namaz

butterfly60

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2015
127
40
37
kızlar namaza başlamak istiyorum daha önce kılıyordum.. bıraktım tekrar başlayıp devam ettirmek istiyorumm.. siz nasıl yendiniz nefsinizi :KK43:

kızlar namaza başlamak istiyorum daha önce kılıyordum.. bıraktım tekrar başlayıp devam ettirmek istiyorumm.. siz nasıl yendiniz nefsinizi :KK43:
Bende ayni senin durumdaym canim yaa etrafima baktigimda sevdiklerim tek tek gercek dunyaya gidiyo diyorm hazirlugin yok bigun sende gideceksin napacaksin ve hergun niyet ediyorm bugun baslaym diye bakuyorm aksam olmus butun vakitler gecmis uzuluyorm halime :KK43:

Bende namaz konusunsa kendimi sucluyorum. Bugun baslayacam yarin diye diye kendimi kandırıyorum. Dua edjn ne olursunuz

kabre koyuldugumuz zaman aklımız su anki gibi yerinde olacakmış bunu ilk ogrendigimden beri surekli düşünuyorum topragin altinda tek basina elin kolun baglı aklın yerinde iste o yalnizlikta namaz nur yuzlu biri olarak gelip diyor ki sen beni dünya da yalniz birakmadin bende seni burda yalnız bırakmiyorum.. bunlari surekli dusunerek namaza basladim devam ettim size de faydasi olur belki arkadaslar..

Geç bir cevap.
Benim namaz konusunda motivem, iç ferhalatma anım o an. Güzel ve iyi hissediyorum. Motive ediyor bu da beni. Umarım sizde de motive edici unsurlar olur.

X