Aile Planlaması nasıl hamile kalabilirim

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

gsLi fatma

mutluluk nerdesin ...
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2015
676
265
Öncelikle iyi akşamlar arkadaşlar 1 yıllık evliyim ve çocuk istiyorum neler yapabilirm siz hamile kalmadan önce neler yaptınız bana anlatirmisnz ailemden uzaktayım ve çok yalnızım kendimi kötü hissediyorum yaşadıklarınızı yaptıklarınızı bana anlatirmisnz bende yaparım belki işe yarar

Öncelikle iyi akşamlar arkadaşlar 1 yıllık evliyim ve çocuk istiyorum neler yapabilirm siz hamile kalmadan önce neler yaptınız bana anlatirmisnz ailemden uzaktayım ve çok yalnızım kendimi kötü hissediyorum yaşadıklarınızı yaptıklarınızı bana anlatirmisnz bende yaparım belki işe yarar

Yaa basligi okuyup muziplik yapicaktim :KK70:

Doktora gittiniz mi?

Yaa basligi okuyup muziplik yapicaktim :KK70:

Doktora gittiniz mi?
Gittim test yaptirmami istedi 2 hafta sonra tekrar kntrolum var 24 gündür adet olmuyorum dün gittim muaine etti bi sorun yok adet var ama yavaş yavaş oluyorsun dedi bnde psikolojik olarak bu ay çok etkilendim

Gittim test yaptirmami istedi 2 hafta sonra tekrar kntrolum var 24 gündür adet olmuyorum dün gittim muaine etti bi sorun yok adet var ama yavaş yavaş oluyorsun dedi bnde psikolojik olarak bu ay çok etkilendim

Deneyip mi hamile kalamıyorsunuz yoksa daha ilk bebek için denemeler mi ?

Esinizde bi problem olabilir mi ?

İlk önce Dr başvurun.Size gerekli testleri yapar.Bir vitamin eksikliği , mantar aylık ortalama hangi günlerde yumurtlama oluyor söyler.Sizi yonlendirir.

Kafaniz surekli orada takili kalmasin biraz rahatlayin ,cinselligi sirf bebek sahibi olmak adina gorevmis gibi yasamayin..
Doktora muayene olun ne bileyim mantar,enfeksiyon,vitamin,kan ,es durumu falan filan umarim bebeginiz olur

Deneyip mi hamile kalamıyorsunuz yoksa daha ilk bebek için denemeler mi ?

Esinizde bi problem olabilir mi ?
Deniyoruz canım 1 senedir olmuyo 5 ay önce kimyasal bi gebelik yaşadım eşim de sperm testi yaptırdı sonuçları pazartesi alcam kötü bişey olcak bi sorun çıkacak die çok korkuyorum :KK43:

Kafaniz surekli orada takili kalmasin biraz rahatlayin ,cinselligi sirf bebek sahibi olmak adina gorevmis gibi yasamayin..
Doktora muayene olun ne bileyim mantar,enfeksiyon,vitamin,kan ,es durumu falan filan umarim bebeginiz olur
Bni en çok korkutan 24 gündür adet olmadım ara ara leke geliyo ama adet gelmio doktorum da kn testi istedi acaba kist filan mı var yada başka bişey mi var Die korkuyorum ve çok sorunlu biriyim gerçekten kafama çok takiyorum

Deniyoruz canım 1 senedir olmuyo 5 ay önce kimyasal bi gebelik yaşadım eşim de sperm testi yaptırdı sonuçları pazartesi alcam kötü bişey olcak bi sorun çıkacak die çok korkuyorum :KK43:

Hayırlı ise olsun..
Ben çocukları çok severim ama Hayırsız olucaksa olmazsin..
Hayırsız eclattan bahsetmiyorum babanin annenin de hayırsızı var..

Sey yapinca oluyor...

Benim aklıma gelen şeyde buydu :KK70: :KK70:

Bni en çok korkutan 24 gündür adet olmadım ara ara leke geliyo ama adet gelmio doktorum da kn testi istedi acaba kist filan mı var yada başka bişey mi var Die korkuyorum ve çok sorunlu biriyim gerçekten kafama çok takiyorum
+24 gun mu yoksa bildigimiz 24 gun mu ?
stres bizim her konuda en buyuk dusmanimiz ,bu kadar stres yaparsaniz muhtemelen ondan da olmuyordur..
Kistten falan supheleniyorsaniz ultrasonla baktirabilirsiniz ya da vajinal muayene olabilirsiniz once bi fiziksel muayeneden gecin esinizle beraber belki ondadir sorun olamaz mi ?

Sevişin :confused: saka bi yana en basta su stresi atin icinizden rutin kontrollerinizi ihmal etmeyin.rabbim dilerse olur

X