Nasıl bakımlı kadın olabilirim? Lütfen yardım?

svgksy91

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2019
11
5
23 yaşındayım kendime bakmayı, güzel giyinmeyi bilmiyorum. Beğendiğim bi pantolon bi bluz oldukça pahalı ben de bütçeme uygun parçalar seçmeye çalışıyorum fakat kendime yakıştıramıyorum. Ortalama bi güzelliğim var. "Güzelsin ama güzelliğinin değerini bilmiyorsun biraz kendine bak" bu cümleyi ezberledim artık. Makyaj benim için rimelden ibaret. Saçımı ergenlikten beri hep boyardım en son bıraktım uzatıp boyalı yerden kestirdim şu an hiç boya yok. Kendimde değişim vaktinin geldiğinin de farkındayım. Nasıl uygun fiyata şık ve kaliteli görünebilirim, saçlarımda ve yüzümde ne gibi değişiklik yapabilirim? Doğallığımı bozmadan kendimde ne değişiklikler yapabilirim? Bana yardımcı olabilecek kadınları bekliyorum... 😔

saç boyası görünüm için canlılık için bence çok işe yarıyor. eğer tenine gidiyorsa bakır renkler falan dene derim. makyajdada gözaltı ışıltısı, güzel bi ruj ve allık daha bakımlı gösterir olduğundan

far kullanmaya başlayabilirsin. onun dışında cilt makyajına gerek yok.

saçını boyamana da gerek yok.

kıyafet konusunda da ben indirimleri vs takip ediyorum. bütçeyi aşmadan çok uyguna şeyler alınabiliyor.

kendine ne yakışıyor önce onu belirle mesela sade beyaz bir bluza bir kolye bile çok havalıymış gibi gösterebilir. vucut tipin ne etek yakışıyorsa siyah sade bir etek altına topuklu her zaman şık gösterir. yani bunu kendin anlayabilirsin

güzel olmak için nasıl güzel olunacaını hileleri bilmek gerekir. her insanın mutlaka güzel olmayan yanları vardır hilelerle onu kapattığınızda güzel olursunuz, bu hileleri de öğrenmek gerekir. yani güzel olmak bence nasıl güzel olunacağını bilmekten geçer bence. bununla ilgili videolar var onlara baş vurulabilir

X