nasıl bir fon perde olur(resimli)

slm kızlar bu odaya nasıl renk ve model fon perde olur, tülü de sade düz beyaz düşünüyorum..
Oğlumun bebek mevlidinde masayı cekerken perdelerim biraz gözükmüş bu gibi yani keten fon. Ev sporsa cok şık oluyor.

Eklentiler

• A88FB956-FF60-47C5-A5F2-A411B40E29B8.jpeg
    A88FB956-FF60-47C5-A5F2-A411B40E29B8.jpeg
    163,6 KB · Görüntüleme: 187
koltuklar nubuk kumaş lacivert üçlüler... berjerler gri istemiştim ama gri kahve karışımı gibi oldu.. kahveye yakın bir ton.. diğer duvar gözükmüyor orası beyaz duvar kağıtlı..
En güzeli gri fon o zaman ton olarak biraz daha açığı tabii. Nubuk diye koltuklar gidip süet kadife gibi fon alma hantal ve boğucu olur bence.

Ne güzel bir şeymis gördüğum kadarıyla ip ip birşey ama yıkamada nasıl olur bilemedim birbirine dolasirsa cinnet meselesi :)))
Hayır ip değil ama parça parça makinaya tek tek atıp öyle yıkıyorsunuz ütüleme derdi de olmuyor birde normal perdeleri yıkamaya atınca o küçük tokaları hep dökülür toplar takarız bunda öyle bir dert de olmuyor makinadan çıkar direk tak:)

Duruşu şahane cidden kullanan kişilerin tavsiyesine bakmak lazım.fon gerektirmediği gibi guneslikte gerektirmiyor sanırım.
evet gerektirmiyor benim kuzenimin evinde var şimdi nişanlıyım kendi evimin salonunada bundan yaptıracağım :KK23:

Fume rengi olur.. grinin acik tonlarindan.
Koyu yapmayin fonu zaten koltuklar vs yeterince koyu. Birde fon perdeyi koltuk parlakligindan almayin.

Halinizda ortumu var merak ettim?

X