Nasıl yorumlamak gerekli bunu acaba?

asigenc

Guru
Kayıtlı Üye
31 Mart 2008
390
50
Arkadaşlar size bir sorum olacak.

Beraber olmak istediğim birisi vardı. Burda öğrendiğim bir şeyi (hangi konunun içinde okudğumu hatırlamıyorum) uygulamak istedim.

3 ihlas ve 1 Fatiha-ı Şerif okudum sevabını Peygamber Efendimizin (sav) ruhuna hediye ettim ve Allahım ... kişiyle evlenmem hayırlıysa ve olacaksa bana rüyamda su göster dedim. Bunu denediğimin 2. gecesi hem deniz hem havuz başında gördüm kendimi.

Ancak birkaç gün sonra bu kişinin nişanlandığını öğrendim. Bu ne demek şimdi fikriniz var mı? :26:

Her duyduğuna inanma ,dua okuyum su göreyim evleneyim? Yok öyle Bi dünya, bak gördün mü başkasıyla nişanlandı :) evleneceğin insan zaten kaderinde yazılı, gelip bulacak seni. Kasma

Haklısın tabi kader ama insan yine de merak ediyor. :KK34: Ben inanırım böyle şeylere o yüzden bir deneyim dedim.

canım bende bunu yapmıştım ama ben hayırlıysa su göreyim demedim,hayırlıysa su,yeşil,beyaz göreyim.hayırsızsa siyah,ateş göreyim dedim ve hep siyah gördüm.siyah gördüğüm hiçkimseyle olmadı.gerçi su'da görmedim ama :).Yinede rabbim hayırlısını ve en doğrusunu bilir.

Evet Allah her şeyin en hayırlısını nasip etsin.

Rüyada su görmek de ayrıca dileklerin kabul olması demekmiş. Ama bana şu an gelse ve dua etmeye başlamadan önce ondan duymak istediklerimi söylese bu beni yine çok mutlu eder miydi pek sanmıyorum. :44:

O yüzden sanırım o benim için hayırlı değildi. :KK50:

X