Göz Makyajı nasıl düzelir kaşlarım

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

paris_kedisi

Üye
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2012
40
0
kalınla ince arası kaslarım var sag kasım sola göre daha altta kalıyor ve bu beni cok rahatsız ediyor normalde öyle degildi ama suanda cok belirgin acaba incelttirsem kaslarımı bu sorun düzelir mi lütfen yardımcı olun

Fotoğraf koysan daha fazla yardımcı olabiliriz.. Sağ altta duruyorsa altından kalınlaştır,sol kaşını da üst tarafından al ama inceltmeni tavsiye etmem,tabi bu benim kişisel görüşümdür,ince kaşın gözlerin ifadesini çok bozduğuna inanıyorum..

Kaşını görmeden yapabileceğim tek yorum sakın inceltme olur.
Bir süre sabret ve hiç dokunma kaşlarına sonra da iyi bir kaş tasarımı yapan kuaföre git.

en kısa sürede foto eklicem normaldede kaslarımı aldırırken inceltirler son 4-5 aydır biraz daha kalınlastırdım cok takarım böyle seylere 2 saat içinde kızardım stresten

Arkadaşım öncelikle sana şunu söylemeliyim ki normal şartlarda nadiren insanların yüzü simetriktir. Yüzün bir yarısı diğerine göre daha eğiktir. Bu da kaşın gözün burun delikleri ve dudağın eğik olan yönde daha aşağıda veya yukarıda durmasına neden oluyor. Ne yapsan yüzün tam simetrik değilse tam anlamıyla eşit olması mümkün değil. Sadece eşitmiş gibi algılatabilirsin. Sana tavsiyem; kaşını inceltme ve bekle. Kaşların çıksın alınan yerlerde. Daha sonra kendin geç aynanın karşısına. Kalem cetveli al eline :) Birinden diğerine yatayda düz çizgiler aynı doğrultuda olan. Ona göre hangisi aşağıda hangisi yukarıda hangisi daha kalın hangisinin altından hangisinin üstünden alman gerektiğini belirle. Ondan sonra kendin tek tek al. Sonra da hep kendin aynı devam et şekli bozma. Ölçülü kaş alıyoruz diyenler bile yapamıyor. Zamanında ben gidip 20 TL verdim eşit olcak diye. 7 tlye alandan hiçbir farkı olmadı. Kendim sana anlattığım şekliyle aldım. Şuan gayet düzgün. Bariz fark yok. Çok az var o da benim gibi buna takık olan biri farkeder ancak :KK70:

Arkadaşım öncelikle sana şunu söylemeliyim ki normal şartlarda nadiren insanların yüzü simetriktir. Yüzün bir yarısı diğerine göre daha eğiktir. Bu da kaşın gözün burun delikleri ve dudağın eğik olan yönde daha aşağıda veya yukarıda durmasına neden oluyor. Ne yapsan yüzün tam simetrik değilse tam anlamıyla eşit olması mümkün değil. Sadece eşitmiş gibi algılatabilirsin. Sana tavsiyem; kaşını inceltme ve bekle. Kaşların çıksın alınan yerlerde. Daha sonra kendin geç aynanın karşısına. Kalem cetveli al eline :) Birinden diğerine yatayda düz çizgiler aynı doğrultuda olan. Ona göre hangisi aşağıda hangisi yukarıda hangisi daha kalın hangisinin altından hangisinin üstünden alman gerektiğini belirle. Ondan sonra kendin tek tek al. Sonra da hep kendin aynı devam et şekli bozma. Ölçülü kaş alıyoruz diyenler bile yapamıyor. Zamanında ben gidip 20 TL verdim eşit olcak diye. 7 tlye alandan hiçbir farkı olmadı. Kendim sana anlattığım şekliyle aldım. Şuan gayet düzgün. Bariz fark yok. Çok az var o da benim gibi buna takık olan biri farkeder ancak :KK70:

canım kaslarım inceyken kalemle cizilmiş gibiydi kavisleri bile aynıydı ancak kalınlastırdıkca kaslar biribirinden farklılastı foto eklemeyide beceremedim :S

$Adsızs.jpg

suanda böyle kaslarım

X