ne boşadım ne affettim.ortada kaldım.

Sen ailemi kurtaririm diye kendini su an fedakar saniyorsun ama bence sen biraz korkaksin. Bir karar aldiginda geriye donup bakmamalisin ve sen kesinlikle geriye donup bakanlardansin ki o adami biraktiginda o uzulunce seninde vicdanin gereksiz bir rahatsizligin icine girersin. Onun aglayip zirlamasini sen adamlik diye nitelendirmissin. Amaci ailesini geri isteyen bir adamin butun mutlulugu ailesidir. Eger baska birisi varsada o ailede mutlu degildir. Kendisiyle bile celisen bu adami affedip kendi hayatini ziyan etme.

Evet allah hiç bir zaman böyle bir şeyle sinamasin sizi.ama cümleleriniz de be varım.benim eski bu derde düşmeden önceki bütçenin söylemleri.belki siz az bile söylemiştiniz.ben daha ağır konuşurdum.ama dedim ya bu derde düşmeden once.şimdi pısırık biri gibi.

Nice affedeceksen de affetmeyeceksen de lütfen bir psikologa git destek al ..
Kolay bir dönemden geçmiyorsun .

Yine aldatılacaksın, kaçarı yok.
Ama sen bu adama bağımlısın resmen.
Bir erkek için o masum yavruları hayattan koparmak bile geldi aklına. Uygulayıp uygulamadığın beni ilgilendirmez. Söyledin mi söyledin... Ağladı zırladı affettin bravo. Ne diyelim sen mutlu olduğunu zannettiğin bi evlilik istiyorsun. Kendini inandırmak istiyorsun kocişinin değiştiğine. Böyle devam et. Bi de sakın burda insanlara atar gider yapma. Sen o gün intihar edicem dediğinde burda bu insanlar endişe ile senden haber bekledi.

Yine aldatılacaksın, kaçarı yok.
Ama sen bu adama bağımlısın resmen.
Bir erkek için o masum yavruları hayattan koparmak bile geldi aklına. Uygulayıp uygulamadığın beni ilgilendirmez. Söyledin mi söyledin... Ağladı zırladı affettin bravo. Ne diyelim sen mutlu olduğunu zannettiğin bi evlilik istiyorsun. Kendini inandırmak istiyorsun kocişinin değiştiğine. Böyle devam et. Bi de sakın burda insanlara atar gider yapma. Sen o gün intihar edicem dediğinde burda bu insanlar endişe ile senden haber bekledi.
kendimi inandırmak gibi bir çabam olsaydı gerçekten inanır affeder devam ederdim.etrafındakilere kulak verirdim.her kez benim eşim bu kdr pişman olsa afederim dediler.biz bu kdr pişmanlığı görmedik dediler.ben onlara kulak aşmış olsaydım şimdi çok yol almış toparlamistim.ama yapamıyorum.size yalan söyleyemem, gerçekten ne gidebildim ne kalabildim.onun bir daha yapti yapmaz mi düşüncem hiç yok.çünkü ben onu o gun 19 şubatta kaybettim.bundan sonra çoktan ilgilendirmiyor beni.evet sizin dediğiniz gibi bağımlılık var bende.ben nasıl kurtulurum bu durumdan...

Nice affedeceksen de affetmeyeceksen de lütfen bir psikologa git destek al ..
Kolay bir dönemden geçmiyorsun .
Gittim Cnm.ama benim kesinlikle ilaç kullanmam lazım.bu nedenle psikiyatri ilaçlarına ihtiyacım var.bir süre içtim çünkü.

İki secenek var onunuzde, hangisini tercih ederseniz edin, kendinizi iyi hissedeceginiz bir karar verin.
Ne affettiginizde gurursuz ve cok hata yaonis olursunuz ne de ayrildiginizda.
Hayat sizin, kim ne dese bos.
Affedersem millet ne der, ayrilirsam ne der diye dusunmeyin.
Herkes kendi hayatinda, sizinde yazdiginiz gibi basa gelince hersey oyle kolay olmuyor.
Ama icinize sindiremiyorsaniz, yuzune bakamiyorsaniz, sarilamiyorsaniz vs vs. Kabullenemiyorsaniz bu durumu ayrilmak en dogrusu, ikinci sans verirseniz ve bu sansi esiniz guzel kullanirsa da kimseyi ilgilendirmez karariniz.

Evet allah hiç bir zaman böyle bir şeyle sinamasin sizi.ama cümleleriniz de be varım.benim eski bu derde düşmeden önceki bütçenin söylemleri.belki siz az bile söylemiştiniz.ben daha ağır konuşurdum.ama dedim ya bu derde düşmeden once.şimdi pısırık biri gibi.

Evet biliyorum,daha önceki konunuzda paylaşmıştınız.Ben büyük konuşmak istemiyorum çünkü insanın kendi başına gelince farklı oluyor.

Ama yinede boşanırsanız ilk günler zor olsa da sırf onu yapabildiğiniz için bile inanılmaz rahatlama duyacaksınız..bunu arada hatırlatın kendinize

Nice bence sen kendi kalbinin sesini dinle.Yasadiklarini en iyi sen bilirsin.Anladigim kadar gonlun affetmekten yana.
Kaybedecegin birseyin yok milletin laflarini bosver duyma .Bir kez daha dene.
Hic degilse bir sans daha verdim dersin eger yine aldatirsa bu kez hic arkana bakma.
Bunu kendini iyi hissetmen icin yap.Icinde acabalarin kalmayacak.
Zaten gercekten pismansa belli olur tekrar aile olursunur ama yine ayni halti yerse sen bir sans daha vermis oldugun icin ku kez daha guclu olarak bitirirsîn

Gittim Cnm.ama benim kesinlikle ilaç kullanmam lazım.bu nedenle psikiyatri ilaçlarına ihtiyacım var.bir süre içtim çünkü.

Sadece ve sadece önce kendini sonra çocuklarını düşünerek karar ver ..
Unutma sen iyi olursan evlatlarından iyi olacaktır ..
Hayatta hiçbirşey dünyanın sonu değil ..
Affetmek istiyorsan da affet ama artık kendini kahretme yıpratma ..

Farkında mısınız konu komşu herkes aldatıldığınızı biliyor ne iğrenç bi durum
Bir an evvel yolunuza bakın ki atlatmanız başlasın artık sürekli sarbaşa yapacaksınız çünkü hazmedilmesi kolay bişry mi..

kızlar hani meşhur üyemiz vardı eşinden vazgeçemeyen,adam evlenmişti üstelik yeniden..o ise bir türlü vazgeçemiyordu hala..hatırlayan bi el atsın...
bu konu da aynı yere dıoğru gidiyor..onun da çocuklar perişandı...belki nice a yardımcı olur o konu linkini verirsek??ben de baktım da bulamadım..

kızlar hani meşhur üyemiz vardı eşinden vazgeçemeyen,adam evlenmişti üstelik yeniden..o ise bir türlü vazgeçemiyordu hala..hatırlayan bi el atsın...
bu konu da aynı yere dıoğru gidiyor..onun da çocuklar perişandı...belki nice a yardımcı olur o konu linkini verirsek??ben de baktım da bulamadım..

adam evlenmişti ama güya dönmek istiyordu. ikiside idare ediyordu omu

Üye nickini drgistirmis karamelek gibi birsey yapmıştı en son belki öyle aratarak bulabilirsiniz

okyanus mu neydi adı,onun durumu daha vahimdi.

bu konu sahibi acıların kadınını oynamayı seviyor bence,bazı insanlar yaşadığı şeyleri drama dönüştürmeyi biraz arabesk takılmayı tercih ederler.bu da o hesap.

burada aldatılan çok kadın okuduk belki yarın bizlerin de başına gelecek ama bunu çocuklarına bu şekilde yansıtıp acılar içinde aynı konuları açan iki kadın var,biri senin bahsettiğin üye biri de konu sahibi.

okyanus mu neydi adı,onun durumu daha vahimdi.

bu konu sahibi acıların kadınını oynamayı seviyor bence,bazı insanlar yaşadığı şeyleri drama dönüştürmeyi biraz arabesk takılmayı tercih ederler.bu da o hesap.

burada aldatılan çok kadın okuduk belki yarın bizlerin de başına gelecek ama bunu çocuklarına bu şekilde yansıtıp acılar içinde aynı konuları açan iki kadın var,biri senin bahsettiğin üye biri de konu sahibi.
takıntı cidden tehlikeli bir psikolojik hastalık..ve bu kadınlar anne...çocukların geleceğini de etkiliyorlar..
tedavi olması lazım..yani hani şu telefonu tuvalete düşmüş müdür diyip,adamın elini asitle soyan kadından hiçbir farkları yok bunların da ..takıntıları temizlik değil de kocaları..
nice1985 nice1985 bak bu üyenin konularını oku,aynı sen..
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...arimiz-var-tekrar-birlesmek-istiyorum.832115/

X