Nazar

Nazar boncuğuna karşı farklı görüşler var. Ben çok severim rengini şeklini dikkatleri üzerine çekme gibi bir etkisi var sanırım
Kızıma ananesi nazar boncuklu kolye almış bu haftasonu taktı böcek geldi arı geldi kızıma anne bu korumuyor diyor 🤣

Nazar boncuğuna karşı farklı görüşler var. Ben çok severim rengini şeklini dikkatleri üzerine çekme gibi bir etkisi var sanırım
Nazar boncuğu kötü değildir renkli olduğu için özellikle mavi olduğu icin enerjiyi çeker hatta çatlar kırılır

Çok inanıyorum hemde. Bir hafta önce tatilden iki tane fotoğraf paylaştım başımıza gelmeyen kalmadı. Bütün fotoğrafları kaldırdım korkumdan.

Yıldızı düşük olmak diye birşey var doğru sanırım. Bir arkadaşım yediği yemekten içtiğe suya paylaşır hiçbirşey olmaz ben eşimle birşey paylaşırım o akşama kesin kavga ederiz hiç şaşmaz. Çevremizdeki tüm insanlar temiz kalpli değil maalesef. Kendisinde milyon tane iyisi olsa başkasının iyisinde gözü kalan insanlar.. o yüzden herşeyi gizlemek gerekiyor. Bir ara her bku anlatırdım hiçbiri gerçekleşmezdi şimdi anlatmıyorum gerçekten etkilenmiyor. Bol bol dua okumak, evi ve kendimizi sirke ile arındırmak. Başka da işte en güzel anlarımızı korumak ♥️ sosyal medyada paylaşmamak..

Neye inanırsan onu yaşarsın diye bir söylem duymuştum. Ben de ,nazara inanan birisiyim. Ama ayetel kürsi okurum. Bir işe niyet ettiysem olana kadar kimseyle paylaşmam. Agzımı sıkı tutmaya çalışırım. Olan şeylerim olmaz olmuştu böyle dillendirdiğim zaman. O yüzden güzel olan şeyleri çok paylaşmam.. Etkisini de görmüş ve yaşamış bulunmaktayım. Ama süreklide ay nazara geldim, nazar oldu diye de dillendirmemeye özen göstermeliyiz.

Evet gerçekten evvela anlatmamak,göstermemek gerekiyor. Bir dedaha özenlş giyindiğim günlerde ekstra bir negatif enerji hissediyorum üzerimde. Aşırı sinirli ve gergin oluyorum,ruhum sıkışıyor resmen. Nas-felak-ayetel kürsi ve kalem surewlerini okuyorum. Bir de şunu hissettim, nas-felak surelerini 7 den az okumamak lazım sanki. Öyle 1-2 defa okuduğumda açılamıyorum.

X