Ne böceği, gümüş böceği kurtulan var mi

Help you

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2020
584
120
30
Bu boceklerden dolayi cok rahatsizim nasıl kurtulacam bilmiyorum 2 yasinda küçük çocuğum var evi ilaclatamiyirumda cok tiksiniyorum yatamiyorum cocugum yerde yatiyor uzerine cikacak agzina burnuna gidecek diye kirkuyorum sekli aşırı kötü ve kurtulmak zor deniyir Yok sanırım hatta

Ilaclanmayinca geçmez annenize bir tanıdık ne bileyim kv görünce elti artık kim varsa bir gece misafir olun yoksa daha çoğalacak

Hiçmi gidecek aile eş dostunuz yok Ailenizin evinde bikaç gün kalın evi baştan aşağı ilaçlama şirketine ilaçlatın çözüm bu

K-ot.... başlayan böcek ilacının spreyini kullanıyorum mavi kutuda. Evde olduğumuzda da kullaniyorum kokusu ve zararı yok denildi. Oda oda sıkıp biraz bekleyip havalandırip temizliyorum. Ara ara banyolara sıkıyorum
Kesinlikle bu ilaç beni karınca ve örümcek derdimden kurtardı

Ilaclanmayinca geçmez annenize bir tanıdık ne bileyim kv görünce elti artık kim varsa bir gece misafir olun yoksa daha çoğalacak

aclanmayinca geçmez annenize bir tanıdık ne bileyim kv görünce elti artık kim varsa bir gece misafir olun yoksa daha çoğalacak

Malesef gidebilecek durumda bir yer yok 😞

Hiçmi gidecek aile eş dostunuz yok Ailenizin evinde bikaç gün kalın evi baştan aşağı ilaçlama şirketine ilaçlatın çözüm bu
Malesef ya kalabilecek durumda yok kimse . Evi ilaclatmaninda fayda etmedigini soyleyen çok kişi oldu ya o yüzden cok kafam karisik nasil kurtulacaz bilmiyorum

K-ot.... başlayan böcek ilacının spreyini kullanıyorum mavi kutuda. Evde olduğumuzda da kullaniyorum kokusu ve zararı yok denildi. Oda oda sıkıp biraz bekleyip havalandırip temizliyorum. Ara ara banyolara sıkıyorum
Etki ediyor mu nem böceği ne çünkü bunlara cogu ilac fayda etmiyor mus

Jel ilaçlama çaresi onun.
Ne koku ne sağlığa zararlı bir durum yok, 15 dk da bitiyor sadece yerler kimyasalla silinmeyecek.

Arkadaşlar bizde vardı giderlerden bacadan dışardan geliyor nemli yerlerden geliyor
Çok yavrusu oluyor
Olmadı herşeyi denedik wc banyo havalandirmalarindan geliyor

Yide denesin dediklerinizi ama bir süre sonra daha çoğalıyorlar

Arkadaşlar bizde vardı giderlerden bacadan dışardan geliyor nemli yerlerden geliyor
Çok yavrusu oluyor

Of evet cogaldikca cogaliyor malesef yaa

Çok yavrusu oluyor

İlaclamalar cogaltirmi

X