Bölgesel İncelme NBB mi Slim'n life mı??

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
I

iklim__

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi iklim__
kızlar, korse almayı düşünüyorum. kilom çok değil ama göbeğim ve midem çok şişkin.hatta şişko:kedi:

bu ikisinden hangisini önerirsiniz?

• Konu Sahibi iklim__
kızlar nolur kullanan varsa yardım etsin..göbeğimi toparlamam lazım. o elbiseye girmek için..

• Konu Sahibi iklim__
nbb alacağım. netten bulduğum bazı yorumları kopyalıyorum. almak isteyenlere yardımcı olabilir.

emel ersoy (27.12.2008 22:07:58)
ürünleriniz gerçekten çok kaliteli bu korseden kardeşime aldım çok memnun kaldı.ayrıca ürünlerinizin arkasında durmanızda çok güzel teşekkür ederim..

Mutlulukla Okuyun dedi ki...
aaa korse denilince geçemicem. bir de nbb nin var. diz kapaktan göğüs altına kadar muhteşem bir ürün fiyatı yalnızca 23 tl... bizzat kullanmaktayım fevkalade bir ürün...kendimi ben bile tanıyamıyorum :) :)

14 Nisan 2009 10:15

bu arada 23 lira demiş ama ben burada tuhafiyede aynı korseyi 15e buldum.

• Konu Sahibi iklim__
kızlar bugün aldım, nbb süper topladı. göbeğim, yan yağlarım dümdüz oldu...15 liraya aldım. çok memnunum..

• Konu Sahibi iklim__
ya benimde bel ve basen bölgesi kötü durum da, yarın bulabilirsem alıcam. bu yorumu okuyunca çok mutlu oldum :dance: canım sende gelişme var mı? toparladı mı gerçekten?

• Konu Sahibi iklim__
arkadaşlar ben de kısa elbise altına giyebileceğim bir korse arıyordum, sizin aldıklarınız dize kadar mı???
yani külot şeklinde olanı da var mı.

göbeğimi ve basenimi toplasın, elbisenin altında görünmesin istiyorumda:kedi:

bir de bu nbb iç çamaşırı mrkası olan dimi?
hani bakırköyde falan var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…