NASIL HAMİLE KALDIM.

Hanımlar öncelikle iyi günler.
Ben buraya daha önce hamile kalırsam neler yaşadığımı ve yaptığımı anlatmak için geleceğimi yazmıştım.
Şimdi nasip oldu cok sukur mevlam nasip etti.
Ben hamile kalmak isterken böyle başlıkları çok takip ettim çok yararlı buldum ondan böyle Bi yazı yazmak istedim.
Öncelikle son regl tarihim 09.11.2022
1) Ovulasyon testi kullandim: iki farklı markadan aldım mayıs ve haziran aylarında olmadı. Kasım ayında ise instagramda "birgebeningunlugu" sayfasından hem folik asit hem ovulasyon testi aldım.
2)iliski sıklığı:bu ay memlekete gittik 3 gun ilişkimiz olmadı benim yumurtlama dönemine yakin dönmek nasip oldu ve yumurtlamadan bir gün önce beraber olduk.(20kasim)(birgebeningunlugundeki abla ilişkide erkekte sperm sorunu varsa ilişki sıklığınin azalmasini söylemişti) daha sonra 21 Kasım ogglen yumurtlama gördm gece siliklesti çatladı. Yumurtlama gordgm ve çatlama arasında 1 kere beraberlik oldu. Gece oldu tam o ara sol kasigima agrı girdi sancı çektim. Ve tekrar birliktelik oldu soluma yattım.
3)avokado ve havuç yumurtlama gördüğüm gün ve ertesi günü bunları yedim başka yemedim.
4)yumurtlamadan 2 3 gn snra kasıklarıma gaz gibi agrı girdi tuhaf geldi.
5) yumurtlamadan 5 6 gn snra beyaz akıntı lar başladı.
Sizleri sıkmak istemezdim biraz uzun oldu ama sorulariniz varsa beklerim 🙏🙏
merhaba arkadaşlar size bir şey sormak istiyorum şimdiden teşekkür ederim🥰 pazartesi gün sabah 11'de yumurtlama testi yaptım ve pozitif çıktı pazartesi akşam birlikteliğimiz oldu ve ondan sonraki akşamda birlikteliğimiz oldu perşembe test yaptığında test negatifti yumurtam çatlamıştı sanırım yani sizce hamilelik olur mu yani bu şekilde hamile kalanlar var mı yumurtlama testi nde ilk demem pazartesi ve salı sol kasığımda çok ağtı oldu ve gaz sıkışması gibi bu gün 6.gün akıntım oluyor beyaz şaffa yakın gibi

X