Nasıl bir yol izlemek gerekli ?

Kaç yaşında?

Siz kendinize göre dogru olani yapabilirsiniz

Bilmiyorum ki…

Hani hep şefkatli yaklaşalım diyoruz da çocuk iyice oyuna çeviriyor işi.

Yemek,uyku,tuvalet gibi temel bakım konularında.

Tabii ki gaddarca davranmayalım da ciddi durmak gerekiyor bence bazen.

“Uyumak istemiyorum” diyen çocuğa “tamam yavrum,ne yapmak istiyorsun” diye soramam ben mesela…

Öyle yapmaya çalışıyorum tabi ki. Ama üzülücem yavrularınıza da.
Uzulecek birşey yok ,bir kere yaptim bir daha tekrarlamadi,böyle ogrenmesi gerekiyormus,herkes yavrusuna gore hareket eder bende bu yolu buldum. Evet psikologta yiyecekle cezalandirmak doğru degil gelisimi acisindan dedi bunu yaptiktan sonra öğrendim ve bi dahada yapmadim ki kizimda yola geldi zaten dediğim gibi,herkesin bebisi kiymetlidir cok şükür sagliklilar ve ben galip geldim onun iyiligi icin,birgün ac uyu diger gunler tok,sknt yok yani:) devamli yaptgm birsey degil yani

Ee o zaman sonradan yanlış olduğunu ögrendiğiniz bir şeyi burda neden öneri olarak sunuyorsunuz? Neyse ki konu sahibini bilirim. Ciddiye alacak biri değil.

Ee o zaman sonradan yanlış olduğunu ögrendiğiniz bir şeyi burda neden öneri olarak sunuyorsunuz? Neyse ki konu sahibini bilirim. Ciddiye alacak biri değil.
Oneri de bulunmadim benim yaptigimi yapin demedim kadinla gayet guzel konustuk ,akli basinda olan zaten neyi nasil yapmasi gerektigini bilir. Size ne oluyor anlamadim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…