Nasl biriyiz?

Feronia

İyi ki varsın :)
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2007
6.289
43
Evet arkadaşlar herkes nasıl bir karaktere sahip olduğunu yazsın nasıl huylarımız var...İyi ve kötü huylarımızı yazalım...
Önce ben kendimi anlatmaya başlayayım:)

Öncelikle çok çabuk sinirlenen biriyim. Genelde sinirim çabuk geçmez...
Yapılan şeyi hiç ama hiç unutmam ama gündemede getirmem (artık).
Ailem ve sevdiğim adama karşı kin tutamam.
Ama başkalarına karşı acayip kinciyimdir.
Çok inatçıyım.
Bir şeye hayır dediysem hayırdır. Evet olmaz...
Merhametliyimdir..
Ama canımı yakan kişilere karşıda bir okadar acımasızım.Bende onun canını yakmak için elimden geleni yaparım.yıkıldığını gördüğüm ana kadar devam ederim.
Çok duygusalım.Sinirlendiğimde,üzüldüğümde yada kırıldığımda en basiti bir filme bile ağlarım..
Çok ilgi isterim.İlgi istediğim kadar ilgi gösteririm.
Çok kırılganım..
Macerayı severim..Değişik şeyleri yapmaktan zevk alırım.
Kalabalığı sevmem nefret ederim.Mümkün olduğunca sakin yerleri tercih ederim..
Sevdiğim insanı acayip kıskanırım...Kıskanılmayıda çok severim. Her zaman ilgi beklerim ilgi azalırsa haber alamazsam paranoyakça şeyler düşünürüm kısacası piskopata bağlarım:):):)
Sinirli ve üzgün zamanlarımda en çok kendimi alışverişe vururum.
Bazen çok tutumlu bazense çok savruk biri olurum...
Kim olursa olsun insanlara çok fazla güvenmem.Yanımda oldumu güvenim sonsuzdur arkamı döndüğüm an acabalarım başlar ve güven iner yarıya..Şüpheciyimdir. Tam olarak güvendiğim tek kişi kendimdir.
Dediğimi yaparım ve yaptırırım.Dikkatlerin üzerimde olmasından hoşlanırım..
Umursamadığım insanların laflarını dikkate almam duymam bile.
Değişik düşüncede olan kişiler ile konuşmayı severim.tartışmayıda severim.
Düşündüklerimi insanların yüzüne söylerim iyi kötü farketmez o an düşündüğümü içimden geleni söylerim..Bazen en son söylencek lafı en başta söylerim..Arada patavatsızlık yaparım. Ama lafımı esirgemem.
Süprizleri ve süpriz yapmayı severim.
Tez canlıyımdır. Bir şeyi hemen olsun isterim ama eğer ben yapıcaksam bazen uyuşuklanabilirim...Biraz tembelimdir.Canım yapmak istemiyorsa bir şeyi yapmam.Ters takıntım vardır.. Bazen dağınık olurum bazen çok düzenli...
Sözümün dinlenmesini severim.. Başta olmaktan gurur duyarım..
Sevdim mi çok severim çok sahiplenirim.Manyak bi aşığımdır. Ama sildim mi ölürüm dese umursamam. Çok sadığımdır sevdiğim adamdan başkasını gözüm görmez.Tutkulu bi aşığım.İlişkim varsa kız-erkek arkadaşlığını onaylamam.
Tek başımayken karanlıktan korkarım nefret ederim..
Yalnızlıktan hiç hoşlanmam illa birileri olmalı yanımda..Bi ses duymalıyım...
Verdiğim sözü tutarım yapamıcağım bir şey için söz vermem.
İçmdeki küçük çocuk her zaman benimledir. bazen çok nazlı bazen çok gururlu bazende deli dolu küçük çocuklar gibi olurum...
Haksızlığa tahammül edemem. Sonucu ne pahasına olursa olsun haklılığımı ortaya çıkarırım...
Susmak yapıcağım en son şeydir...Şimdilik aklıma gelenler bunlar:)
İşte bu benim iyisiyle kötüsüyle ben böyleyim...Bazen melek bazen şeytan....

Şimdi sıra sizde..

hadi arkadaşlar sadece okumayın sizde yazın...

nasıl bırıyım....

karsı mutluysa mutluyum....cok kucuk seylerden mutluluk duyarım....
kımseyı ıncıtmek ıstemem...
sabırlıyımdır...
hata yapılıyorsa bana gormezden gelırım ...hata tekrarlanıyorsa...bende tavrımı korum...
kırılganım...esprılıyım...sakakyı severım...samımı ve ıctenımdır...
ama lavabolıkten hoslanmam...
sevdıgımı bellı ederım keske etmesem...
uzulen nedense hep ben olurum...
aglarım ama sulu gozde degılım...
asırı tıtızım...keske bıraz pıs olsam...
kendıme bakarım ama bazen saldıgımda olur..
odam temız derlı topludur...guzel pasta yaparım ...canım cektı valla uzumlu kek....
hımmmmmm
baska...baska...
kotu yanım kırılgan olmam ve kendımden cok karsıyı dusunmem.....
karsımdakı ınsanlarıda kendım gıbı sanmam ...bazen cok uzuluyorum ve hakkaten ınsana cok koyuyor...
cok yasadım hala akılllanmadım....haksızlıga ugrayınca hakkımı ararım....olmuyorsada allaha havale ederım
sınırlensemde cabuk gecer.....yolculugu severım hemde cokkkkkkkkkkkk

ve ınsanların isimlerıde kişiliklerını etkıler derler...kendı adıma söyleyim sanırım dogru.

Son düzenleme:
cokkk sınrılı asabı bı hısımda bogannnnnnnnn ve seksu bırıyım :) dermsıım ınnamayın

hadi arkadaşlar sadece okumayın sizde yazın...

kısss dırstım ben senden :1shok:
ne fenasın sen öleeedelikafadulden
şaka bi yana bence dürüstsünde
mevlana ne demiş" ya olduğun gibi görün yada göründüğün gibi ol ":1hug:

kısss dırstım ben senden :1shok:
ne fenasın sen öleeedelikafadulden
şaka bi yana bence dürüstsünde
mevlana ne demiş" ya olduğun gibi görün yada göründüğün gibi ol ":1hug:

:roflol: :roflol:korkmaa bendennn:)bişi yapılmadığı sürece zararsızım :roflol::roflol:

dürüstüm...
kin tutmam...
insanların hatalarını çok çabuk affedebilirim..
kaprisliyim...
biraz huysuzum...
soğuk görünüşlü ama sıcak kanlıyım...
eşimi çok kıskanırım...
kendimi çok güzel bulurum ama kendini beğenmiş değilim...
sevdiğimi asla belli etmem...
kırılganım ama kimseyi kıramam...
istemeden kırdıysam mutlaka özür dilemesini bilirim ama suçlu olduğumdan değil karşımda ki insan olduğundan...
kendime güvenirim...
işimde öncüyümdür...
ev işleri yapmayı severim tek sevmediğim bulaşıkları yerleştirmek...
adilim...
hoş görülüyüm...

ben nasıl birimiyimm??,
burcum başak.... bıcak gibiyim bi tarafım keskin ,bir tarafım tamamen kör :))))
kişilik olarak ;
çok titiz ,düzen hastası, derli toplu,planlı,dakiğimdir ;çok dobra ve dürüstümdür.iy niyetliyimdir..hatta bazen safımdır :))).çok evcimenimdir
asla arkadan konuşmayı sevmem kırmadan yüzüne söylemeye çalışırım
olaylar karşısında çok mantıklı ,akıllı ,olgun konuştuğumu söylerler(erken yaşta biçok deneyim sahibi olmamdan olsa gerek )
çok herşeyi konuşmam ama doğruluğuna inandığım bi bilgi hakkındada asla susmam.....yanlış biliyosun deselerde ben eminimdir ve doğrudur

güzel ama kendini beğenmiş değilimdir.
herzaman aklıma Rabbimin büyüklüğünü, yaşlılığı ve ölümü getiririm bu zaten insanın kibirlenmemesi için yeter!!
ayrıca burnu havada insanları hiç sevmen kimki oo oda etten kemikten bi insan......hatta hep bu aklımdadır "oyun bittiğinde , şahta piyonda , aynı kutuya konar"........yani hepimizin sonu kara toprak kimse kimseden üstün diildir

dıştan soğuk biri gibi gözüktüğümü söylerler ama tanıdıktan sonra cok sıcak oldğumu da söylerler :)))))
bana kırıcı bişi yapıldığında o kişinin iyliklerini aklıma getirip sakinleşmeye kırıcı olmamaya çalışırım....
ama sinirlendimmi tam sinirlenen,,,biraz zor yatışan, hatta sinirlendimmi feci derecede kırıcı konuşan,,
benle tartışana sabrederim olmadı bi konuşum pir konuşurum oda pişman olur...bu yüzdendirki insanlarla cok yüzgöz olmayı sevmem ..hele kalabalığa curcunaya hiç gelemem ,evimde sakin sakin oturum...
önceden cok duygusaldım artık ağlanacak durumlarda gözümden tek damla yaş gelmez gelemez bende anlamam ..ama cok merhametliyimdir tabi kinlendiğim kişilere hariç..yani zor kin beslerim ama besledimmi de tam olur (kötü bi şekilde intikam almam, ama yeri geldimmi lafı gediğine oturtururum kelebek gibi uçar arı gibi sokarım heheeee çok ayup:))))
haksızlığa hayatta tahammülüm yoktur (bana olsun başkasına olsun asla) her yerde hakkı savunurum.haksızsamda susarım.
cok kötü bi huyum vardırki hiç sevmiyorum bu huyumu eğer birisinden soğduysam önüme altınlar serse eskisi gibi olamam o kişiye karşı

fazla eşyayı sevmeyen ,aza kanaat edebilen, elimdekilerle kendmi mutlu etmesini bilen,alışverişi sever ama paramı boşa harcamam ihtiyacım olanı alırım......çok çok eşya kalabalığından nefret ederim......hatta cok eşya kalabalığı olan bi eve gitiimmi daral gelir bunalıırım

el işlerinde becerikliyimdir kendime hep bi meşkale bulurum.. hatta ortaokulda okulun en üretken öğrencisi seçilmiştim heheee:))))
hiç boş durmayı sevmem kk ya iki yazı yazarım ona cvp gelene kadar gider bi söküğümü dikerim :)))

eşime son derece bağlı ve sağdığımdır..aynen bebğimle nasıl ilgileniyosam onunlada öyle ilgilenirim..sevrrek yaparım...
cok vericiyimdir biri bana 1 adım gelsin ben ona 10 adım giderim ..varımı yoğumu sererim önüne (maddi ve manevi) , çok bonkörümdür....
biri bişeyimimi beğendi al senin olsun derim(tabi özel hediyeler dışında)
iy bi dinleciyimdir her işimi önceden planlar sırasına göre yaparım o sıraya bişi engelmi oldu ooo canım acyip sıkılır
bazı kişleri örnek alırım hatta beni örnek alanlar vardır ne mutlu :)))))

acayip dercede sezgilerim kuvvetlidir tanıdığım kişerin olaylar karşısında ne gibi önlem alıcaklarını ne konşucaklarını anlarım
hatta bazen malum olur rüyamda görürüm olacak bazı şeyleri (ilginççç)

dar alan ve örümcek fobim vardır ıyyy :)))
yüzme ve el sanatları hobimdir...:)))))))))

Son düzenleme:
düşş kısss bak yazdım kendimi
aslında daha uzundaa işte editlemeler yapıp aklııma gelenleri yazıyorum heheee

sabırlı, azimli, cesaretli ve çalışkanım... ipi göğüslemeyi severim...fark yaratmayı severim...yeri gelir iğneyle kuyu kazarım... olmaz denileni zorlarım...çok ender şikayet ederim...genelde şikayet ederkende gülerim...
takıntı derecesinde titizim... hatta hastayım... en basiti günde kaç kere el yıkarım bilinmez... ama farkedilir derecede olduğu kesin...düzenliyim özellikle iş hayatında... masamı toplamadan çalışmaya başlamam, işimi bitirmeden çıkmam... aman ne olacak yarını var bu işin hayatta demem... evimde de düzenliyim...dağınıklıktan rahatsız olurum... simetri hastalığım var...
çabuk hareket ederim... hızlı yürür ve hızlı konuşurum...çünkü hızlı düşünüyorum napimmm...fekat çok konuşmam... dinlemeyi severim...
baskın bir karakterim... önce ben derim... istediğim şeyi mutlaka yaparım...
inatçıyım...ama gereksiz değildir inadım, inat ediyorsam vardır sebebi...
uyumluyum, kolay adapte olurum...
hislerim güçlüdür... sezgilerim güçlüdür... genelde yanılan biri değilim...ya da zor yanılırım diyeyim...
sonuç odaklıyım, probleme takılıp kalmam...
hiç mütavazi değilim, hayatta beceremem...özgüvenim yüksektir...ama bundan rahatsız olanlar bana ukala derler...oladabilirim..doğrudur...kibarım ama göstermelik değil... iletişim kurmayı severim...çabuk sinirlenirim karadenizliyim nabıyım... çabuk sönerim... kin tutmam... küs durmam...hatalıysam geri adım atarım... yapıcıyım...
ayy ne çok övdüm kendimi yine...

düş yazmama gerek yok sanırsam
kısaca yazım yinede
inatçıyım,sabırlıyım
sevdiğim adamı kıskanırım ve kıskanılmayı severim istediği kadar kıskanabilir,
ilgi isterim ilgi veririm hemde çok severim mümkünse ilgi manyağı yapsın,
kindarım kim olursa olsun kızdıysam haklıysam küslük tutabiliyorum ailemde dahi
fakat anne baba kardeş ve sevgilim de çok fazla uzatmam
sildimmi tam silerim tamamen biter ölse yüzüne bile bakmam
çok gururluyum gururumdan asla taviz vermem aşkımdan da ölsem gururum başta gelir,
merhametliyim kıyamam içim cız eder
baştan soğuk gibi görünürüm ama tanıyan vazgeçemez bağımlılık yaparım
iyi bir dost iyi bir arkadaş olurum onları dinlemekten yardımcı olabilmekten çok hoşlanırım,
yemek yapmayı çok severim bütün gün mutfaktan çıkmaya bilirim yeni tatlar denemeye bayılırı
yenilikciyimdir bu konuda denerim bol bol
çok titizim herkesin yemeğini yemem sevmiyorum bu huyumu ama elimde değil
uykuyu yatıp dinlenmeyi çk severim
çalışıp iş kadınlığı tam bana göre ama malum kriz hala iş bulamadım senağlama
çalışmaktan ayaklarımın üzerinde durmaktan büyük haz alıyorum
aynı zamanda iyi bir ev kadınıda olurum bu konuda ukalayım...
genel olarak kendimi güzel bulurum ama bazende nefret ederim
ilk defa söylüyorum fiziğimi beğeniyorum :asigim:
ama asla ne güzellik nede fizik bakımından ukalalık yapmam yapanıda sevmem
haksızlığa gelemem bu konuda sessiz duramam
çok sinirliyim kendime dur diyemiyorum
asla kimseye güvenmem sevsemde mutlaka acabalarım vardır şüpheciyimdir paranoyaklık vardır.
para harcamayı severim ama yeri ve zamanına göre tutumluluğuda bilirim.
huysuzum herşeyi beğenmem sadelikten yanayım
çok kararsızım
bazen sabit fikirlilik yapıyorum
misafire bayılırım gelsinler yesinler içsinler hizmet ediyim bayılırım
çok güler yüzlüğüm ama bu herzaman iyi olmuyo maalesef
dönem dönem çok duygusal oluyorum her an ağlamaklı bir hal alıyorum
iyi niyetliyim herkesi kendim gibi görüyorum (zalak ben )
ay yoruldum ben neymişim yahu
şimdilik bu kadar herbişeyciği anlatamam idari verin artıkın

Son düzenleme:
Nasıl biriyim?
Çok iyi biriyim..naniknanik
Şaka bir yana; insanın kendini anlatması nasıl olacak diye düşündüm..
Ama başladım,karalıyım bir şeyler..
Yaradanın büyük kudretine inanan,
Kendimle,acılarımla,hayatımla,problemlerimle dalga geçmesini bilen,
Gülerken ağlayan,ağlarken gülen,
Ailesime,dostlarıma,sevdiğime çok düşkün,
Sevmediğimi muhatap kabul etmeyen,
İnatçı,
Gıcık,
Kendimi çok beğenen,
Ukala,
Güzel,zeki,seksi olduğumun her daim farkında olan,
Dönem dönem dibe vursam da yarın sabah doğacak olan güneşe inanan,
Denize deliler gibi aşık tabii deniz de bana,
Aşkla sevişmenin dünyalara bedel olduğunu düşünen,
Umutları ile iyi anlaşan,
Duygusal ilişkilerde yanlış da olsa o an sadece kalbimin sesini dinleyen,
Fevri davranan,
Kimseye karışmayan,
Kendime de hiç kimseyi karıştırmayan,
Yalnızlığımı çok seven,
Bülbül sesimle şarkı söylemeye,şiir okumaya bayılan,
Durup durup kendime ettiğim itiraflardan sonra yön değiştiren,
İnce işlerle uğraşmasını seven,
Yazınca kendimi çok iyi hisseden,
Sevgi arsızı olduğum için en sevgili dostumu da paylaşamam,
Çok ani kararlarımın ceremesini çektikten sonra başımı vuracak taş arıyan,
Biraz sabırlı,
Biraz sinirli,
Biraz espirili,
Biraz ciddi,
Ama en çok hayata sevdalı....:asigim:

Ayyy amma çok yazdım he..
NOT:Süper bir konuydu,rep borcum olsun..a.s.

şuan sadece çok üzgün...
biraz iyi olayım ayrıntılı yazarım..senağlama

Dostlugmu kazanmak zordur, kaynasamam hemen herkesle lakin bir kere dostulugmu kazanan bir insan icin boynuma kadar kana girerim...
Aileye cok önem veririm, daha dogrusu ailemden kalanlara:çok üzgünüm:

Herseyi dozunda yapmayi severim, laubbalilik, civiklik, sululuktan hic hoslanmam...öyle insanlarla hic isim olmaz...
Birde cahil insanlara tahamülüm yoktur, egitim cahili degil, hayat cahili demek istedigim..

Suratsiz ve kendini begenmis derler bana ilk görüste, durusum öyleymis, hicte öyle degilim ama...Zor aglarim ve yanliz aglarim, kimseye göstermem göz yaslarimi!!
Güleryüzlüde degilimdir biraz asabi bir yapim var...benneyaptımki

Ne gereksiz gurur yaparim nede gereksiz inat, kendimi hakli görüyorsam hakkimi ararim kimseye eyvallahim yoktur...ne yapiyim öyle alismisim...yardim istemek cok zordur benim icin...Akrep burcu olmanin bir desavantaji galiba.:sm_confused:..aslinda yerine ve ortamina göre davranmaya calisirim hep yani

Yeri geldimi hanim hanimcik, yeri geldimi suh ve sahane bir hatun, yeri geldimide sapina kadar delikanliyim...

Insanlara karsi duyarligimdir daha dogrusu hemcinslerime bir zaafim var ama öyle degil tabiki meyiligim erkeklerden yana...Kocami aldattim diyen bir kadina bile icimden anlayis göstermek gelir nedensefisfisfis

gencim
güzelim :asigim:
yeşil gözlü meleğim
işyerinde çok stresliyim
stresliyim
geç sinirlenirim
açık sözlüyüm
kıyafet delisiyim
annem çok dağınık olduğumu söyler -tatlicadiarzu-
daha ne anlatıyım ki :icecream:

nasıl biriyim....
öncelikle çok merhametliyimdir...
asla kin tutmam,bana yapılan kötülüğü bugün yapıldıysa yarın unuturum...
evime gelen biri beni yerden yere vursada,ona karşılık vermem sırf evimde olduğu için,ben annemden bunu öğrendim...
çok saf biri olduğumu kabul ediyorum...
başıma ne geliyosa hep suskunluğumdan gelir...
çok sadığımdır...
herşeyi çok kafaya takarım bu niye böyle oluyo diye...
daha çok özelliklerim var ama neyse bu kadar yeterli...

Ben Nasıl Biriyim...?

Çok çabuk sinirlenen ama hemen sakinleşen,kesinlikle yalandan hoşlanmayan ucunda ölüm bile olsa gerçekleri söyleyen,kibarlık olsun diye güzel olmayan bir şeye güzelmiş demeyen,en sondaki lafı en önce söyleyen,ufak hataları göz ardı eden ama devam edersede af etmeyen ki afetmek Allaha mahsustur.Benim lugatımda bu sözcük yer almaz!Hiç kimsenin arkasından konuşmayan,ne derdim varsa yüzüne karşı söyleyen ki aynı şeyi kendim için de beklerim.Kolay kolay küsmeyen kin tutmayan ama kin tuttummuda bu kinim karşımdaki kişeye zarar verene kadar devam eder.ufak şeylerle mutlu olabilen,çok duygusal çabuk ağlaya bilen duygusal bir müzik,film,yada karşımda biri ağlasın oturup onunla ağlayan,hemen herşeye çabuk inanan bu huyumu hiç sevmiyorum herkesi kendim gibi bilip çabuk inanıyorum.dostumuda düşmanımıda yakınımda tutan ama sırrımı kesinlikle vermeyen,dost olarak kendime yağmur ve rüzgarı seçen yağmur göz yaşlarımı saklar,rüzgar ise eserek bütün hüznümü alıp götürür.asla ve asla yapamıyacağım bir şey için söz vermeyen,çok inatçı her istediğimi,kafama koyduğumu yapmaya çabalayan,paramı kesinlikle çarçur etmeyen yerinde harcayan,bazen çocuklaşan mesela çocuklarımla sokağa çıkıp onlarla oynamayı çok severim.çocuklarla çocuk ,gençlerle genç,yaşlılarla yaşlı olabilen,deli dolu olmayı çoğu kişinin çılgınlık delilik olarak nitelendirdiği şeyleri yapmaktan hoşlanan.mesela buna örnek (sokakta dans etmek )bunu bir kaç defa yaptım çok hoş oluyo.güzel bir müzik duyduğumda dayanayıp dans ettiğim olmuştur.eşim bana delisin sen der.sevdiğimin beni bir çocuk gibi sevmesinden ilgi göstermesinden, romantik şeyler yapmaktan hoşlanan,kalabalığı sevmeyen,sessizlik ve yalnız kalmaktan hoşlanan,böceklerden çok korkan!...İşte İyisiyle ve Kötüsüyle Ben Buyum!!!....:

hihoyyyt​

bir iyiyim ,bir iyiyim ancak bu kadar olur.
ben şahsına münhasır enteresan bir tipim galibalaelaelaelaelae

derken işin ciddiyetine gelelim.
sevdiğini çok seven,onların sevgileriyle beslenen,çoğu kez kendi kendine eziyet eden;
ve küllerinden yine yeniden doğan biriyim.
eli açık ama tasarruf sahibi,
deli dolu ama duygusal,
ağlarken gülen,gülerken ağlayan,
duygularını çok uçlarda yaşayan bir kişiliğim.
kolay anlaşılabilecek konuları zor anlayan
zor anlaşılabilecekleride kolayca kavrayan,okulda denklemlere bile kafadan değer verip formül kullanmayan eğzantrik bir zekam var.delikafadulden
sevdiklerini abllukaya alan,sevmediklerine asla inanmayan bir mizaca sahibim.bitince biter.:a015:
konforu severim,hırslıyımdır ama asla kanaatsizlik etmem,
şevkati bilen,inatçı,
her daim azimle işeyen enteresan bir kulum.:lepi:
kötülük yapmam ama kötüyede acımam,ilahi adalete inanırım.
istediğim ya benimdir ya benim vazgeçmek yok lüğatımda,
eğilmekte
ve tabiki minnette.

nasıl bırı oldugumu düş arkadaşımızın sayesınde ılk kez yazarak anlatacagım:)

kuralcıymışım oyle derler
bana gore yerınde dısıplın

ınatcıyımdır aslında ınadımı sevıyorum.

kendımde sevmedıgım huy mu desem ne desem bılemıyorum sınırlendıgımde agrasıf olup yaşadıgım aıle ortamımda buyuk kucuk demeden sozlerımı esırgemeden konuşabılıyorum(kotu pis sozler dışında)bu huyumu hıc ama hıc sevmıyorum sonrasında kendı kendıme cok pışman oluyorum ama artık soylenen soylenmış oluyor ustelık cok zor ozur dıleyebılıyorum.

kendımı asker egıtımı almış gıbı gordum
acıdım şimdı benımle yaşamak zorunda kalanlara.)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…