Nasıl olur da anlatabiliriz

xixtxixr&buse

Sana ait bütünüm :)))
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2008
1.183
2
arkadaşlar benim kuzenim 29 yaş.kariyerli ve yakışıklı bir çocuk ama ilişkilerinde bir türlü dikiş tutturamadı şimdi birinden çok hoşlanıyo kıza durumu anlatmış ve olumsuz yanıt almış ama hala görüşüyolar kuzen diyo ki ısrarcı oluyorum belk fikri değişir diye ama kızda tık yok üstüne üstlük kız da her mesajına cevap yazıyo konuşuyo ne bilim bir yere davet edince gitmemezlik yapmıyo ne yapmaya çalıştığını da anlayamıyorum birde daha önce tel.vermem ama msn adresimi vereblirim demiş face de ekleyebilirsiniz demiş kızla olamayacağını anlatamıyoruz bir türlü kız da ne bilim bana anlattıklarından sanki evlenmiş ayrılmış birine benziyo (bu sözüm lütfen yanlış anlaşılmsın ben kırıcı olmak için yazmadım bu öenmle belirteyim sadece anlattıklarından bunu çıkardım)teyzem istemez eğer ayrılmış boşanmışsa ne yapacağız işin içinden çıkamıyoruz

bence siz karışmayın yaşayıp kendisi görsün küçük çocuk değil çünkü....ilerde bişey olur birleşirler falan arada kalırsınız siz kötü olursunuz..Bırakın görsün geçekleri

bencede müdahale etmeyin 29 yaşında bi insan hakkında konuşuyorsunuz.ne zaman ne yapacağını bilir o sonra kötü siz olmayın...

bazı ınsanlar bazı seylerı yasayrak ögrenırr bence yasasın hayat tecrubesııı olurr

aslında bizde karışma taraftarı değiliz ama eğer ki bu tahmin ettiğim şey doğruysa çok büyük sorunlar çıkar ve o zaman sil baştan nasıl toplarız onu....

bahsettiğiniz kişi 29 yaşinda,akli başinda biri..onun için endişeleniyor olabilirsiniz..ama abartmayin bence..

kizin yaptiklarinda bir tuhaflik görmedim ben..zaman öyle değişti ki..alişmişiz atlayan kizlara..boyle naz yapanlari görünce hemen altinda bişey ariyoruz..kiz gerçekten hayir demek isteseydi ne msn adresini verirdi ne bir yere gelirdi ne de kuzeninizle konusurdu..belliki naz yapiyor..belki erkeklere güvenmeyen biri..belki kuzeninizin ciddiyetini ölçmeye calişiyor..belki kendini hazir hissetmiyor ama kendinide geri cekemiyor..

bence gerçekten karişmayin..elbet herşey ortaya cikar..birakin yaşasinlar ne yasayacaklarsa..

abartmanın anlamı yok
15 yasında degıl kı kocaman adam olmus
kendı halleder sorununu yoksa boyle aciz kalırsa hıc dikiş tutturamaz..

böyle "gösteririm ama vermem" mantıgındaki hatunlardan nefret ediyorum

net olmalı insan
madem istemiyosun ne gidiyosun cagirdigi her yere
ne diye ümit veriyosun
aptallık başka birşey değil :1closedeyes:

29 yasındaki bi insanın da aklı başında mantıklı düşünebilmesi gerektigi kanısındayım canım
cocuk oyuncagı mı bu?
hiç mi çalişmiyo kafası Allah aşkına illa birilerinin gözüne sokması mı lazım bazı şeyleri?
çok üzgünüm ama böyle insanların üzülmesi müstehak gibi geliyo bana
bırak hiç karışma sonra sen kötü olursun
su aksın yolunu bulsun

bende yasasin ve görsün taraftariyim
ama kizlada net konussun bence
kiz istemiyorum derse görüsmenin bir anlami yok
oda vazgececektir eminim
ayrica kücük cocukta degil
biz bile 17 18 yasinda gayet mantikli düsünüyorduk
o neden düsünemiyor anlamis degilim

bende sizin gibi düşünüyorum yani istemiyorsam naz yapmam ya da dediğiniz gibi net olurum ama kız öyle biri değil birde benim kuzen saf aşık diyebilirim taktı mı tam takıyo unutmak onun için çok zor ve şu boşanma meselesi sanırım doğru gibi tel konuşmalarını duymuş kardeşi ne yapacaz bilmiyorum vallahi

benim kuzen çok saf erkeğinde safı mı olur demeyin o biraz böyle duygusal mevzular oldu mu çok etkileniyo nasıl diyim çok iyi niyetli

çok ilginç bi durum kız acık kapı bırakmış acıkcası süründürüyor...eninde sonunda kabul edecektir.dulsa da dul olsun boşverin o kısmı kuzenin düşünsün ...

akşam teyzem çağırdı onlara gittik herkes duymuş kimse istemiyor ama anlatanıyoruz da eniştegilin tarafı babaannesi falan kimse istmeye gitmeycek demişler ne yapacağız nasıl vazgeçireceğiz

bence karışmayın, kendi anlasın...siz uğraşırsanız kızın daha çok üstüne gider, size ispatlama çabasına girer, ayrıca siz kötü olursunuz...

29 yaşındai insanın işine karışmak çok mantıklı gelmiyor bana.Çünkü zaten kafasına koyduğunu yapacak.En güzeli knedisinin bu kararı vermesi.

çıkamıyoruz işin içinden üstüne gitmesek diyoruz sonra da bunu ikna ettim herhalde diye düşünür devam ederse diyoruz bilemiyoruz ortada kaldık

Siz ne kadar anlatmaya çalışırsanız çalışın yaşamadan öğrenmesi mümkün değil siz ne derseniz ona ters gelecektir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…