Mutfak Püf Noktaları Nasl masa rts?

namze

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2008
79
0
slm arkadaşlar size bişey soracaktım uzun süre kalacak misafirlerim gelecek yemekde ve kahvaltıda masaya nasıl bir örtü seriyorsunuz naylon örtüler güzel olmuyor kumaşları her gün yıkamak zor olyor dertsizlerde yıkanmak istiyor şık ama yıkanmayacak birşey istiyorum

Öyle bıŞey varsa bızde kullanalım canım..)))
en gÜzelı dertsız....ben dertsız kullanıyorum hayatım..
Yada masanın Üzerıne ahŞap amerıkan servıslerınden kullan herkezın ÖnÜne koyarsın ama ona ÖrtÜ serılmıyor.. Çok hoŞ gÖzÜkÜyor ama ben masam Çızılır dıye kıyamıyorum..

canım ben mutfak masama mutfak takımının örtüsünü sedim onun üzerinede şeffaf naylon örtü serili devamlı yemek yeniyo hem örtü kirlenmiyo hemde şık bir görüntü oluyo eger sende mutfakta misafirlerine sofra kuracaksan bunu deneyebilirsin

Benimde mutfak masamda dantel masa örtüsü var üzerine şeffaf naylon örtülerden serdim.
Görüntü harika hemde hiç kirlenmiyor kaydirigubbakcemile5

Dertsiz...BıR KUMAŞ ŞEKLı ARKADAŞLAR..ne dökülürse dökülsün LEKE TUTMAYAN BıR KUMAŞ..

namzecim 1 milyoncularda gördüm dantel naylon masa örtüsü çokta şık duruyo yemek masalarında kayınvalidem de kullanıyor istersen bi bak derim kaynanamınkine canım.

canım ben mutfak masama mutfak takımının örtüsünü sedim onun üzerinede şeffaf naylon örtü serili devamlı yemek yeniyo hem örtü kirlenmiyo hemde şık bir görüntü oluyo eger sende mutfakta misafirlerine sofra kuracaksan bunu deneyebilirsin

Benimde mutfak masamda dantel masa örtüsü var üzerine şeffaf naylon örtülerden serdim.
Görüntü harika hemde hiç kirlenmiyor kaydirigubbakcemile5

arkadaşlara katılıyorum...

X