Dudak Makyajı naz elmasın benimodaki ruju

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)

gingerr

Guru
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2008
444
7
arkadaşlar. naz elmas benimo bisküvi reklamında oynuyor. oradaki ruj rengini bilen varmı? kiremit kahve şeftali gibi bir şey. benim saçlarım da o renk. o renkte bir ruj arıyoum ama hiç bulamıyorum. kullanan yada gören varsa bana marka verebilir mi? reklamı sürekli çıkıyor görürsünüz.

Son düzenleme:
bayanlar hadiii. ben bu rengi kozmetikçilerde arıyorum ama orda bulamıyorum. tamam bu renk deyip alıyorum fakat eve gelip sürünce farklı bir renk çıkıyor. herhalde kozmetik dükkanındaki ışıklardan renk farklı görünüyor. alıp da sürmediğim bir sürü ruj var. bana bu rujun direkt marka ve numarasını verirseniz çok sevinirim. naz elmasın benim o bisküvisi reklamını bi izleyin.

Keşke bir resmi olsa da buraya koyabilsek baktım biraz bulamadım. Ben de merak ettim nasılmış bu renk.

valla youtube a filan baktım ama indirebileceğim bir yer yok keşke olsa. ama arıyorum.

etietieti.com.tr/movie.aspx?id=169]Reklam Filmi[/url]

burda reklam var tam ekran yapınca biraz belli oluyor, ama tv de verilen reklamda istediğim renk daha belli.

Evet güzel bir renkmiş. Bir fikrim yok daha önce rastlamadım ama umarım başka arkadaşlar size yardımcı olurlar. kaydirigubbakcemile2

Olmadı Eti yi arayıp sorun bu reklamdaki makyözünüzün adı neydi? Sonra da makyözü bulup sormak rujun markasını ve rengini kaydirigubbakcemile3

Evet arkadaşlar işte rujun rengi numarasını bilen var mı? opuyorumnanaktan

Son düzenleme:
çok teşekkür ederim esins. fotoları bulmuşsun.
özellikle 3. fotoda istediğim renk çok belli.

Eklentiler

• $i.jpg
    10 KB · Görüntüleme: 114
Son düzenleme:
kendi kendime konuşuyor gibi hissediyorum.CADIARZU
monolog gibi oldu. artık susuyorum:a015:

vallahi çatlıycam beklemekten. kozmetikçiye gidicem ruj almaya ama gidemiyorum. niye? çünkü cevap gelmiyo. bilen arkadaşlar biraz nazlanıyor mu neyerimseniben

Bir süre bekleyin elbet bir fikri olan çıkar eğer çıkmassa bunun bir çıktısını alıp öyle gidersiniz kozmetikçiye

onlar da sağolsun alakasız renkler gösterip bu daha çok yakışır demeseler sevinicem.kaydirigubbakcemile3

bayanlar hadiiii. çok sıkıştırıyorum sizi biliyorum ama napıyım. sabırsızım biraz. hep istediğim renktir bu. bulursam 5-6 tane alıcam. nolur nolmaz üretimi filan durur.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…