nasıl bir çocuktunuz?

yaramazlıklarımı sadece sadece babanneme ve dedeme yapardım{aramızda kalsın babam ve annemden ödüm kopardı} onların tepesinden inmezdim ve her istediğimi yaparlardıbu arada... rahmetli babannemin sabrı taştığı vakit:1rolleyes:......... kapısına, müslüman kapısına yazık derdi:çok üzgünüm: çook şükür ki duaları kabul olmadı:1rolleyes: çok inançlı ve insaflı harika bir eşim var:1hug:

Valla cok fena bir cocuktum.Misket oynar boruyla igneli okla insanlari yaralar erkekleri dover ve devamli sikayet edilirdim.Annem benden cok cekmis valla.Ben hamile oldugumu ve bir kizim olacagini soyledigimde annemin ilk tepkisi senin gibi bir kiz olursa gorursun neler cektigimi.Bende aman anne oyle deme dedim ama kaldim valla oracikta.Allah korusun erkek gibi bir kiz boggghhh yok yok benim kizim nazli cilveli tam bir hanimefendi olucak.Yani insallah umit ediyorum :roflol::roflol:

ne yalan söylim bende yaramaz bir çocuktum sokakta akşama kadar oynar eve üstüm başım kirli paslı gelirdim hatta bikeresinde yağlı boyayı üstüme başıma dökmüştüm annemler tinerle çıkarmıştı o boyayı..

haşarıymışım yıllar geçtikçe duruldum...:icecream::icecream::icecream:

ben tombik cocukdum.yus-yuvarlak yanakalrim vardi,halen de bu yuvarlak yanakdan kurtulamadim ya neyse :bbo: herkes yanaklarimi,isirir,minciklar operdi.cok kizardim.babamin bir tanesi buyuk annemin ilk torunu dayilarimin en sevimlisiymisim.benim icin saatlerce yoldan gelip dayim sever geri donermis.ufak dayimin adi ilk dedigim sozmus sevincinden yarisda bunu duyunca birinci olmus yurt disinda.erkek gibi olmayi severdim.agac tepelerinden inmezdim.hakkimda konusulmasi beni cok mutlu ederdi.hayat doluydum.ama annem cok doverdi beni senağlama babam da bir o kadar simartirdi laelaelaelaelae okulda ailede akrabalar arasinda hep ozel yerim vardi,halen de oyle galiba sevenim cok

çok yaramaz bi çoçukmuşum ve en yüksek zirvelere mesela vitrinin tepesine balkonların çiçekliklerine tırmanmayı çok seven çok yaramaz bi çoçuk!!ama şimdi dua ediyorum benim çoçuğum bana benzemesin diyesırnaşık şeysırnaşık şey

acayip yaramaz çoçuktum hem ailem hemde öğretmenlerim çok çekti nerde kavaka yaramazlık var ben ordaydım gerçi ailem hala çekiyo benden ama olsunjeyyarjeyyarjeyyar

ben çok sakin, çok akıllı, çok yardımsever (yardımseverliğim yüzünden az daha kaçırtılıyordumtatlicadiarzu) ve çok titiz bir çocuktum sonradan ne oldu da değiştim işte onu bilmiyorum:roflol::roflol: elbiselerim kirlenmesin diye oyun bile oynamazmışım. çamur ve kumdan aklım çıkarmış:roflol: emziği de çamura düştüğü için kendim bırakmışım:roflol:

ben çocukken cok sessiz sakin bir cocukmusum sobanın arkasından hiç kalkmazmışım bu yüzden benim adımı kül kedisi takmış ailem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…