Ne alsam ki

HayatBen

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2016
2.699
1.137
selam canlar. .
ya ben düğün bohçası hazırlamak istiyorum. ama öyle çok abartılı bir şey istemiyorum. internetten baktım kocaman kocaman sandıklar var hiç tarzım değil. böyle bildiğiniz paket tarzı kutu koli ne biliyim çanta vs. var mı? Çünkü ben o sandıkları evlendikten sonra ne yapıcam ki öyle bol boş yer kaplayacak. . zaten kulanacağımız. eşyaları alacağız..

Valla ben sandık almadım sen çeyiz yapmak için mi soruyorsun yoksa erkeğe bohça yapmak için mi

Valla ben sandık almadım sen çeyiz yapmak için mi soruyorsun yoksa erkeğe bohça yapmak için mi
erkeğe bohça yapmak için. çünkü bn nişanlıma da söyledim sandık istemiyorum falan diye.. muhtemelen benm esyaları da beraber alırz..

O zaman klasik bohça ve kurdale kullanın ya da böyle süslü kutular var üstlerinde yapay çiçekler var onlarla bohça hazırlayan da gördüm. Kendim klasik bohça yaptım.

O zaman klasik bohça ve kurdale kullanın ya da böyle süslü kutular var üstlerinde yapay çiçekler var onlarla bohça hazırlayan da gördüm. Kendim klasik bohça yaptım.
o süslü kutuları nerede bulabilirim acaba.. Klasik bohça fena değil evet nasılsa anne baba kızkardes enişteye olacak.. ben damada düşünmüyorum yani eşyalarını bohcaya koymaya düşünmüyorum.. onnla begeneceğimiz için alırız goturur evine..

He, ben eşime birşey almamıştım. Ama ablam yeni evlendi. Onlarda bir büyük bavul aldılar. Onun içini kıyafet doldurdular. Damadın ailesi için de kaliteli ve büyük kutular aldılar, çok şık kutulardı. Herkese ayrı ayrı. Hepsine çantasından çorabına gömleğine alışveriş yaptılar.

Erkek tarafı da getirirken beyaz bohça bezlerine sarıp getirmişti
erkeğe bohça yapmak için. çünkü bn nişanlıma da söyledim sandık istemiyorum falan diye.. muhtemelen benm esyaları da beraber alırz..

ya aslına bakarsan erkege dedim ama ailesine benmkıne bişiy alsamda o bohcaya koymam.. zaten almış oluruz goturur evıne istediğini..

Şu milyoncularda o kutular var hediyelik kutu diye geçiyor.

Kaliteli bir bavul alın damada , cok güzel kutular var boy boy diğerlerine onlara koyun fiyonk yapın gitsin =)

Canım küpürlü Bohçalar var fermuarlı çok güzel Çamaşır makinemin üzerinde de benim bohçamın örtüsü var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…