Nazlım melek oldu ama dünyam başıma yıkıldı

soyleyecek soz bulamiyorum acini tahmin edebilirmiyim onuda bilmiyorum, ben kac yildir evlat hasretiyle yaniyorum ve 5tup bebek deneyiminden elimde kalan sadce bi dusuk, o dusuk benim hayatimi yikti!!!
allah sana sabirlar versin, yardim al, ilac kullanma ama sana tavsiyem, psikolojik yardim al, cevrende herkes bu kaybi zamanla unutacak ama senin içinde hep yasayacak, bu yuzden kendini daha fazla yipratmamak için yardim almak bence çok onemli
ama unutmaki bebegin, melegin sana cennet kapilarinin acilmasina vesile olacak....

[/QUOTE]
sabirlar versin rabbim sen de sakin unutma canim imtihan dünyasinda oldugumuzu ve onlarin bize emenet oldugunu rabbim emanetni senden erken almis sefaatcin seni bekliyor seni o kurtaracak ins canim üzülme

allahım dayanma gücü versin yaşadığınız acıyı tahmin edemiyorum bunun üzerine nasıl bi söz denir bilemiyorum gerçekten o bi melek emininm biyerlerden sizi izliyordur

allahım kimseye yaşatmasın evlat acısını hasretini hep bi eksiklik hep bi boşluk hissediyosun hayatında eşim bana diyoki biz iki kişiykende mutlu değilmiyiz diyo ama olmuyo hep bi özlem hissediyosun işallah allahım sanada yeniden bir evlat nasip eder hayırlısıyla ben uzun bi süre bebek yapma düşüncesinde değilim bu 2 oldu 3 melek gönderdim diğer tarafa dayanacak gücüm kalmadı artık

bugün 20 gün oldu çok özledim seni nazlım güzel kızım elini tutmayı yüzünü görmeyi özledim acın gün geçtikçe daha çok artıyo sanki ne yapacağımı bilemiyorum senin bizi bırakmayacağından çok umutluydum sana çok güveniyodum ama sende bırakıp gittin bizi keşke hala bizimle olabilseydin