Dudak Makyajı naz elmasın benimodaki ruju

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)
evt ya biri bulsun artık bnde çok mrk ettim..

mercan rengi ruj diye bi araştır netten çıkar bi öneri,ben buldum ama kullanmadım hiç o renkleri o yüzden istediğin renge yakın mı bilmiyorum.ama bu renk rujun mercan olduğundan eminim.

bende naz elmasın bu saç rengini merak ediyorum ne renk diye ama bilen çıkmıyor ya(yani reklamdaki saç rengini)

konuyla alakası yok ama bende naz elmasın burdaki saç rengini merak ettim bu renk ne tam olarak çok hoşuma gitti de

flormar 523(turuncu-şeftali renk)-flormar 513(turuncu-şeftali)carmina 142(doğal-kiremit rengi)bunlardan birisi olabilirmi acaba?

carmina 142 gibi duruyor. gerçeğini görmeden bilemem tabi. kullananlar varsa bu resimdeki renkle karşılaştırırsalar sevinirim.

sürünce nasıl duruyor? fotoğrafını gösterebilirmisin? eğer bir mahsuru yoksa.

canım bana mı sordun?
Eğer öyle ise bu ruj bende yok, bana pek yakışmaz bu tür kahve-kırmızı tonlar....kaydirigubbakcemile2 ben resimi internette buldum...
Eğer MAC'e giderseniz bu ruju deneyin bence çünkü renk olarak aradığınız ton olduğunu düşünüyorum...zira tam bu ton değilse bile MAC'in ruj skalası çok geniş....
:lepi:

bunun aynı renginden benim annemde vardı canım =) aam dikkat edersen eğer vardı diyorum ama yinede bir anneme sorum belki hatırlar.gerçi hatırlamsı da birşey değiştirmez ya neyse çünkü ancak almanya(yada avrupa ülkeleri yurtdışı falan iştee ) da bulabilirsin canım kaydirigubbakcemile5

bunun aynı rengi deyince amber83 ün gönderdiği değil nazın dudağındaki :ecrin_bebek:

Bu arada carmina 142 değil bu renk ben kozmetikçide denedim bilginiz olsun. Daha kırmızımtrak bir renk bu. 142 daha açık yumuşak bir renk.

ben bu rengi oriflame da görmüştüm. dolgunlaştırıcı ruj serisinden 3.süydü :)

......................................

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…