Nasil hamile kaldim :)

CNMM benimmm
yuce rabbim hayirli hamilelikler yasatsin ve hayirlisiyla saglikla mutlulukla huzurla nese icinde bebisini kucagina almayi nasip etsin insalahhhhh.
hamisllerin duasi tutarmis bizede dua etmeyi unutm a cnmmm :)))
icimden gecen bebis cinsiyet tahminin erkek :) hadibakalim hayirlisi olsun
sansi bahti acik tahti guclu omru uzun olsun insalahhh..

elbette öncelikle güzel Allahimdan, sonrasinda da iste bunlar vesile oldu. Ama inan ki seni okumasaydim bu kadar bu vitaminlere güvenirmiydim bilmiyorum. Darisi basina. Canim en kisa zamanda hayirlisi ile insallah

tesekkürler canim cinsiyeti belli oldugunda yazarim

güzel dileklerin icinde tesekkürederim

hepinize bütün isteyenlere dua ediyorum

Merhaba canim, hamile kaldigin icin cok sevindim, Rabbim hayirli kolaylikli dogumlar nasip etsin simdiden,

sogan kurunu bende uygulamak istiyorum diger topicte kimin ne dedigi belli degil,

senden ogrenmek istiyorum sogan suyunu nasil yaptin anlatir misin ?

merhaba arkadaşlar..

ben de 1.5 yıldır evliyim ve sanırım olmuyo. kesintisiz korunmadan olmadı bi ara korunduk bi ara korunmadık. 2 aydır hiç korunmuyoruz. ne bilim erken ama ben panik olmaya başladım. korunmadan bi 3-4 ay geçti olmadı sonra ameliyat olunca tekrar korunmaya başladık ama dediğim gibi bıraktık. geçen dr a gittim. yumurtalıklarımda sorun olmadığını söledi. hormon testi yaptı onda da bi sıkıntı çıkmadı. inşallah olur cidden sıkıntıya girdim ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…