ama kese görünmedi.Çok küçük şuan dedi. Kan testi istedi zaman bir türlü geçmiyor ve korkmaya başlıyorum kızlar Öğleden sonra sonucu alacağım, yazarım buraya...

Korkma bence ve kafayı cok takma rahat bırak kendini insan psikolojik olarak okdr cok etkilioki birşeyin olacağı varsa olmuyor olmayacağı varsada oluyor.oyuzden ıcını ferah tut allahın ıznıyle görürsün keseyide ve zamanı geldiğinde bebişinid

Kıxlar sonucumu aldım Hcg değerim 3889.0. Ama neden ultrasonda görünmedi lütfen bilgisi olan cevap versin. Çok tedirginim..:26:

ya kafayı yiycem .. adetim üzerinden 3 gün geçmişti. dedim ki tamam bu sefer oldu.. çünkü ben bu zamana kadar hiç gecıkmeden hasta olurum. her nese 3 gün sonra bi anda hasta oldum tabii cok üzüldüm ve ilk defa oturup ağladım.. benim hastalığım en az 6 gün sürer ama bu sefer 2 gün sürdü ve bugun 3.gün sadece koyu kahverengi leke gelmiş. bu ne şimdi ya psikolojim bozulduğu için mi bu kadar az oldum((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…