Nano Thermal Gel kullanan var mı ?

mnt

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Mart 2016
2.711
2.549
Site site gezinirken nereden geldiysem bir blogda bu üründen bahsedildiğini gördüm diyet yapmadan bölgesel olarak jel ile yağlar parçalanıyormuş.Aranızda kullanan tecrübe eden var mı?:spor:

Canım selam
Bikaç ay önce İnstagramdaki sayfasında ben de aldım diyenlere özelden yazdım,işe yaradı mı diye sordum yaklaşık 8,9 kişiye,hepsi de sakın alma,gram veremedim,o kadar param gitti dedi,kötü yorumları siliyorlar dedi bilgin olsun

Canım selam
Bikaç ay önce İnstagramdaki sayfasında ben de aldım diyenlere özelden yazdım,işe yaradı mı diye sordum yaklaşık 8,9 kişiye,hepsi de sakın alma,gram veremedim,o kadar param gitti dedi,kötü yorumları siliyorlar dedi bilgin olsun
çok teşekkür ederim baya dikkatimi çekti benimde. Tanıtımdaki kullanılan önce ve sonrası resimler inandırıcı gelmedi bana da bölgesel diyor ama zayıf haller yanaklar dahil her yerlerinden gitmiş.

Sakın sakın kanmayin o siteye! Ben de az evvel girip okudum, sahte olduğu o kadar net belli ki! Yazan kişilere dikkat edin, hepsi aynı noktalama işaretleri, hep aynı tarz cümleler kullanmis. Hiç birinde yazım hatası yok ve orada paylaşılan fotolarin birkacini başka sitelerde gormustum. Hiç olumsuz yorum da yok. Yabancı olduğu aşikar kadınların adı Fatma, Nesrin. Bir tane zenci kadın resmi koymuşlar, ismi, soy ismi Turk :) Uğraşmışlar bayağı, inandırıcı olsun diye, bir dünya yorum atılmış güya, yorumların üstünde Türk ismi, altında yabancı bir isim, soy isim yazıyor, kim bilir hangi sitelerden hangi ürün için olan yorumları kopyalayıp yapistirmislar, yanlışlıkla gerçek isimleri de kopyalanmış. Yazık çok kızıyorum bunlar gibi dolandırıcılara da, bunlara inanan saf insanlara da!

X