nasıl, sizce şık mı?

Nede olsa kullanmaniza bagli. Sizde yatak gibi kullanip koltuklarda sabahlarsaniz mutlaka cok kullanilan yerler asinacaktir.
Birde bi tanidigim kendisi kocaman guzel bi ortu seriyodu koltuklarina gúndelik kullanimda.
Misafir geldiginde kaldiriyordu, hem asinmayi yavaslatiyo, hemde kir pas olayi coook cok azaliyor.

Guzel gunlerde kullanin sizde ins hangini secerseniz artik:)
teşekkürler :)))

gayet guzel
kayınvalıdenızın gonlu olmak zorunda degıl :) sız yasayacaksınız esyalarla
hayırlı olsun sımdıden

Gayet güzel, sakın kahve krem tonlarına gitmeyin, herkesin evi onlarla dolu zaten.
Renk renk kırlent de alırsınız, sıkıldıkça değiştire değiştire kullanırsınız.
Altının yüksekliği de güzel, süpürge vileda koltuğu çekmeden girer. Güle güle ağız tadıyla oturun.

Ben begenmedım. bence sende kv gstwrdklerıne ben begenmedım de gec napcak senın begenmedıgını zrla alıp kyacak halı yok ya

selamlar... salon için oturma grubu bakıyorum, müstakbel kv ile bir türlü ortak nokta yakalayamıyoruz. sizce nasıl bu takım? yerine göre kullanışlı mıdır, var mı önerisi olan acaba... Eki Görüntüle 1862673 Eki Görüntüle 1862674
Aldinizmi
selamlar... salon için oturma grubu bakıyorum, müstakbel kv ile bir türlü ortak nokta yakalayamıyoruz. sizce nasıl bu takım? yerine göre kullanışlı mıdır, var mı önerisi olan acaba... Eki Görüntüle 1862673 Eki Görüntüle 1862674
aldinizmi acaba? cunki cok beyendim gule gule oturun sade ve wik ben

X